BezpiecznaCiaza112023

Pare miesiecy staran i nic, walczymy dalej! :)

9 lata 3 miesiąc temu #965258 przez JoanaG
Aaaaaaaaaaa! Super! Brawooo!!!!
Lec koniecznie jutro na bete :) i daj znać co i jak :)





Aniołek 9tc 27.09.2013
Podziękowania: AnaSylv

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965261 przez Sophie25
AnaSylwwwwwwwww!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Superrrrrrrrrrrrr!! :D :D: D :*:*:*
Tak sie ciesze :* :* :* :D :D :D

Moja wlasnie dobrala sie do telefonu i zadzwonila tak: ginekolof,pediatra,mama,ciotka i po braciqach moich powydzwaniala :D
Podziękowania: AnaSylv

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965262 przez Sophie25
ale sie podekscytowalam :D :D :D :D :D :* :* :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965263 przez Sophie25
aż se drinka strzele jak Zoska usnie haha :D :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965264 przez Karolincia
AnaSylv - Pięknie gratuluję :D :) Jeszcze betke musisz zrobić jutro :) :) I powtórz bete na drugi dzien ;) Czy ładnie przyrasta
Podziękowania: AnaSylv

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965265 przez Sophie25
Ja stawiam ze Lilka bedzie wazyc 3400 :D :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965270 przez AnaSylv
Dziewczyny dzięki wielkie! Ręce tak mi się trzęsły jak ujrzałam te drugą kręche, a serce to mało mi nie wyskoczyło.

Bardzo mi miło, że w końcu mam z kim się podzielić tą dobrą wieścią :cheer:

Co do bety, to jeszcze chwilkę zaczekam. Zaufam już naturze i zaczekam przynajmniej do ok. 4 tygodnia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965272 przez Karolincia
A kiedy okresik powinnaś mieć? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965273 przez aurelia
Witajcie jestem aurelia i jestem nowa;)
Anasylv gratulacje dlugo sie starasz ? Co pomoglo?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965274 przez Karolincia
Sophie - Dziekuje Kochana za mile słowa otuchy :* No nie wiem czemu ta moja ginekolog tak mnie nastraszyła mowiła mi ze moge umrzeć ja i Lilka przy porodzie :/ Myslalam, ze zawału dostane u niej w gabinecie, ale pozniej sie uspokoiłam :) :)
Ojj to Zofija coraz większa Krejzolka jest :D :D hahaha chciała sie umowic do pani doktor i mamusie do ginekologa :D haha przy okazji obdzwonić pół rodziny i popytac co u nich :D
No prosze jaka poliglotka rośnie :) :) :D :) :) Ahhh ta moja Zofijka <3 :) :) :*
Lila to kawał baby jest :P już 1750 g wazy w 30 tygodniu :D co nie? :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #965299 przez AnaSylv
Karolincia na pewno wszystko będzie w porządku :cheer: silna dziewczyna jesteś i Lilka też :) a @ powinnam mieć teoretycznie jutro. Chociaż ostatnio zdarzył mi się cykl 39 dniowy :huh: dlatego też nie chce się z tą betą spieszyć, bo jak wyjdzie za niską to zwariuje.

Cześć Aurelia. 7 miesięcy się staraliśmy, nie brałam żadnych leków i innych specyfików. Ogólnie nie mam zdiagnozowanej zadnej przypadłości. Jedynie co to jestem w trakcie badań hormonów, bo prolaktyne miałam za wysoką, miałam ją powtórzyć jak dostane @, w tym przypadku mam nadzieje, że już nie będę musiała ich robić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965310 przez Medeis83
AnaSylwwww jejeje....super, super...musi byc dobrze :) to czekamy na 1000% potwierdzenie i kolejna bedzie w naszym gronie mamusia :) Karolcia nie zamartwiaj sie bo to Tobie i malej nie sluzy. Na pewno wszystko bedzie wporzadku :*
witaj Aurelia w naszym gronie. Powiedz cos o sobie....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965348 przez natB
Jestem i ja spowrotem :)) ale bez 2 kresek :P hehe..

AnaSylv Mamusko gratuluje :D super bardzo sie ciesze :)) dzieciaczki pazdziernikowo-listopadowe sa najlepsze :) takze 3mam mocno kciuki za Twoja fasoline ach piekne miesiace przed Toba :))

Witam nowe forumowiczki :) troche nas juz tutaj jest :)) mam nadzieje, ze ta rozpoczeta faza ciazowa sie podtrzyma :)

Co do tego, czy moj maz wie, ze ja pisze chba nie :P ale widzi ze czytam :).. wie tylko o moich listopadowkach na fb :))

Karolincia paciorkowem sie nie przejmuj, dostaniesz antybiotyk, Lili nic nie zagraza :) ja osobiscie nie mialam, ale spokojnie bedzie ok... Wlad wazyl 3330 gr jak sie urodzil i byl malym okruszkiem :P a mojej szwagierki syn wazyla 2900 gr a to byl maly groszek przy Wladziu :) takze daszrade urodzic silami natury :) spoko loko :))

A co u nas, kolejny ckl staran :), zaczelam pic inofolic z polecenia Joanny :** takze tak jak sie umawialysmy listopad to nasz miesiac na rodzenie dzieci :P... dzis 12 dc dalej testuje... krechy sa, ale to jeszcze nie te mocne, co powinny byc...

AnaSylv u Ciebie bedzie ciezko okreslij termin porodu :P bo jak cykle mialas nieregularne i dlugie hehe a owu kiedy mialas? bo na dobra sprawe, jak przy Wladu ostatnia @ mialam 4 lutego, trafilam do szpitala 13 marca albo 15 juz nie pamietam to wtedy mialam juz 5 tydzien i 5dzien ciazy, ale to przy cyklach 28 dni :)... takze u Ciebie ciezko wyczuc :)... zapisz sie do lekarza na za 2 tygodnie i juz powinnas widziec serducho... a w miedzy czasie zrob bete, zeby okresli pi razy drzwi wiek ciazy :)... nie mowie ze dzis... ale w przyszlym tgodniu :)...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965351 przez JoanaG
Natalia nasza umowa listopadowa jak najbardziej nadal obowiązuje ;) pij ino wszystko się unormuje i będziesz płodna jak królik ;)

AnaSylv jeśli 2 tyg temu miałaś owu to wygląda na to, że już jest 4-5tc, więc spokojnie gnaj na pierwszą betę i 2 dni później na drugą :) będzie wszystko czarno na białym :)

Ja tymczasem spadam na łańcuch, bo mam piramidę na biurku ;/ miłego dzionka :*





Aniołek 9tc 27.09.2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965355 przez Karolincia
Dzięki Dziewczyny za wsparcie !! :*

AnaSylv - To poczekaj jeszcze kilka dni i zrób bete np. w poniedzialek :) :) Znam ten ból rozczarowań...ale myślę, że u Ciebie zrobienie badania na poziom bety to tylko czysta formalność :) :) Pocieszę Cię, mój teścior, a na nim druga kreska była duuużo jaśniejsza :)

Joanna - Miłego dzionka ;) :)

NatB - Witaj Kochana !! :* Ciesze się że wróciłas do Nas :) :) Jak Wład się czuje?? :) Dziękuję Kochana to myślę, że moja Lili będzie podobnej wagi co Wład :) Moja koleżanka w 34 tyg jest ciąży i jej synek waży 1700 g :D a moja Lili w 30 tyg. juz 1750 g :D hehe :) :) Duuża Panna rośnie :) Pewnie, że dam siłami natury urodzić, silna baba jestem :D :D - a jaka skromna :P heheh ;)

Aurelia - Witamy Cię Kochana, rozgośc się u Nas i czuj się jak u siebie :) Wal śmiało co Ci leży na serduchu, Twoje problemy są również Naszymi problemami :) Postaramy Ci się pomóc i być wsparciem !! :) :)

Ja osobiście starałam się od 6 miesięcy od marca do sierpnia. W czerwcu byłam u gienkolog na usg zaczęła prowadzić mi monitoring i okazało się, że nie mam owulacji, wywoływała mi ją podając w odpowiednim dniu cyklu kiedy pęcherzyk powinien być dużych rozmiarów Pregnyl . Udało się w 2 cyklu z Pregnylem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl