BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

8 lata 3 miesiąc temu #1030186 przez Miluniaa
Masz kaske masz znajomości ;)
Mi tam zabawy w glowie nie byly pewnie te kolo tylko na nerwy by mi dzialalo :D polozyli mnie pod ktg to nawet po pomadke wstac nie moglam a co dopiero na kolo ;d;d jedynie co to strasznie pic mi sie chcialo ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1030187 przez Pumcia
Kaca miałaś ? :evil:
Dobrze że woda w cenie :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1030188 przez Nefri
no ceny jak u nas za opieke wybranej poloznej w szpitalu panstwowym.
Pumcia a Ty juz zaczynasz sie stresowac porodem?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1030190 przez Pumcia
Kochana szczerze mówiąc to już bym chciała urodzić ;) i nie to ze się boję - po prostu nie mogę się już doczekać mego pierworodnego :woohoo: wszystko mam gotowe więc na co czekać - wiem wiem cierpliwość to nie jest moja mocna strona i wiem, że lepiej jak jeszcze kilka tygodni posiedzi w brzuszku ale weź i weź :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1030191 przez Nowa...
Jak się czyta to poród by się wydawał taki łatwy i nie bolesny. Gdybym nie rodziła to bym tak myślała. Dla mnie to był największy i najgorszy ból jaki w życiu przeszłam. Miała bym paniczny lęk będą w ciąży, że czeka mnie to samo... Klinika prywatna super sprawa. Jak coś trzeba kasę odkładać :) :) Ja mam teraz okres taki jak przed tabletkami :) Jutro koniec okresu bo dziś już się kończy i zaczynam stosować testy owu :) ciekawa czy w tym cyklu będą maliny ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1030193 przez Sandruska1995
Jestem jestem . Bóle przeszły więc do szpitala nie jechałam ale ostatnio cały czas bym tylko spała. :evil:

Jutro mam zaplanowane załatwienie spraw . Od dzis już ferie mam do 21 marca także się wyleniuchuje. :laugh:

A. Przyszło dziś już łóżeczko. Wszystko takie piękne. :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1030203 przez natB
Osz kurna, jak ja nie lubię jak Wład po dłuższej przerwie wraca do żłobka....
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Nefrino niestety Wład nowości nie przyjmuje i batona nie zjadł XD, standard poszły w ruch jabłka... aaaaaaa oszaleje, nie wiem skąd mu się to bierze, że nowościom kategorycznie mówi ,,nie" i koniec... fajnie, że powoli ogarniasz dodatki do pokoi chłopaków :), rozumiem, że będą mieli osobno pokoje tak?....


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


pumcia nie tylko Ty taka niecierpliwa... mi to się powoli ryczeć chce, że to się tak dłuuuuuuuuży... mam tyle jeszcze do zrobienia, a chęci brak :/...

aggioooo dzięki dzięki :) ja zrobię dziś chyba te bułeczki bardziej na słodko z powidłami :) :)...

nati
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1030211 przez niagara
Cześć Laski :laugh:

Wczoraj moja koleżanka zinterpretowała moje wyniki hormonów. Mam za niski etsrogen i testosteron. Prolaktyna i progesteron wysokie, ale w normie, aż była zdziwiona. I tu zasiała ziarno niepewności, bo wysoki progesteron może świadczyć o ciąży. :whistle:
Zrobiłam więc z rana sikańca :whistle:



Cień drugiej kreski wyszedł gdzieś po 10min więc chyba prawidłowo. Chcę się upewnić. Lecę na betę. Trzymajcie kciuki! :laugh:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1030212 przez Nefri
Nat, tak oddzielne pokoje robimy. tez tak mam z tymkiem. szczerze to czasem mam wrazenie, ze w ogole go nie wychowuje, ciagle tlumacze jego zle zachowanie buntem dwulatka albo tym, ze jest jeszcze malutki. ogolnie to jest super dzieckiem, bardzo madrym i kochanym, ale czasem potrafi bardzo zajsc za skore.
Pumcia, wiem cos o tym. tez nie moglam sie doczekac pierwszego dziecka, ale przyznam, ze teraz tak mi sie nie spieszylo, chcialam zeby siedzial w brzuchu jak najdluzej, bo sie bardzo obawialam tego, jak ogarne dwojke dzieciakow. cale szczescie, ze on jest bardzo spokojnym dzieckiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1030213 przez natB
WOW WOW WOW WOW WOW :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: niagara SUUUUUUUPEROWOW kochana :D :D ale się cieszę :D

Nefriu nas takie histerie to mega rzadkość, bo Wład to też mega kochane dziecko, w dodatku mądre i dużo rozumie... czasem wszyscy od niego wymagają mam wrażenie, że powinien więcej dać nam popalić XD bo tak na niego patrzą przez pryzmat swoich dzieci... ale on po prostu jest spokojnym typem człowieka :P, po moim mężu... no nic..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1030214 przez nati.olsztyn
Niagara O rany!!!!!!:)Jakie wieści z rana!Trzymam kciuki za betę!!!!! :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1030216 przez Sandruska1995
niagra wow! Takich wieści się dziś nie spodziewałam :woohoo: czekamy na wieści i trzymam mocno kciuki . :woohoo: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1030217 przez Nefri
Niagara ALE WYPAS!!!!!!!! Kciuki za bete zacisniete

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1030219 przez ziaa
Niagara trzymam kciuki! :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1030220 przez niagara
Dzięki Dziewczyny :laugh:

Teraz pozostało czekać do 15 :whistle: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl