BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1029447 przez Sandruska1995
magmus ja mogę porównać zachcianki z pierwsze ciąży z małym a teraz są zupełnie odwrotne chociaż nie wiąże tego z płcią. Również najważniejsze aby zdrowe chociaż też bym chciała już móc coś kupić takiego malutkiego. :)
Córka to nasze marzenie teraz , ale obojętnie co będziemy kochać nad życie :)

A z gotowaniem się nie postaralam dziś bo nawet obiadu nie zrobiłam . :S

A. Mówiłam że zamówiłam łóżeczko ? Mam skleroze ciążową. Zakupiłam z całym wyposażeniem, pościelą itd. Od A do Z. Z wszystkim . Z drogich rzeczy został tylko wózek. I potem duperelki , które potem okazują się w sumie najdroższe. :P Zamówiłam już bo była promocja o 100 euro taniej a dla mnie to sporo bo dokładam 50 euro i mam wózek ten co wybrałam a promocja była do wczoraj .
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029450 przez Miluniaa
Sandra ładne to łóżeczko :) JA tam płeć sie dowiedzialam w 19 tyg przynajmniej nie bylo pomylki, a uwazam ze 14 czy 15 to troche loteria, bo zobacz na necie jak wygladaja narzady w tym tygodniu ;) paktycznie tak samo
Pumcia napisałam CI priva ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029451 przez Sandruska1995
milunia no to wiadomo że tak wcześnie to nigdy nie wiadomo. Dlatego odliczam to 23 marca a i dziękuję. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1029455 przez ziaa
Hellloooł Pięknozje!

Szatanica Wy tam u siebie to chyba macie sanki na kółkach bo u mnie ani grama śniegu nie ma wiec nie wiem jak mam jeździć ;p jest za to wiatr że łepek urywa i aż ciemno na dworze od chmur :/ Jak się masz ciężarówko? :D
Brown ale proszę bardzo, przesyłam info ściągnięte od NAtB ;)
4dc: estrogen, testosteron, LH, FSH
21dc: prolaktyna, progesteron

Nowy wątek zacznę z przytupem wrzucając moje testy owu z tego cyklu. Jest to level expert, kto się podejmie interpretacji? B)
Komentarz od autora :lol: : Teraz już są oczywiście ciut zblaknięte, ale test z 9 dc to ten który Wam wrzucałam i na którym ochoczo orzekłyście, że to dziś! :whistle:

Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029460 przez magmus88
Zia... po pierwszym pozytywie sie juz nie testuje heheh :PPP Taka moja odpowiedź :D

Poza tym widzę, że masz małe problemy z liczeniem :PP heheh Droga Ziaa... Co mamy po 11?? ehhehe

Tak Sandra, pokazywałaś łóżeczko :) fajne... Pościel też ładna :) taka stonowana :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029461 przez brown24
Ziaaa dzięki za info ;)
Moim zdaniem 16dc to Twój pozytyw, i ten 19 też coś ciekawie wygląda.9 natomiast jak dla mnie za slaby.
A sikasz o tych samych porach dnia? może spróbuj robic 2 razy dziennie testy:) w każdym bądź razie trzymam kciuki za fasolke w tym cyklu:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1029462 przez ziaa
Hhahaha, bystre oko Magmus! :D B) Musze wyfotoszopowac ten błąd ;p

Wiem, wiem, ale pozytyw w 9 dc wydawał mi się bardzo mało prawdopodobny, bo nawet na clo owu miałam między 18 a 22 dniem, dlatego dopuściłam się :P kolejnych testów ;p

Edit!: Brown tak, robię testy zwykle późnym wieczorem lub w nocy ;p Ogólnie to oczywiście dobrze by było, ale jakoś bardziej nastrajam się na to, że w środę pojadę do gin po coś na wywołanie @ bo jakoś jej nei widać, a tu już ponad 30 dni. Tak czy siak w środe czeka mnie test.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029464 przez Pumcia
Ziajek - mam się dobrze, dziękuję - równo puchnę :P
Ale . . . rzuciło mi sie Twoje liczenie w oczęta :evil: :evil: :evil: Magmus już skomentowała więc będę dziś miła i nie będę Ci dokuczać :laugh: :whistle:
I ja tez obstawiam 19 owu :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029465 przez brown24
Ooo Ziaaa to czekamy na środowy test :woohoo: , ja w środę idę spuścił krwi, bo akurat będzie 4dc u mnie :)
Aggi where are You? Ziemia wzywa :laugh:
U nas dzis 15 stopni, wiosna :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029466 przez Pumcia
Brown a u nas gradobicie przed chwilą było i jest 7 stopni :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029474 przez Miluniaa
Kuźźwa Puma jakie gradobicie ?Ja myslalam, ze deszcz tylko pada... Toz ja samochod mam na parkingu :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1029476 przez Pumcia
JA też właśnie Milunia myślałam że to deszcz ale spojrzałam przez okno . . . mam nadzieję że jak zaraz wyjdę to się za mocno nie zdziwię, autocasco mi raczej tego już nie pokryje :P :angry: na szczeście już deszcz tylko pada :S wczoraj jak dawało . . .widziałaś ? akurat wyjezdzałam od rodziców, wycieraczki nie nadążały, a huk w samochodzie niesamowity :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029477 przez Sandruska1995
Urwałam się z lekcji miałam dziś test z 1 i 2 kursu. Napisałam i przyszłam muszę jechać do lekarza z małym bo ma coś z siusiakiem. :(

magmus na którą wizyta ? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029478 przez Miluniaa
Ja ze swoim krzykaczem to mało widze i slysze :lol: kuźwa musze iść zobaczyć czy moj car cały ;p zapłacze sie jak cos sie wgniotło, ja tak o niego dbam :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029479 przez Miluniaa
Sandruska może zapalenie jakieś sie wdało

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl