BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 11 miesiąc temu #1035464 przez misia88
magmus 2 tygodnie :)
Nefri My za rok chcemy jechać do Czarnogóry i Chorwacji samochodem. Zobaczymy czy się uda. :)
Dzisiaj zrobiłam betę, wyszło <2,0. @ nie ma. Kuuwa przylezie na wakacje ehhh. :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035465 przez brown24
Majka gratulacje :) pola zdj Kornelki :)
Misia zazdraszczam wakacji, wypoczywajcie :)
Sandra fajna bryka , a Ty usiądź na te chudej dupce :laugh: Wypoczywaj dla malucha :kiss:
Aggi jestem z Toba myślami :kiss:
Nat tak jak mówią dziewczyny, może malutka zjada tyle ile potrzebuje i jej to wystarcza :)
Puma? Co tam mamuśka? Jakies newsy? :laugh:
Ziaa aTy po tym bigosiku od teściowej zaniemówiłaś? :lol:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035478 przez nati.olsztyn
ziaa Jak tam Twoja@?Przyszła?
puma Co u Was?
nat Jak Wasze chustonoszenie?;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035486 przez Pumcia
Brown wariacie a gdzie lecisz w góry ? Czekaj czekaj a Ty nie mieszkasz gdzieś tam ? :)
A u mnie spoko, tylko serce mi pęka jak Mały się męczy z kolkami.
Ooo szkolenia są super :P przynajmniej ja mam dobre wspomnienia w każdej w firm :p
Nati dziękuję ze pytasz - mamy się w miarę :) trochę zmęczona i niedospana ale ogólnie jest fajnie. Nadal się uczymy siebie :)
No i mam problem co jeść karmiac, cały czas sprawdzam co mogę a czego nie. Np zrobiłam pyszną zupę brokułowa ale nie wiem czy to dobry pomysł ja jeść :/ ponoć brokuły są wzdymajace :/
A mam pytanie co do nabiału - jak to Jest bo zdania są ostro podzielone i nie wiem czy nie wdrożyć już czegoś w moja dietę, zwłaszcza że uwielbiam i dużo jadłam go w ciąży. Małego męczą kolki więc trochę się boję zeby my bardziej now zaszkodzic


Daje Szymkowi sab simplex ale co 6 godzin i po 10 kropel. Bałam się dawać więcej ale chyba jednak zwiększenie dawkę i częściej będę podawać .
A co u Ciebie I jak mija długi weekend ? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035487 przez Pumcia
Ziajek no właśnie jak tam Twoja @ ? Nadal pogniewana ? :)
Nefri odważnie z tymi wycieczkami poczyniasz, no ale jak masz dziecko z którym można na koniec świata to czemu nie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035488 przez Julka1987
co u Was ?

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035491 przez magmus88
Pumcia, fajnie, ze się dogrywacie.... ja sobie dzisiaj uświadomiłam, ze jeszcze jakieś 9 tyg przede mną....

A pamiętam jak mówiliśmy rodzcie, ze jestem w ciaży... własnie w okolicach 9 tygodnia. Jak ten czas leci....

Mam wrażenie, ze ciągle jestem w czarnej du..ie....

Julka, nie dziś, to za miesiąc ;) Na każdego przyjdzie pora ;)

U nas dziś ochłodzenie... przez pół nocy padało. Poza tym wczoraj po południu był mega grad! myślałam, ze mi w aucie szyby wybije!

Dziś byliśmy u teściowej na obiadku :)

Od jutra na kilka dni zostanę sama... mąż jedzie z rodzicami na wieś a moi rodzice wracają z urlopu dopiero w poneidziałek w nocy.... Jakoś muszę się zorganizować :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035492 przez nati.olsztyn
pumcia Jeśli chodzi o to co jesc a czego nie karmiac to ja wyznaję zasadę, że nie eliminuje nic na tzw "wszelki wypadek". Na początku jem wszystko patrzac na zachowanie dziecka. A Ty skoro juz z czegoś zrezygnowalas to teraz powoli możesz wprowadzać jeden produkt co co najmniej 3 dni ( nawet po 3 dniach moze sie pojawic reakcja u dziecka). A może chustę sobie kup? Podobno świetnie się sprawdza przy kolkach.;)
Mi ostatnio brakuje cierpliwości do Mary, ona teraz przechodzi chyba jakiś skok rozwojowy bo ciagle jest na "nie". Dziś np.dwie godziny probowalam ją przekonać żeby umyla ręce po powrocie z dworu a ta " nie" i już, wyła, klocila się, kladla na ziemi i tylko "nie"i"nie"! Chyba probowalam wszystkich sposobow i nic. W końcu poszla spać z brudnymi. Także dziś ja poległam.
Jutro po męża pracy jedziemy do tescia i zostajemy na weekend a w niedzielę w miejscowości obok idziemy na chrzciny synka dobrych znajomych.:)

magmus Tobie, Kochana, to zostało 9 ale równie dobrze mozesz urodzic za 6 tygodni. ;)Torba do szpitala spakowana?

julka I na Was przyjdzie czas! Zobaczysz!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035494 przez Nowa...
Julka- głowa do góry :) Poróbcie badania jeżeli uważasz to za potrzebne :) Ja sobie dałam na wstrzymanie, bo tak tylko myślałam, że może to już. Co ma być to będzie :) Mam taki plan, że jak przyjdzie @ i po niej do 15dc nie będzie skoku temp- czyli ewentualnej owu, to pójdę do ginekolog i może coś da na wywołanie owu :) Milunia a Ty miałaś CLO tak? miałaś przy tym monitoring cyklu :) ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035496 przez Miluniaa
Witam sie z rana :)
A co WY tak mało piszecie ???
U mnie w miare oprocz tego, że Zu narobiła mi wstydu na szczepieniu, lekarka ja badala, a ona zlapala od ten kabel od stetoskopu zerwala z uszu lekarce i rzucila na podloge ... nie widzialam gdzie oczy schowac masakra...
Puma ja powtarzac sie nie bede co do kolek ! :whistle:
Nowa mialam clo i monitoring, przy tych lekach jest bardzo wskazany zeby torbiele sie nie porobily
magmus to juz niedlugo !!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1035499 przez ziaa
Dzień dobry! B)
Dziecka dzień na horyzoncie, więc wiecie - zarobiona jestem stąd mnie tu nie ma.
Melduję tylko, że chyba mi się wydawało, że coś ruszyło do przodu bo @ jak nie było tak nie ma. :S
Pozdrowienia gorące!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1035502 przez Nowa...
ooo ziaaa- a który to już dziń cyklu? Kiedy masz wizytę u ginekologa? masz cierpliwość :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1035504 przez Nowa...

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1035505 przez Nowa...
miało być jestem a nie,, nie jestem'' :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1035506 przez magmus88
Nowa - tatuaż powinien być Twój własny :) a nie podpatrzony gdzieś :PP

Zia - no tak, zapomniałam, ze pracujesz w branży hahaha

Mila - no czas leci nieubłagalnie szybko :D

Ja dziś idę się zrelaksować do teatru ze znajomymi.... jeden dzień bez męża mam zorganizowany ehhe. Jeszcze muszę resztę jakoś zorganizować ehhe :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl