BezpiecznaCiaza112023

Pare miesiecy staran i nic, walczymy dalej! :)

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #946255 przez AnaSylv
Ja nie biorę żadnych leków i mam cykle od 28 do 35 dni, więc do tygodnia poślizgu. Chociaż ostatnio zdarzyło mi się 39 dni... Mówiłam o długości moich cykli lekarce ostatnio ale nie bardzo się do tego odniosła czy takie są normalne czy coś w nich dziwnego...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #946267 przez Estha
Cześć dziewczyny! Miło jest Was "poczytać" i choć każdej z Was życzę, żeby już za niedługo doczekała się upragnionej @ to dobrze wiedzieć, że nie jestem sama.. My staramy się 5 miesięcy (dla mnie "aż" 5 miesiecy), na razie bezskutecznie. Pewnie mam tak samo jak Wy: wariuje przed okresem, niby staram się skupić na pracy i codziennych rzeczach ale nadzieja rośnie a później wielkie rozczarowanie. Zwłaszcza, że wszystko było jak trzeba- i często i w miarę na luzie i w czasie owulacji ;)

czytałam ostatnio taki artykuł (wywiad z ginekologiem), żeby nie robić tych wszystkich testów owulacyjnych, tylko wsłuchać się w swój organizm, bo kobieta jak jest płodna, to ładniej i lepiej wygląda, ma ochotę na seks i generalnie organizm sam Cie pokieruje.

Co o tym myślicie? Ja sama testów owulacyjnych jeszcze nie robiłam. Czekam do przyszłego tygodnia (spodziewana @ za ok. 4 dni, ale jak znowu nie wyjdzie, to chyba sie zdecyduje..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #946268 przez Estha
Ja kiedyś usłyszałam od lekarza (też mam nieregularne cykle): "taka uroda" ;) więc może coś w tym jest.

pozdrawiam!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #946273 przez zancik
Witaj Estha :)
Każdej z Was się na pewno uda ja akurat starałam się 3 miesiące i sie udało a też już byłam zdołowana i zrezygnowana a tu niespodzianka :laugh: Co do testów owulacyjnych ja je stosowałam i myslę,że mi pomogły :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #946274 przez MARI
HejEstha no niby wszystjo jest tak jak piszesz, powinniśmy się wyluzować w te dni, tylko to się tak łatwo mówi i pisze bo człowiek wewnętrznie się spina. Testy owu są dobre jeśli ktoś ma nieregularne cylke, bo pomagają odszuksć te ważne dni, warto je robić i obserwować swój organizm. U mnie zawsze myślałam, że owulacje mam w 15dc, a okazało się że była w 17-18dc. Wiele dziewczyn tu zaszło na testach :) więc spróbuj tym bardziej że piszesz że cykle masz nieregularne. Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #946275 przez Estha
Witaj Zancik :) 3 miesiące- super!! gratuluję! a stosowałaś te testy od razu?

i jak się czujesz? widzę, że 5 tydzień :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #946276 przez Estha
hej Mari :) miło, że napisałaś :) masz rację, to bardzo trudne nie myśleć o tym, czy się uda. A Ty ile czasu się starasz?

Ja czasami myślę, że to może przez to, że mam już 29 lat (dzidziusia chciałam już dawno, ale mój facet nie mógł się zdecydować) i to może przez to nie wychodzi.. sama nie wiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #946279 przez MARI
To nie o wiek chodzi. Tylko tak już jest im bardziej się chce to nie wychodzi. Ja w czerwcu zaszłam w ciążę , choć wcale nie myślałam o tym, wiadomo że chciałam ale samo wyszło, ale niestety straciłam ją w 9tyg i teraz po tych 3 miesiącach wymaganej przerwy zaczynamy się starać :) będzie dobrze trzeba tak myśleć Estha :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #946283 przez zancik
Estha dzięki,że pytasz jak na razie czuję się dobrze ;) Testy owu stosowałam w drugim i trzecim cyklu (w 3 się udało)a tez mama nieregularne cykle.Tak jak Mari pisze wielu dziewczynom testy owu pomogły ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #946285 przez Estha
bardzo mi przykro, że straciłaś ciążę! a czy wiesz, z jakiego powodu?

miło widzieć, że masz w sobie tyle optymizmu! ja też staram się tak na to wszystko patrzeć i słuchać mojego partnera, gdy jak mu płaczę i biadolę, że nigdy nie będę mamą, to mówi: "będziesz już niedługo i to najwspanialszą na świecie" :)

czego Wam i sobie życzę !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #946287 przez Estha
Zancik, to chyba zakupię w takim razie :) póki co czekam do przyszłego tygodnia, ale brzuch mnie pobolewa jak na okres, więc raczej się nie łudzę.

NO DOBRA - trochę się łudzę ;))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #946288 przez MARI
Nie stresuj się bo to w niczym nie pomaga. Nie wiem i lekarze też nie powiedzieli bo to ciężko konkretnie stwierdzić. Mówią że organizm kobiety jest taki inteligentny że wie co robi. Dobrze teraz o czymś miłym :) - napisz coś o sobie co robisz na co dzień ,skąd jesteś?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #946302 przez emilia1410
No tez tak slyszalam mari, ze on sam decyduje kiedy jest najlepszy czas na dziecko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #946305 przez Agulkaa
Estha- to że brzuch cie boli jak na okres to naprawdę jeszcze nic nie znaczy. Ja też tak miałam że zaczął mnie boleć brzuch właśnie tak jak na okres i piersi i okres nie przyszedł okazuje się że jestem w ciąży. Ale skoro piszecie że na lekarza jeszcze za wcześnie to zastanawiam się czy nie powtórzyć ale wiarygodność testów podobno 99%
Podziękowania: Estha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #946327 przez zancik
Agullka no jak chcesz możesz iść do ginka ale teraz to on Ci za Dużo nie powie bo jest za wcześnie mi dziewczyny na forum doradziły żebym zrobiła sobie badanie betahcg dla pewności :) I robiłam je dwa razy żeby sprawdzić czy beta rośnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl