BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 10 miesiąc temu #1035967 przez Liss99
Nie mogalam spac w nocy dziwnie się czułam. Dostałam lekkiego krwawienia i teraz już mocnego byłam u lekarza powiedział że błona jest gruba ale jak krwawienie będzie większe to mam zgłosić się na oczyszczenie. :(( właśnie zaczęłam krwawic mocno :(((

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1035968 przez ziaa
Dzięki NatB, niestety endo dopiero o 19.30 wiec nic jeszcze nie wiem.
Niestety tarczyca jest bardzo ważnym narządem dla każdego z nas. Reguluje metabolizm, a co najważniejsze - prace przysadki mózgowej. Z kolei przysadka decyduje o ilością wytwarzanych hormonów, w tym dla nas najwaleczniejszych: LH, prolaktyny, itp. Dla mnie tu koło się zamyka. Bo od 14 lat biorę syntetyczny hormon tsh, który nigdy w 100% nie zastąpi poprawnie działającej gospodarki hormonalnej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1035969 przez natB
ziaanooo tak wiem, że jak fiksuje tarczyca to w ogóle potrafi fiksować cały organizm... ja np. przed pojawieniem się problemów z tarczycą nie wiedziałam, że coś takiego potrafi wyrządzić dużo szkód... u mnie problem pojawił się po urodzeniu Władka... zresztą muszę znowu iść do endo, zrobić usg itp.bo już wtedy lewy płat był do bani...

lissaspokojnie, oddychaj...leć na IP... ja też w pierwszej ciąży dostałam krwawienia... ale wszystko jest od opanowania! czekamy na info... nie daj się oczyszczać dopóki nie zbadają Tobie bety...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1035970 przez ziaa
Liss! zaciskam kciuki by progesteron czy cokolwiek innego powstrzymało krwawienie i byś miała pozytywne zakończenie! Daj znać koniecznie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1035971 przez aggi
ziaa kurka basen jest, piłki są :D wysil się kobieto troszkę :silly: :evil:

nowa sto lat i dużo zdrówka dla synka :-)

nat też dziś buszowalam po necie :p S mnie zabije, 4 bluzki maksowi wpadły :D

liss spokojnie! Jedź na ip. Bratowa mojego s miała coś jak okres 2 razy w ciąży! Nic się dziecku nie stało. Ja też miałam plamienia w 6tc i miałam krwiaka. Jedź niech zbada cię ktoś kompetentny!! I nie daj się oczyszczać póki nie będziesz miała pewności !!! Trzymam kciuki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1035972 przez Liss99
Krwawie bardzo :( jajniki i podbrzusz mnie bolą. Przed niż dostałam krzewienie powtorzylam test i wyszedł negatywny :( a poprzednie miałam pozytywy:( czuję się strasznie niedobrze mi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1035974 przez natB
Liss mimo to jedz na IP... Bardzo mi przykro..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1035975 przez Sandruska1995
liss bardzo mi przykro jedz szybko na IP . :(

milunia widać , że solidna i fajna dlatego zapytałam :) na allegro cena jest ok ale u mnie ona kosztuje 60 euro online . Zobaczę dziś w sklepie stacjonarnym . :ohmy:

Pierwsza tura ciuszków już w szafie :cheer:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1035976 przez magmus88
Liss :( trzymamy kciuki!

Aggi - no to wbiłaś ziai klina :D

Sandra - widzę, ze już prawie w pełni zwarta i gotowa czekasz hehehe :) Super ciuszki, fajne kolory :)
Ja dziś kupiłam czapeczkę.... taką dla noworodka bo w ogóle takich nie mam :) skarpetki bo miałam aż 2 pary :P, i chustki pod szyję :)

Poza tym przed chwilą skończyłam koktajl.... truskawki, banany, kiwi i mleko.... tylko nie mówcie nic mojej Pani dietetyk ehheh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1035977 przez Nowa...
Liss- mi też bardzo przykro :( Trzymaj się mocno, kiedyś też tak miałam i wiem przez co przechodzisz. Przesyłam Ci mocne uściski :kiss:
Dziękuję za życzenia dla synka :) zdrówko najważniejsze :) tym bardziej, że bardzo trudny czas nas czeka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1035978 przez Miluniaa
natb od 3 miesiaca fajnie zaczela spac ok 19 30 i spi do 6 30 w tym 2 karmienia w nocy. Ale do 3 dama chodzila spac o 24 i wstawala z rana zarzekałam ze juz dzieci nie chce :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1035979 przez Paula1704
Liss strasznie współczuję! Wiem jak się czujesz, bo też przez to przechodziłam, dwukrotnie:( tule mocno! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1035980 przez aggi
magmus po prostu ziajek nie pomyślała że my tacy 'gadżeciarze' ho hoooo :evil: i juz mamy takie 'szpszenty' a raczej Maksior ma :-) daje jej drugą szansę, jak ładnie podpowie to może u niej zamowie i dam jej zarobić :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1035981 przez niagara
Liss bardzo mi przykro :( Mimo to trzymam kciuki

Joanna?

Aggi a może zjeżdżalnie ogrodową? Albo rowerek biegowy? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1035984 przez aggi
niagara właśnie sklaniamy się ku rowerowi ale zwyklemu :-) myślałam że ziaa jako kobieta z branży coś podpowie takiego łaaał :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl