BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 11 miesiąc temu #1035827 przez joanna1991
SANDRA moja @ miała termin na wczoraj.. poczekam z testem :p chociaż nie powiem ręce świerzbią do zrobienia a nawet nie mam zapasowego teściora w domu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035830 przez Sandruska1995
joanna ale cierpliwość ja bym nie wytrzymała :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035831 przez joanna1991
SANDRA uwierz że ja też nie mogę wytrzymać :D moja ginka powiedziała że jak będzie się @ spóźniać mam zrobić bete.. a dzis juz nie jestem w stanie bo ide na popołudnie do pracy. poniedziałek mi został ale pewnie nie wytrzymam i kupie aptekowego testa jutro. dotego czasu zobaczymy czy nie zrobi mi psikusa @

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035834 przez magmus88
Sandra... ciebie przeraża suwak? Co ja mam powiedzieć hahaha chyba jestem pierwsza!!! Albo ktoś jeszcze przede mną? Przyznać się :PP

Co do brzucha... zawsze mówiłam, ze u mnie nic nie widać to mi nikt uwierzyć nie chciał hahaha

Cornick - co do wagi.... no niestety moja łazienkowa ani te u lekarza nie kłamią hehehe. Mam chyba wyszczuplający aparat :D co do materaca to pisałam Ci na lipcówkach - to u mnie będzie pianka - gryka - kokos. Termometr jakiś bezdotykowy ale jeszcze nie mamy nic wybranego konkretnego. Wiem jedynie , ze tak w granicach 100zł są.

Joanna :woohoo: co za emocje hehehe

Ja dziś znowu dostałam przelew z ZUSu... Teraz widzę, ze oni przelelai mi tak, jak mam L4... czli będę dostawać pieniążki co 2 tygodnie hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035836 przez Nowa...
Dziewczyny jak myślicie- dwa dni temu miałam test owu chyba pozytyw-( prawie identyczne kreski ) , a dziś skok temp bo miałam po przebudzeniu 36,5 a w tym cyklu najwyżej 36,3 czyli skok był. Po wczorajszej rozmowie z ginekolog dostałam wskazówkę, aby brać przez 10 dni luteinę po pierwszym skoku temp. No to dziś już po przed południem wzięłam 1 tabletkę. Myślicie, że to nie zawcześnie? Dodam,że śluz już niepłodny jest. Macie w tej kwestii jakieś doświadczenie? Ale jak skok był 2 giego dnia od pozytywu to chyba była owulka co?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035837 przez Sandruska1995
magmus a na którego ty masz termin ? Ja mam na 12.08 ale cc będzie planowane na 05.08. :) To ty pierwsza? Ja po Tobie ? :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu - 7 lata 11 miesiąc temu #1035838 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035854 przez Liss99
Dziękuję dziewczyny za trzymanie kciuków! Zaczynają pojawiać mi się objawy senność, ciągle odbijanie, lekkie bóle podbrzusza.
Kilka miesięcy się staraliśmy i powiem wam że to prawda jak już siebe opusci to się udaje. Chociaż mi się wydaje że pomógł bioenergoroterapeuta. Wspanialy czlowiek który leczy ludzi z niepłodności. Wiele sama mu zawdzięczam. A przed tą owulacja poszłam do niego na wzmocnienie hormonów moj partner jest sceptyczny ale jemu też wykonał seans (zabrałam jego zdj) właściwie to chodzę do niego ze wszystkim nie leczę się żadnym antybiotykiem. Ostatnio mialam ciezka grype i po trzech dniach bylam zdrowa. Facet działa cuda. Niezwykle ciepla otwarta osoba. I nie zdziera pieniędzy. Kiedyś też nie wierzyłam ale dziś mogę powiedzieć to się zmieniło. Pisze o tym bo może któraś z Was chciałaby skorzystać z jego pomocy. Oczyszcza też umysł. Ja już bylam tymi probami zdesperowana a po seansie u i niego nabrałam spokoju i optymizmu.co najwazniejsze mozna wysłać mu swoje zdjęcie pomaga na odległość. U lekarza ciągle byłam wysmiana jak chce Pani zajsc w ciaze i poluje Pani na owulacje to się Pani nie uda czulam się jak głupia jakaś. A ten bioenergoterapeuta pomógł mi i niejednemu mojemu znajomemu.
Życzę każdej z Was powodzenia!!!:))))
Podziękowania: nati.olsztyn, Sandruska1995, brown24

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035859 przez aggi

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu - 7 lata 11 miesiąc temu #1035860 przez aggi
niagara Maksior był Maksiorem w 16tc :-)

magmus no powiem Ci że 15kg waży kawał chłopa, już mi go ciężko nosić! :whistle: piękny brzuś :-) jestem podobnej figury bez ciąży haha :-) weronia jest przed tobą ale się nie udzielała dawno tu

nat oj tak ostatnio mega kumulacje miałam...

cornick materac mamy pianka gryka kokos. A termometr ja mam taki elektroniczny z giętką końcówka, bo ja mierze od początku w pupie. Co do dostawek nie pomogę, mamy zwykle drewniane lozeczko za 200zł z allegro

joanna sikaj z ranaaaaa :-)

nowa nie znam się na luteinie więc nie pomogę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035864 przez Pinezka
Joanna - sikaj z rana, nie trzymaj nas w niepewnosci :woohoo: Trzymam kciuki :lol:

Niagara - ciche gratki ;) Natchnelas mnie tym swoim badaniem, bo mi sie dzis snilo, ze bylam u gina i nagle stwierdzil u mnie 18 tydzien ciazy i ze dziewczynka :whistle: :lol:

Magmus - sliczny brzuszek :)

Aggi - a co to CPR? Ale najwazniejsze, ze spadlo. Mozna powiedziec, ze sie samouzdrowilas :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu - 7 lata 11 miesiąc temu #1035870 przez brown24
Liss dawaj nam tu namiary na tego Twojego cudotwórce :laugh: chociaż ja podchodze sceptycznie do takich rzeczy ;)
Magmuś Slicznie wyglądasz, brzuszek zgrabniutki bardzo :) Także tego,,, rogal Ci nie zaszkodzi :laugh: :laugh:
Joanna trzymamy kciukasy :kiss: :kiss: :)
Niagara to gratki chłopca..
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
:
Nowa, nie znam sie, ale luteina chyba nie zaszkodzi, jakby co podtrzyma ciąże, albo wywoła @ ;)
Aggi dobrze ze wyniki wracaja do normy, ale szkoda że nic Ci nie powiedzieli, z jakiego powodu taki wzrost.Ale najwazniejsze że jest lepiej :kiss: :kiss:

Puma i Ziajeek wywołuje Was! To ja miałam zrobic przewe na forum nie Wy :evil: :evil: :whistle: także tego! Meldować się , smutno tu bez Was! nie ma kogo powkurzać :laugh: :laugh: :evil: :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035871 przez magmus88
Pinezka - CRP wskazuje na stan zapalny

Aggi - ja niedawno też miałam podwyższone SRP ale przez przeziębienie, mikro przeziębienie., teraz na szczęście w normie :)

Ach no faktycznie... jeszcze weronia... ale jej tu już chyba lata nie było :blink:

Liss - akurat mnie bioenergoterapeuci nie przekonują ale cieszę się, że Tobie pomógł :)

Ja jestem po koncercie, u nas w mieście był dziś LEMON na dniach miasta. Lubię go :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1035875 przez Pumcia
Jestem Brown, czytam Was nie udzielając się :)
Cieszę się z każdego pozytywy i trzymam kciuki za resztę :) i Łobuzie nie prowokuj bo jak się rozkrece to znów tu wsiakne :P
Kurde u mnie Mały po ulaniu płacze, pewnie go piecze a nie powinno. W poniedziałek może przejdę się do lekarza bo widać że go to męczy :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1035879 przez magmus88
Heloł :)

Puma - może by już czas zmienić suwak :D

Aggi - te zdjęcia chyba wyszczuplają... bo ze mnie jest mega kloc :D serio :D

Będę dziś zamawiać pościel do łóżeczka... w końcu!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl