BezpiecznaCiaza112023

Pare miesiecy staran i nic, walczymy dalej! :)

9 lata 5 miesiąc temu #944878 przez AnaSylv
Teraz będzie 5 miesiąc intensywnych starań. Ja w zeszłym miesiącu odpuściłam testy owu, w tym powróciłam. Jeżeli nic nie wyjdzie to może też zrobię przerwę w przyszłym miesiącu od tych testów, chociaż jak byłam teraz na wizycie u ginki, w zeszłą środę to powiedziała, żeby robić je przez następne 2-3 miesiące i jak nie wyjdzie nic to wrócić do niej i pomyślimy co dalej.
Napisz nam coś o sobie Mari. Ile masz lat? Ile się staracie?itp.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944908 przez MARI
AnaSylv ja mam 32lata, w czerwcu zaszłam w ciążę, ale niestety moje szczęście nie trwało długo bo w sierpniu straciłam tą ciążę i miałam zabieg, Więć minęło teraz 3 miesiące które musieliśmy odczekać i zaczynamy starania bo ja już bym chciała dzidzie. A ty ile masz lat? Nie masz jeszcze dzieci?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944956 przez emilia1410
No powiedzial ze nie zmniejszyl sie ma taki sam rozmiar:((

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #945045 przez Anielka00
Emilia to staraj się nie dźwigać żeby ta torbiel nie pękła bo to podobno bardzo boli... może poproś go żeby dał mocniejsze leki skoro na tej dawce nie chciał się wchłonąć?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #945066 przez zancik
Emilia na pewno torbiel się wchłonie :kiss: Tak jak pisze Anielka staraj sie nie dzwigać żeby torbiel nie pękła ja miałam torbiel jakieś 6 lat temu i pękł mi podczas badania ból jest okropny nikomu tego nie życzę :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #945124 przez emilia1410
No kazal mi brac luteine duphaston bo to ponoc pomaga bardzo. No dzwigac musze bo mam prace ze musze dzwigac.
Caly czas dola mam;( smutno mi jak niewiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #945182 przez AnaSylv
Mari ja mam 27 lat i będzie to moje pierwsze dziecko. Zresztą chyba każdej z nas, które teraz piszą na tym temacie to będzie pierwsza ciąża, a więc szczególne wydarzenie i przeżycie.
Przykro mi z powodu straconej ciąży...Trzymam za Ciebie kciukasy aby teraz szybko się udało:cheer:

Emi nie smuć się, na pewno wszystko się wyleczy ale niestety wygląda, ze trzeba czasu na to. Jesteśmy z Tobą! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #945233 przez Agulkaa
Hej, przez dłuższą chwilę nie pisałam a tu tyle nowych osób. super że jest nas coraz więcej.
zancik- wielkie gratulację- naprawdę się cieszę bo wierze że i ja mam nadzieję
emilia- będzie dobrze- musi być, takie to już jest to życie- może udaj się do innego lekarza co powie i może coś nowego doradzi.
Ja nie odzywałam sie jakiś czas bo nic u mnie sie nie działo. Po ostatniej porażce jakoś tak zatraciłam nadzieję, nawet odstawiłam kwas foliowy, zaplanowałam że pójdę na Sylwestra ale pisze do Was bo cos chyba nie tak. @ spóźnia mi się dwa dni- nie robie sobie jakiś wielkich nadziei ale raczej tak mi sie nie zdarzało. Postanowiłam sie nie nakręcac i jeszcze zaczekać dwa dni. Jeśli nie nadejdzie to w czwartek zrobię test. Mam taką cichutka nadzieję. No nie wiem zobaczymy. Przypomnę że staramy się oo pół roku. Ehh ale się rozpisałam. trzymam za Was kciuki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #945257 przez zancik
Agulkaa dzięki za gratki i trzymam kciuki oby to jednak była fasolka ;) Jejku podziwiam Cię za wytrzymałość bo ja juz bym testa zrobiła ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #945259 przez MARI
AGULKAA no to trzymam kciuki za to aby @ zabłądziła :laugh: to daj znać jak tam wynik, oby był pozytywny B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #945424 przez natkka
Agulka ja też trzymam kciuki, mam nadzieję że się udało. U mnie niestety jakiś czas temu @ przyszła więc ten miesiąc stracony. Teraz zaprzestaliśmy starań i zaczniemy w połowie przyszłego roku :) póki co trzymam za was wszystkie kciuki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #945526 przez emilia1410
no ja takze trzymam kciuki:)
no my tez zaprzestajemy staran poki torbiel nie zniknie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #945527 przez emilia1410
a ktoras miała laparoskopie? albo slyszala na czym to polega?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #945554 przez JoanaG
ja nie miałam, ale zapewne wprowadzają taką małą kamerkę ze szczypczykami i wycinają.
aaaaa i na pewno można to zrobić na śpiocha, więc nie ma jakiś drastycznych przeżyć :)





Aniołek 9tc 27.09.2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #945805 przez Anielka00
Emi nie martw się tym torbielem, bedzie dobrze ;) odpoczniecie 2 mc i akurat się żołnierzyki zregenerują i będzie owocnie, zobaczysz :D
Ja dzisiaj mam wizyte u ginki - 12 dc... Ale nie wiem czy sobie nie odpuszczę starań, bo ja w zimę zawsze dużo choruję i to nie byłoby wskazane zaciążyć... ehh już sama nie wiem, za dużo mam myśli ;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl