BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 11 miesiąc temu #1035511 przez Nowa...
wiem, że ma być mój własny- ale na czymś trzeba się wzorować :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035512 przez Sandruska1995
Witam :)

Ja dziś się czuję strasznie, wszystko mnie boli, spałabym cały dzień i brzuch ciągnie na dół ale skurczy żadnych nie mam . Leżę w łóżku. :sick:

Dziewczyny można grzyby w occie w ciąży? :dry: Mam taką ochotę że szok :cheer:

nowa nie pomogę z tatuażem ale moim zdaniem też powinien być jakiś własny typ ;P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu - 7 lata 11 miesiąc temu #1035514 przez Pumcia
Milunia moje zdanie na ten temat znasz :P

Nowa - co do tatuażu, gdzie miałby być ? czy masz sprawdzonego tatuazyste? I czy jesteś pewna ze chcesz ? Akurat to dla mnie bliski temat dlatego pytam - uwielbiam je ale jak są dobrze zrobione ! :)#
A jeśli chodzi o to co wysylalas - sory ale nie mój klimat :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035521 przez Miluniaa
Sandruska ja nie jadłam bo ocet ma alkohol, do galarety musialam cytryne wkrapiac ;) Ale ja jestem anty jakiegokolwiek alkoholu w ciazy nawet wina chociaz wiem, ze niktore kobiety pija .
Nowa tatuaze to nie moja bajka, bo mi sie moze i czasem cos podoba ale wiem ze rok dwa by mi sie znudzilo, a na stare lata to wcale masakra ;p ale u kogos mi nie przeszkadza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035523 przez joanna1991
Witajcie dziewczyny! Ja dziś po kontroli u ginki po tym zabiegu HSG... a więc wyniki bardzo dobre, jajowody prawidłowo drożne, jeżeli @ zabłądzi to mam zrobić Bhcg a jak jednak przyjdzie to od 2-giego do 6-tego dc mam brać 2x1 CLO i w 11-13 dc usg w celu oceny pęcherzyka.. oby wszystko się udało.
Cieszę się że moja ginka tak ostro wzięła się za mnie, widać jak jej zależy żeby mi pomóc, ona już nie musi patrzec w moją karte bo jak mnie zobaczy to wszystko już wie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035530 przez magmus88
Joanna cieszę się że wszystko ok ;) No najważniejsze jest to, żeby prosto po zabiegu ostro zadziałaś, czy nawet pomóc w stymulacji bo wtedy są największe szanse :) Jestem tego przykładem, myślę, że Ty też za nieługo nim będziesz :) Trzymam mocnooooo kciuki i ciepło o Was myślę! :)

Patrz Milunia... ostatnio nawet zjadłam kilka grzybków w occie.... nawet nie pomyślałam o tym alko.

Co do alko.... ja też się wyrzekłam na czas ciąży..... ale powiem Wam, ze teraz jak jest tak ciepło z chęcią bym się napiła jakiegoś takiego zimnego, babskiego piwka :D chyba muszę poszukać jakiegoś faktycznie z 0%.... hehehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu - 7 lata 11 miesiąc temu #1035532 przez Nefri
Magmus całkiem zero % to ma Bavaria i Warka Radler.
Pumcia zupa brokułowa już pewnie dawno zjedzona, ale jak mały ma kolki, to lepiej dodatkowo go nie męczyć potrawami, które wzdymają. Jak mu przejdą, to śmiało możesz jeść wszystko, jeśli mały będzie to dobrze znosił. Ja jem ryby, sery, mleko, truskawki, miód, orzechy i nic małemu nie dolega.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035536 przez magmus88
O dzięki nefri :D teraz na dział pójdę w konkretnym celu hahaha :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035537 przez Sandruska1995
Dziewczyny chce zaopatrzyć się w laktator . Jakie macie ? Możecie polecić? Tylko ręczny chce , nie elektryczny . :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035538 przez nati.olsztyn
Sandra Ja mam ręczny Avent i elektryczny Medela mini electric i oba mi się sprawdziły. Wiecej używałam ręczny bo w pierwszej ciąży tylko ten mialam. Nie używałam ich jakos strasznie czesto, glownie by podkręcić laktację i przy zastojach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035539 przez Sandruska1995
nati Ja chcę karmić piersią ale wiem jak było z małym więc wolę się zabezpieczyć. Ten myślę nad Avent lub Tommy Tippy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035540 przez nati.olsztyn
Sandra A sorki moj to właśnie TT. Jakoś mi sie zawsze mylą te dwie firmy, nie wiem czemu;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035541 przez magmus88
Nati a jaka jest Twoja opinia na temat tego elektrycznego?? Bo ja jak będę kupować to jednak tylko elektryczny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035542 przez Miluniaa
Ja mialam Lovi komplet elektryczny z recznym :) Rewelacja polecam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035543 przez nati.olsztyn
magmus Ja byłam/jestem z niego zadowolona. Łatwo się rozklada, myje. Dostałam go od cioci (sama bym pewnie nie kupila bo to jednak spory koszt jak dla nas) po jej dwójce dzieci, wymienilam co trzeba było i działał jak należy. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl