BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

8 lata 1 miesiąc temu #1029621 przez aggi
milena możliwe że przegapilas pozytyw. Jednak powinno się robić codziennie
Podziękowania: Milena36

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1029633 przez magmus88
Hej hej :)

No aggi... szczególnie teraz w marcu będe miała intensywnie z tymi lekarzami :PP heheh

Nowa - myślę, ze pierwszy test wygląda na pozytyw :)

haha moofka - pomysłowy Dobromir :) to się ceni!

Natka! Hej ! No co Ty.... ja myślałam, ze Wy już od dawna w domku.... ile już tam jesteście?? Kuleeee....

Sandra gratulacje!! Zazdroszcze :)

Ja dopeiro niedawno zjadłam obiadek... Mój mężuś zrobił gołąbeczki mmmmmniam :D pyszniutkie :) Wiecie co.... chyba mam fajnego męża :D hehehe

Ja mam jutro dzień z papierami w pracy... blech.

A zaraz idę się wygrzać do wanienki mmmm :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1029639 przez natB
nattka tak mi przykro kurczę :(, że jeszcze męczycie się w szpitalu... eh musisz być twarda... a co lekarze w ogóle mówią? o co chodzi z tą bakterią?...

magmusa Ty ruchów jeszcze nie czujesz?

sandruskagratuluję

Powiem Wam, że Helka to takie narwane dziecię... okropnie się wygina... jeździ rączkami, girkami mi po brzuchu...SZOK'

martyna nadzieja umiera ostatnia :D... także ja wierzę :D i Ty też musisz uwierzyć :)
Podziękowania: martyna_z

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1029640 przez magmus88
Nat - no niestety ja jeszcze nie czuje.... tzn. czasami coś mnie tam puknie ale nie jestem w 100% pewna że to to :) poza tym ja jestem silnie puszysta :D ahha więc to przez to... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1029641 przez natB
łeee to spokojnie :) :)... może w ogóle będziesz czuła słabiej ruchy :).. nie wszystkim ,,skacze" brzuch heh :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1029643 przez Sandruska1995
Witam z wieczora. :) więc co komu? :blink:
Po spałam sobie trochę, syn już śpi i czekam na M bo pojechał na fuche .

magmus moja mama jest naprawdę sporą kobieta i ruchy w obu ciazach czuła po 20 tygodniu. A może już czujesz tylko nie jesteś pewna :cheer:

nattka dużo zdrówka i szybkiego powrotu do domu . :kiss:

A to ja okaże brzuszek :woohoo:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1029644 przez Nefri
Magmus ja w obu ciążach późno czułam ruchy, w 18 tygodniu to nawet o tym nie śniłam ;)
Natka trzymaj się bidulko. Współczuję, bo wiem jak bardzo chce się wyjść z dzieckiem ze szpitala a każdy kolejny dzień doprowadza do rozpaczy :(
Nat ja też lubię Ikeę. A zainspirowałam się tymi obrazkami Moofki i znalazłam coś takiego: allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=38518065
i tak mi się podobają, że na pewno jakieś zamówię chłopakom do ich pokoików.

Dzisiaj w końcu udało mi się zaszczepić Eryka, 5w1, rotawirusy i coś tam jeszcze, bo w sumie miał dwa wkłucia. No i waży już 6900g, ogólnie dużo bardzo przybiera na wadze, jak się urodził miał 3700, więc ponad trzy kilo w dwa miesiące :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1029646 przez Nowa...
A ja to dopiero z ćwiczeń wróciłam. Jakoś psychicznie nie czuje żebym zafasolkowała, to i się nie oszczędzam :) czasami mnie tylko podbrzusze pobolewa, jajniki nie, więc pewnie tylko czekać jak @ przyjdzie :) według tego co napisałyście to do końca tego tyg powinnam dostać, bo od 12 dc ( pozytywu) plus maks te 16 dni to będzie 28 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1029647 przez natB
No tych plakatów i metryczek jest pełno ostatnio :).. Ja chcę mej wydrukować z napisem,, księżniczka,, taki czarny napis a w koło małe korony :P albo z puentami :).. Musze do tego jutro usiąść :D
nefri a jam tam chłopaki? Podczytalam grudniowki i widzę, że Tymon odpieluchowani zuch chłopak :D mega kumate juz są te nasze pociechy :).. Wład za to pożegnał smoka, pieluche ma tylko na noc, bo przed kąpielą doi kubek herbaty z miodem heh :) ale i pieluchy w nocy się odczymy niedługo :D i tak jestem z niego bardzo, ale to bardzo dumna... Bo wiem po naszych listopadowkach ze większość maluchów jeszcze w pieluchach...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1029648 przez moofka
heloł z wieczora B)

ja uwielbiam takie obrazki :blush: nasze są z
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
a dzisiaj w pokoju Zośki stanęła rama łóżka :woohoo: muszę zaraz zamówić materac :whistle:

nattka trzymajcie się dzielnie! ja tak jak dziewczyny pamiętam jak mnie
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
każdy dzień pobytu w szpitalu a wypuścili nas po 3 dobach także nawet nie wyobrażam sobie jak się czujesz jak długo siedzicie :S

magmus dobry mąż to podstawa, mój też pichci :lol:

Nat metryczkę Zośce też sama zrobiłam :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1029652 przez natB
Moofka nooo masz, a się nie pochwalisz? Poka Poka :D
Postępy w pokoju Zosi są, super :D czekamy na pełen efekt :D

Dziś Wład płakał, że do żłobka nie chce iść eh... Obiecałam mu, wiem wiem źle zrobiłam :P, że od jutra do niedzieli będzie w domu heh :) niech sobie posiedzi trochę, wiem ze tez jest zmęczony tym wstawaniem...

Haha mało wychowawcze zachowanie mamy :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1029655 przez natB
moofka ja dla małej chciałabym ten plakat



Albo ten :)





:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1029659 przez Sandruska1995
natB ten nasza królewna jest cudowny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1029662 przez moofka
Dobry :) melduję, że test super ekstra jednoznacznie negatywny :silly: czekam teraz grzecznie do terminu @ :whistle: Ziaa mam nadzieję, że Tobie siuranie lepiej poszło ;)

Nat drukuj oba obrazki, będziesz wymieniać co tydzień :cheer:

Nie mogę się pochwalić testem to macie metryczkę i łóżko :) łóżko będzie jeszcze miało barierkę i trzeba je pomalować :whistle:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1029663 przez natB
Ooo łóżko, które chciałam dla Włada :D haha ale mąż powiedział, że za babskie, wiec Helena będzie takie miała super :D... Ja bym jeszcze na spód palety położyła :D i materac :D ekstra Moofka łoże :D..

No właśnie ogarnę jednen i drugi obrazek :)..

Co do testu yhm,, nie lubię,, eh :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl