BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 11 miesiąc temu #1035591 przez aggi
ziaa w sobotę popoludniu mnie trochę bolało, to nie był taki sam ból jak tydzień temu. Temp mi trochę skakala od 37 do 38 i spowrotem, ale wczoraj już się ogarnęła i było ok. Nie konsultowalam bo weekend. Muszę w tym tyg badanie krwi powtórzyć tylko nie mam jak jechać do labo. Miałam kiepskie wyniki i w szpitalu mi powiedzieli że mam powtórzyć za jakiś czas i do swojej rodzinnej iść..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035593 przez ziaa
To koniecznie zrób badania! Jak nie masz z kim Maksika zostawić, to ciocia Ziaa podjedzie! :woohoo: B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035597 przez magmus88
Brown i Zia... miło mi, ze o mnie myślicie i się o mnie martwicie! :) ale ja czuję się rewelacyjnie, nic mi później nie dolega więc czemu mam leżeć jak mops :D nie robię w sumie nic więcej co robiłam wcześniej..... Robię to samo a nawet robię sobie przerwy :D

Kurcze Aggi.... Oby Cię dobrze zdiagnozowali... Zia ma rację... od razu zgłąszaj gdzieś te ataki, zeby wiedzieli, ze sie powtarzają... a gdzie Cie dokładnie boli?? Może kamienie w woreczku?

Ja kupiłam dziś laktator... używany ale jeszcze na gwarancji. Madela mini electric. Muszę poszukać w sklepie tych rzeczy, które mogę wymienić na nowe. Poza tym zabalowałam w lumpie :P Kupiłam sobie dywanik do łazienki hehehe. Bo miałam biały - i nigdy więcej :PP Teraz mam czerwony :) Sobie kupiłam parę rzeczy (była dostawa w piątek nowych rzeczy z papaya). I kupiłam 3 koszulki... 2 dla swojego małego i jedną dla siostrzeńca. Wszytsko z metkami :) A co tam... pokażę Wam jakie :) Tylko to już na takiego starszaka :D




Poza tym pod okiem wyskoczyła mi taka bułka.... nie wiem czy to ugryzienie, czy uczulenie jakieś... hm... Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie :D
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035600 przez magmus88
Brown - nie narób tam jakiegoś manka :PP

Taka ciekawostka :D www.popularne.pl/zdjecie-dwoch-kobiet-w-ciazy/
Podziękowania: brown24

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu - 7 lata 11 miesiąc temu #1035604 przez Sandruska1995
magmus mi się udało wylicytowac dziś też laktator nowy ręczny z Avent za 25 euro a nowe chodzą tu po 50 euro . :woohoo:

Idę o 16 odebrać pake ciuchów dla małej bo przyszła kurierem i leży na poczcie :cheer: będzie pranie. Też wylicytowana 60 sztuk aż :silly:

U mnie dziś pogoda zupełnie nie dla mnie , upał nie ma czym oddychać. :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035607 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu - 7 lata 11 miesiąc temu #1035609 przez aggi
cornick
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


sandra ja nowy ręczny avent u nas za 49zł kupiłam :p drogo macie :p a w sumie popatrzylam na allegro to około 100zł trzeba dac ;) to miałam farta wtedy :-) ciuszkow zazdroszczę :-)

magmus bardzo ładne koszulki :-) w sobotę tydzień temu bolał mnie cały żołądek, w niedzielę już cały brzuch lewa i prawa strona jednakowo. W poniedziałek tak samo. Jeden lekarz w szpitalu to mi wmawial że mnie bardziej po prawej boli ale nie było tak.. jeśli bym powiedziała że po prawej to od razu by mnie kroili, tyle się dowiedzialam. Ale bolał cały brzuch. Miałam okropne gazy, i podobno to była główna przyczyna. A teraz nie wiem z czego mnie bolało ale w sumie podejrzewalam że z jedzeniem przesadzilam, miałam grzecznie dietetycznie jeść... w każdym razie bolało mnie tak trochę może i po prawej ale to raczej takie kłucia teraz miałam, bardziej mnie wkurzala skacząca temp niż to że mnie bolało. Wczoraj już temp normalna i nie bolało. Dziś też ok

ziaa nie chodzi o Maksiora tylko ja mam 6km do labo, a nie mam z kim jechać tam rano

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035611 przez magmus88
Sandra - teraz czekamy na zdjęcia Twoich ciuszków hehehe :)

Ech Aggi :( Ty nasz boroczku :(

U mnie już po upale... w oddali słychać nawet grzmoty.

Ach no i dostałam dzisiaj paczkę z adapterami do wózka :) znowu coś do przodu. Cieszę się, bo to są rzeczy niezbędne :) A będę już skakała pod sufit jak uda mi się kupić pościel do łózeczka i materac.... już mam w sumie większość upatrzoną, siedzi w koszyku..... tylko kliknąć trzeba heehe. Czekam aż mąż wróci, zobaczy, oceni i wyrazi zgodę hehehe.... ponad 400zł nie nasze....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035612 przez aggi
magmus u mnie przed chwilą burza i ulewa przeszła ;) ale już jest slonecznie i nie pada :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035613 przez magmus88
Aggi my blisko siebie, więc teraz pewnie idzie do mnie.... już jest ulewa :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035615 przez ziaa
Aggi a może ma to związek z tymi lekami które ostatnio brałaś? Miałaś tylko dowcipne czy łykałaś też coś? Może jakaś reakcja alergiczna lub podrażnienie lub sama nie wiem co?? :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu - 7 lata 11 miesiąc temu #1035616 przez aggi
ziaa na dyżurze w szpitalu był mój gin. Powiedział że to absolutnie nie ma związku z tamtymi lekami, posprawdzal wszystko i po infekcji śladu nie było. Miałam tylko dowcipne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035617 przez Pinezka
Aggi - bidulko, trzymaj sie :kiss: Oby zidentyfikowano, co ci dolega, bo taka niewiedza niefajna jest i meczy.

Cornick - w listopadzie, a nawet w grudniu sa miejsca, ze zdarza sie jeszcze fajna temperatura, tak 20 C, tylko ryzyko deszczow wieksze ;) Chociaz zalezy w jaki region Hiszpanii chcesz sie wybrac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035619 przez honka_18
Aggi zdrówka życzę
Ja też kat miałam, z tego co piszesz objawy takie same, w Uk mnie badali więc gina na oczy nie widziałam, usg też mi nie robili ale stwierdzili kolkę jelitową, lekarz przepisał antybiotyk i mi przeszło. Trzymam kciuki żebyś szybko wróciła do zdrowia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035623 przez Sandruska1995
Odebrałam pake jest super i jeszcze więcej babka mi dała dała :woohoo: Tylko to paka na 62/68 .

Dużo osób mi mówi że mam nisko brzuch, a ja jakoś tego nie zauważam :dry:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl