BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

8 lata 1 miesiąc temu #1029781 przez Miluniaa
Sandra dawaj go do mnie :D:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1029782 przez Sandruska1995
Wyślę jutro priorytetem :P

1 w nocy a ja znowu miałam wypadek mały. Dostałam znowu z główki przy zabawie od małego i ? Druga jedynka pękła ale lekko nic nie wypadło tylko szkliwo. Boli jak cholera. Jutro rano dentysta :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1029785 przez Julka1987
A my z mężem zdecydowaliśmy, że staramy się nie starając, czyli robimy co i kiedy chcemy i jak wyjdzie to wyjdzie, a jak nie wyjdzie to następny miesiąc. Z komputerem nie rozstaje się po pracy, ale śpię dobrze, więc mam nadzieję, że w razie ewentulanej ciąży będzie dobrze ;) za 07.03 testuje bo muszę wiedzieć, czy duphaston dalej brać,a mogę do brać do 26dc. ktoś jeszcze testuje? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1029788 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1029789 przez Patikierc
Hej B) wpadłam zobaczyć co słychać a tu :huh: nie ma was patrzę i drugie forum no proszę :D

Jakieś nowości :evil: coś ostatnio brak pozytywów trzeba wam jakieś zarazki wysłać nowe :D
Patrzę na suwaczki i proszę pięknie czas prze do przodu..

Wpadam tylko na chwilkę,rozmawiałam ostatnio z Joanna mówiłam żeby wpadła do was na chwilkę. Ale u niej wszystko git! Mieszkanie zakupują,na razie są zajęci załatwieniami i staraczki poszły na bok :P Więcej może opowie jak się zjawi.. :P

U mnie git! Jagoda rozrabia w brzuchu już jest +9kg :D i czasami marzenie żeby już było po wszystkim i mała z nami już była,pomału dopada mnie syndrom wicia gniazda czyli jakiś remont w pokoju :D :D wyprawka jest prawie cała bez rzeczy oczywiście dla mnie :D

Wszystkie dziewczynki ściskam,dużo nowych dziewczyn widzę super :woohoo: Tylko wiosna idzie więc jakieś pozytywy mogły by się posypać :P ! I dalej was podczytuję ukradkiem i kibicuje każdej! :evil: Zdrówka dla was i waszych pociech tych co są i co będą :kiss: :kiss: :kiss:




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1029791 przez aggi
Czołem B)

martyna no nooo mam nadzieję, dlatemu pytam która następna do testowania :silly:

sandra no pięknie sobie radzi i wygląda na starszego niż 3latka :-) coś słabe masz te zęby...

magmus pydolisz głupoty :p jest ciąża to jest brzuszek :side:

cornick zaciskam kciuki :-)

pati sto lat cię tu nie było. Po dupie chcesz???!!! :evil: Buziaki dla jagódki i wpadaj częściej do nas :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1029794 przez ziaa
Cześć Pięknozje! :)

Pati dobrze, że nas odwiedzasz :) Radości z Jagódką :)
Sandra no poprostu nie wierzę, ciągle coś! Weź usiądź na fotelu i się nie ruszaj, albo połóż na kanapie :evil: Trzymam kciuki by wizyta u dentysty była szybka i bezbolesna :)
Agii jak wieści z dietowego frontu? :D

Ej dziewczyny dostałam wczoraj @ :D :woohoo: :evil: :whistle: :woohoo: :woohoo:
Radość jak przy pozytywie ;p bo to moja pierwsza "naturalna" od wielu, wielu lat :D A tak wczoraj po wizycie u ginki marudziłam na te ziółka, ze guzik dają! :D A tu wieczorem zweryfikowały moje marudzenie... :D i chyba się zapowiada taka normalna, nie jednodniowa, wiec chyba jednak endometrium w tym cyklu sie poprawiło :)
A co do ginki ... cóż więcej się u niej nie pojawię, bo jak widać usg tez nie potrafi porządnie zrobić skoro wczoraj powiedziała, że do @ jeszcze daleko i mam zabrać dupka...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1029799 przez Nowa...
ziaa - a to co się dzieje z Twoim okresem, że piszesz naturalny okres od wielu lat?
Ja sobie dziś test zrobiłam i 1 kreska zresztą tak jak się spodziewałam. Dziś 24 dc to już gdyby coś było to by test wykazał prawda?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1029800 przez ziaa
Nowa... przez kilka lat brałam tabletki anty ( których żałuję jak niczego w życiu :unsure: ) wiec miałam krwawienia z odstawienia, a jak zrezygnowałam z tabletek to hormony się rozszalały i ponad rok nie mogłam dojść do siebie. Najpierw @ nie miałam 3 miesiące, później za każdym razem miałam wywoływaną po 35-40 dniach cyklu. Na Clo okres przychodził po 35 dniach, ale to i tak jendak po jakiś tabletkach. A ten jest na samych ziółkach :) więc cieszy mnie bardzo. Czuje się normalniejsza :evil: :evil: :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1029801 przez Nowa...
No to super, oby już było z górki z tymi okresami :) . Ja rok czasu brałam tabletki anty konty, po odstawieniu 1 okres dostałam w 30 dc, czyli nie tak źle. A okres miałam normalny taki jak przed @. Z ciekawości zaczęłam stosować testy owu, żeby wiedzieć czy w ogóle jest szansa na owu, czy pierwsze cykle mam bezowulacyjne. A Ty robisz testy owu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1029802 przez aggi
Jak ja uwielbiam jak pisze i mnie wywala w połowie :huh:

ziaa wiesz że dobrze? Nie zapeszajac nie ciągnie mnie do slodkiego nic a nic. Nie podjadam między posiłkami. Jutro z ciekawości się zwaze :-) :woohoo: fajnie że @ sama przyszła. Czyli idzie twój organizm ku dobremu :-)

nowa mogło być za wcześnie. Najbardziej wiarygodny to test z krwi albo test zrobiony w dniu spodziewanej @...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1029803 przez Nowa...
To teraz czekam grzecznie na termin @. Jak nie przyjdzie do niedzieli, to albo w niedzielę albo w poniedziałek powtórzę test. Najlepiej by było iść na bete bo by już było wiadomo, ale nie mam takiej możliwości.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1029805 przez aggi
Kobity meldować się! ;) coś tu dzisiaj pusto i cicho

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1029807 przez natB
hej ho :)... jestem i ja melduje się :D

Dziś wizyta na 17:20 cieszę się, że zobaczę moją kruszynkę :D... ostatnio miałam podane sterydy, więc będę podglądać jak tam zmiany w płucu :)...

Zostawiłam małego w domu, takie wychowawcze podejście :P bo nie chciał iść do żłobka hehe :P, jutro też ze mną będzie :)... faaajnie się dziś bawił, na spacerze byliśmy godzinę... biegał po ogrodzie, bawił się z kotami :), a mama siedziała na ławeczce :D ale i tak spacer mnie wykończył :)

Teraz mały śpi, ja mam chwilę wolnego... mała szaleje, bo oczywiście się już wyspała :)... Kupiłam od koleżanki dziś 3 pary paputków dla Heleny za całe 15 zł. z przesyłką :D

Tym którym okres przyszedł i się cieszą gratuluję, a reszcie życzę, żeby @ nie przyszły :D

Patikierckuuuuuuupe lat dziewczyno :D... omg 30 tydzień :D poważny ,,wiek" hehe :D ile Jagoda już waży? jakieś foty, coś teges? wij gniazdko wij :D ja już skończyłam i czekam heh :P.... a na Joannę to my chyba się obrazimy, zniknęła bez słowa euh... no, ale miejmy nadzieję, że lada moment wróci :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1029808 przez natB
Cornick... zaraz Ci załatwię numer do dobrego gin z Wrocka... takiego człowieka od serca :), który na pewno poważnie Ciebie potraktuje...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl