BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1030009 przez ziaa
Brown ja mam jakiś tak z allegro za niecałe 3 dychy i chyba jest super :) Końcówka 0,18 i daje radę :0 Tusz zwykły, kreślarski też super opcja. Pięknie maluje i łatwo się wymywa. Ja maluje wzorek na lekko zmatowionym kolorze. Nic się nie rozmazuje i bardzo szybko wysycha. Później top i po sprawie. :) Oto foto ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: Pumcia, brown24

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1030010 przez majka1987gnoWlkp
Ziaa dziękuję że pytasz. Tak wszyscy zdrowi ;-) odpukac :-D
Koronki piękne!!!

[/url [/url]



Podziękowania: ziaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1030011 przez brown24
No pięknie Ci to wyszło, perfekt Ziaaajka :woohoo: , musze zainwestować, kiedyś miałam już doczynienia z rapitografem alee kieedyyyy to byłoooo hohoh :)
Ja aktualnie mam takieee łaciatee :silly:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:
Podziękowania: Pumcia, ziaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1030012 przez ziaa
Dziś forum zmienia nazwę na: ZAPYTAJOPAZIKSY.pl! :D
O też słodziaki! :D Wiesz co zastanawiam sie czy nei spiszą się podobnie do rapidografu zwykłe cienkopisy! Mają takie piękne kolory, ze na biały byłby by super wzorki! Myślę, ze z wysychaniem nie będzie problemu, nie wiem tylko jak z grubością... Juz widzę letnie paziksy, białe z tęczowymi wzorkami róże, turkusy i inne :D na pewno wypróbuje :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1030013 przez brown24
Haha Zia całe szczęście że moderatorzy tu nie zaglądają :laugh:
Co do cienkopisów , to ja próbowałam cienkim czarnym markerem , i o ile na topie super " jechał " tak na samym lakierze ciężko mi było cokolwiek namalować :angry:, może też zależy od cienkopisu :whistle: w każdym bądź razie jak wypróbujesz to daj znaka czy wychodzi :) Ja teraz trenuje metode one stroke, właśnie zakupiłam farbki akrylowe :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1030014 przez Nefri
Pumcia moj Eryk ma dwa miesiace i 6 dni a tydzień temu ważył 6900 :laugh: także to dopiero klocek ;) no u ciebie już 33 tydzień, wiec brzuch może twardniec, powoli przygotowujesz się do porodu :)
Ziaa jednak już dzisiaj sobie daruje te batony, jutro zrobię.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: Pumcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1030020 przez Julka1987
Zdjęcia pazurów widzę, a gdzie te zdjęcia ciastek zdrowotnych? :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1030021 przez nati.olsztyn
Wątek dziś Pazurko-ciachowy ;)

Ziaa Ciacha pierwsza klasa. :) A powiedz, żurawinę dajesz jakąś bezcukrowa do ciastek? Jak smakują?Bo mi jakoś taka nie wchodzi a tą z cukrem kiedyś się zażerałam na potęgę teraz jednak unikamy.

U mnie @ się rozbujała na dobre trzeci dzień jestem nie do życia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1030025 przez Pumcia
Ziajek poszłam na łatwiznę i . . . skoczyłam do fornettti po ciepłe ciacha :whistle: oczywiście mam wytłumaczenie bo nie zdążyła bym do na obiad :P a jakby Synek trafił się taki jak mówisz - to nie wiem po kim by to miał :P :evil:
Jeeeeeeeeeezu jakie piękne paznokcie - zrób mi takie na Chrzciny, mam za 3 tyg - dasz rade ? Kurde nawet w takim kolorze sukienkę będę miała i czarną biżuterię . . . nie no - muszę takie mieć ! Ja chce ja chce !!! :ohmy: :ohmy:
A jak u Ciebie weekend mija ? ;)

Brown Krejzolko ale ja mówiłam wyrażnie, zdaję się nie sepleniłam :P l a m p a s p r z e d a n a :evil: a ombre fajnie też wygląda na takiej grubej gąbce np kuchennej :whistle: takie fajne nierówności wychodzą :silly:
:evil: Chodzę jak Kaczka ? hmmmmmm a myślałam, że jak powiem - chodzę jak Milunia - to nikt się nie kapnie hahahahahahahahhaha :laugh: :laugh: :laugh:
Chciacę masz tak ? :woohoo: Okiełznaj się dziewczyno :P A zresztą trening czyni mistrza :laugh: żeby Wam tylko sił na owu starczyło :P :P :P
Zabierajcie już te swoje piękne pazurki co ? Nie potrzebnie zaczynałam temat :lol: mam za swoje ! :whistle: ale czasem trzeba porozmawiać o czymś innym - to był właśnie reset :P a jak dziś widziałam fajne stempelki na paznokcie ale kurde 55 zł ? droga zabawka :pinch:

Nefri to tez duży Byk :woohoo: Myślę, że idą łeb w łeb bo 5400 było dokładnie w 1,5 miesiąca :silly: A ten brzuch niech jeszcze poczeka bo psychicznie do porodu sie jeszcze nie przygotowałam :P A jak u Ciebie chłopaki ? A i czy szczepiłaś już Małego ? Jaką szczepionkę wybrałaś ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1030027 przez Nefri
Ziaa a jednak zrobiłam dzisiaj te batony. jeszcze ciepłe, ale będą pycha na pewno. Z kilkoma zaszalałam i posmarowałam rozpuszczoną białą czekoladą :laugh:
Pumcia to by oznaczało, że w pół miesiąca Twój siostrzeniec przybierze 1,5kg, oby nie, bo to już by było przegięcie. Eryk 6900 miał dokładnie jak skonczył dwa miesiące. Ja właśnie tydzień temu szczepiłam Eryka przeciwko rotawirusom i 5w1 i do tego coś jeszcze było, bo miał za jednym posiedzeniem dwa wkłucia plus rotawirus doustnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1030030 przez Pumcia
A . . .bo myślałam, ze 2 miesiace i te 6 dni liczyłas z waga, w sumie masz racje - tyle mu raczej nie przybędzie :) chociaz z tyg na tydzien coraz wieksza klucha :whistle: i ja tylko chwilę Go trzymam bo mi ciężko :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1030031 przez Julka1987
Ostatnio znalazłam fajną stronę, gdzie porównywane są różne produkty, w tym również dla dzieci. ale teraz chemii pełno we wszystkim.
Może dla siebie coś znajdziecie jeśli jeszcze tej strony nie znacie:
czytajsklad.com/k/porownania-produktow/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1030032 przez ziaa
nati.olsztyn paczkowane żurawina chyba zawsze jest z cukrem, a taka na wagę, zwłaszcza w jakiś warzywniakach bywa w całości i bez cukru. Ja kupuje właśnie na wagę, bo małżonek uwielbia owsiankę z żurawiną i sporo jej jemy. A jak Ci nie podchodzi żurawina to zastąp rodzynkami, śliwkami czy morelami, ważne żeby bylo coś miękkiego i owocowego poza płatkami i orzechami :)

Pumcia nie ma problemu! Serdeczne zapraszam na kawę! :D Godzinka i po robocie :D Wyjdziesz z paziksami pod kolor sukienki i koronka czy co tam będziesz chciała :D Serio, serio! Adres znasz! :D

OOO Nerfi! Czad :D Na samym bananie? Jak wrażenia? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1030034 przez Julka1987
Nefri gdzie zdjęcia? chyba, że już zjadłaś ;) biała czekolada ? ja roztapiam gorzką ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1030035 przez Nefri
Ziaa pomieszalam banana i jablko, platki owsiane i zytnie, pestki dyni, slonecznika, wiorki kokosowe i rodzynki, bo nie mialam zurawiny. wyszlo extra, super patent.
Julka ostatnio robilam ciasto dyniowe z budyniem wlasnej roboty z biala czekolada i troche mi jej zostalo, bo ogolnie to nigdy bialej nie jadam.
Pumcia to nos jak najwiecej, bedzie Ci latwiej potem ze swoim. mi sie teraz zdarza jeszcze 16 kilogramowego kloca nosic, wiec te 7kg to pikus

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl