BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 9 miesiąc temu #1037722 przez aggi
ziajek ale serio akrylowe na nich pisze i wiem właśnie że mają blyszczec a niestety badziewie jakieś :p

nati a to ja znów jutro @ mam mieć i zapewne będę miała. Ale nawet się cieszę, castagnus mam naszykowany a on na pms działa i obniża prolaktyne przy okazji :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1037723 przez nati.olsztyn
aggi Chyba i ja go kupię. Dostanę w każdej aptece czy lepiej przez neta zamówić? Najwyżej Mary się wkurzy jak mi się mleko skonczy :P zresztą chyba czas już powoli kończyć tę mleczną przygodę ;)

Edit: Zamowilam:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037733 przez aggi
nati ja na allegro zamówiłam bo u mnie tego nie mieli a nie chciało mi się po innych aptekach jeździć ;)

Podziękowania: nati.olsztyn

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037734 przez nati.olsztyn
aggi Ja sprawdzilam w necie ile kosztuje i kupilam.gdzie bylo najtaniej;) mam nadzieję że nie będę żałować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037739 przez Sandruska1995
Ja dziś jakoś dziwnie się czuję. :dry:
Wczoraj dwa razy spacer , super się czułam.
A dziś? Bolą mnie plecy , cały dół i zasypiam na stojąco. Już mam dość- nawet już powiedziałam do mojego M że chyba ja nie długo urodze :sick:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037742 przez nati.olsztyn
Sandra Wytrzymaj jeszcze te trzy tygodnie. Postaraj sie teraz jak najwięcej wypoczywać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037757 przez MARI
Witam po pracy :) Jeszcze tydzień pracuje i daje sobie spokój idę na zwolnienie, bo trochę szybciej się męczę :whistle: :whistle:
Odebrałam dziś wyniki moczu i już znacznie lepsze, bakterie spadły na szczęście :) :)

MOOFKA no tak mamy bardzo podobne suwaczki :) wizyte mam 14 lipca i może dowiem się płeć B)

MAGMUS jakie macie imię dla synka??

JOANNA :kiss: :kiss:

SANDRUSKA trzymaj się dzielnie i oszczędzaj się niech córcia jeszcze troszkę posiedzi w swoim domku :) :)

AGGI przeszła chandra??

Nie wiem co jeszcze i komu- zapomniałam :blink: :blink:

A to mój brzusio :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037758 przez magmus88
Hej hej :)

Sandra nie panikuj :PP siedź na 4 lietarch a będzie wszystko ok hehehe :)

Co to costagnusa to chyba w każdej aptece dostaniecie... napewno w większości :) ale łatwiej przez neta... macie rację :D ja już też robię sie na tyle leniwa i wygodna :))

Przyprowadziliśmy dziś do domu brykę małego :) tzn w sumie same koła haha, bo gondola została w piwnicy.

Poza tym po obiadku byliśmy na spacerku, posiedzieć nad stawem. Zażyć trochę promieni słonecznych... wskoczyły też pyszne lody :D ehhehe

Nie umiem się już doczekać wtorkowego USG... Strasznie jestem ciekawa ile maluch waży :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037760 przez Sandruska1995
mari ładny już brzuszek :cheer:

magmus leżę w łóżku dziś cały dzień. Właśnie dostałam kolacje do łóżka. ( chyba zacznę udawać że źle mi :laugh: )
Wyglądam jakby mnie z krzyża zdjeli :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037769 przez Pinezka
Jakie ladne brzuszki :)

Mari - super, ze bakterie spadly :)

Ja wreszcie wychodze na prosta po tej ostatniej infekcji, choc efektem ubocznym masci, ktora mi lekarz przepisal, jest bardzo wrazliwa, cienka i sucha skora :( Wystarczy, ze sie podrapie albo zatre ubraniem i juz rany mi sie robia. Bylam dzis u dermatologa (niech bedzie blogoslawione ubezpieczenie prywatne) i babka przepisala mi masc na zregenerowanie skory. Jest wiec nadzieja, ze doprowadze sie do stanu uzywalnosci i wskocze do gry o test ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1037771 przez nati.olsztyn
Sandra magmus dobrze mówi! I nie musisz udawać, jak zle się czujesz, boli Cię dół i plecy to się kladź i leż zwłaszcza że ma Ci kto pomóc:)

mari Sliczny brzuszek! :-)

pinezka Fajnie, że już lepiej u Ciebie. Będziesz testować owulacyjnymi?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037772 przez Sandruska1995
nati teraz mnie boli naprawdę. Leżę leżę. , ale fajnie jak tak jedzenie przynoszą :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037776 przez joanna1991
AGGI dziękuję za wsparcie :* A lampeczkę poproszę dopiero jak pokaże pozytywa :D więc masz jeszcze czas kochana :D hi A widzę że ty dobrze przygotowana na ten nowy cykl :D

ZIAA no niestety tak można sobie zaplanować dzień u mnie w pracy :/ Ale już im się zrewanżowałam bo była dziś nasza regionalna i wszystko powiedziałam, nawet że non stop mam popołudniówki itp, była wściekła i powiedziała że tak nie będzie.. miałam z tym dobrze, że inni też się postawili.

SANDRA uważaj na siebie :* odpoczywaj ile się da i na ile sytuacja pozwoli :* wykorzystuj ile się da :D :* tobie wolno :D hi

MARI jaki piękny zgrabniutki brzusio :* Uff dobrze że wyniki ci się poprawiły, ja chyba też zbadam sobie mocz bo widzę osad na nim jak wychodzę z toalety, ciekawe o czym to może świadczyć..

MAGMUS koniecznie daj znać po wizycie :D

PINEZKA najważniejsze że już infekcja ustępuje :* czekamy aż wrócisz do gry :D trzymaj się kochana :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037777 przez Pumcia
Siemanko :)
W jednym zdaniu Ziajku Kochany ciężko cokolwiek ująć :) Ale mam się dobrze dziękuję za pamięć. Z zasięgiem i Internetem mam na tym zadupiu problem więc słabo mogę was podczytywac. Jak mi się uda to pokaże mojego cudaka.
A doczytam Was w wolnej chwili bo padam na twarz :/
Magmus nie macierzyństwo tylko teściowa mnie pochłonęła - jestem teraz u niej na wsi a tu nie ma opierdalania się - opalanie to ciężka fizyczna robota he he :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1037778 przez Pumcia
Podziękowania: ziaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl