BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1037444 przez nati.olsztyn
brown Oczywiście, że o Tobie pamiętamy:)

milunia, pumcia Ja będę miala do Was pytanie na priv. Napiszcie mi proszę jak Wam się mieszka w Waszym mieście i przede wszystkim jak tam jest z pracą.,:)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037445 przez Nefri
Ja pierdziele, napisałam się i mnie wywalilo - aaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!
Wiec po krótce - Tymek nie spi w dzień w ogóle, wiec już całkiem nie mam czasu dla siebie, bo albo jestem z nim na dworze, albo stoję w garach albo ich zabawiam. Dodatkowo jesteśmy na etapie wykańczania domu, wiec jak już znajdę chwile to siedze w necie i szukam: AGD, kabin prysznicowych itp, już mi się to sni po nocach. Do tego ciągle musimy jeździć na miejsce, zeby dogadywac szczegóły prac w domu z fachowcem, dowozic mu materiały, które wcześniej musimy wybrać i kupić - nie jest to łatwe przy dwójce maluchow, którzy wszedxie z nami jezdza, bo nie mamy za bardzo ich z kim zostawić, żeby cos na spokojnie zalatwic. Także ogolnie urwanie jajec. Ale czytam Was na bieżąco.
Ziaa dobrze, że trafiłas w dobre ręce, teraz nic, tylko czekać na efekty. Najgorsze to takie życie w niewiedzy, jak już jest plan działania, to będzie dobrze. Też słyszałam o tym glutenie przy problemach z tarczycy i Hashimoto.
Nati ja ostatnio slodze wszystko syropem klonowym. Kupiłam sobie też ten z agawy ale potem się naczytalam, że wcale nie jest zdrowszy od cukru, że to fruktoza w czystej postaci, i jakoś mam problem, zeby go używać. A Ty jaka masz wiedzę na temat tego syropu, bo może przeczytałam jakieś stronnicze artykuly, ale wiem, że klonowy jest super zdrowy.
Podziękowania: nati.olsztyn

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1037446 przez Nefri

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A to Eryk. Młody przymierza się do raczkowania, lezac na brzuchu, podnosi się do pozycji na czworakach. poza tym pełza - dzisiaj znalazłam go pod stolem - także już nigdy nie zaznam spokoju :laugh:
Załączniki:
Podziękowania: ziaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1037448 przez nati.olsztyn
nefri Dziękuję Ci dobra kobieto za zasianie nutki niepewności w kwestii syropu z agawy, trzymalam się tego co gdzieś kiedyś wyczytałam a to jak się okazuje nie do końca prawda. Dzięki Tobie doczytałam i jestem mądrzejsza - więcej nie kupię:) My odrzucilismy cukier głównie ze względu na " fazy" jakie mają po nim nasze dzieci, z pożytkiem dla nas wszystkich. Klonowy mi średnio smakuje ale chyba też się na niego przerzuce:) Dzięki! Ale masz przystojniaka:) Lubi starsze dziewczyny? Moja Mary nadal wolna:) hehehe
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:
Podziękowania: ziaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037449 przez Nefri
Nati oj dlugo Twoja Mary wolna nie bedzie;-) A Eryk, jesli jest choc troche do brata podobny, to bedzie w starszych gustowac - dla Tymka musi byc min rok starsza :laugh:
kurcze a myslalam, ze Ty mi napiszesz cos dobrego o agawie. Ja klonowy uwielbiam na szczescie
Podziękowania: nati.olsztyn

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037450 przez nati.olsztyn
nefri A widzisz, to ja dzieki Tobie będę zdrowsza;)
Mój Dawid też woli starsze albo calkiem małe. Te rok młodsze i rowiesnice go irytują;) hehehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1037453 przez Miluniaa
Nati a co konkretnie chcesz wiedziec ? W jakiej branzy praca ? Wg mnie z praca ciezko jak chyba wszedzie teraz w Pl, dobrze miec znajomosci...
A jesli chodzi o komfort to piekne , spokojne miasteczko mi sie mieszka rewelacyjnie :)
Takie ogolne te pytania, wiec nie wiem za bardzo co odp.
Jak cos chcesz wiedziec wiecej pisz konkretnie na priv zeby tu dziewczyn nie zanudzac ;)
nefri jaki przystojniak ! Czekaj niech ja sobie drugą dame sprawie zaraz Ziecia załatwie sobie :D
Bo Zu to zajeta przez Szymka :laugh:

A Marysia jaka śliczna dziewczynka ! Do Natana jak znalazl :laugh: :laugh: Tylko Sandruska daleko :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1037456 przez aggi
Czołem wieczorem :-) na mecz patrzymy więc się melduje ukradkiem z tabletu :blush:

ziaa dzień mamy powiadasz, a noc całą 22-2 tak przeplakal że szok dopiero po drugiej dawce przeciwbólowych zasnął więc albo zęby albo brzuch go bolał... także modlę się o dzisiejsza noc żeby spokojna była :blink: same dobre wieści od ciebie :-) jest plan i tego się trzymamy!

nati będzie dobrze nowy rozdział przed wami :-) Mary cudowna ! :-)

joanna najpewniejsza będzie beta z krwi. Da 100% pewność :-)

sandra powiedz że nic nie będzie :D to powinno zadziałać :p hahhaha :p nie no ja problemu nie mam bo S to do roboty pierwszy - dziś łóżko nowe poskrecal, piaskownice robi Maksiowi i wogóle ciężko żeby na dupie usiedzial :-) super wygladasz :-) jak reakcje z mamą??

brown kochana pewnie że pamiętamy :* i o wspólnym wątku :whistle: namacalne powiadasz :evil: moja babcia pytała czy przywiezlismy dzidziusia :p

nefri mnie też wkurza jak piszę i mnie wywala nagle .. oby to URWANIE JAJEC szybko minęło :D padłam z tego określenia! :p Eryk slodziak!! :-)

mari nie ładnie tak uciekać bez pożegnania :p ale wydaje mi się że testa nam wrzucalas chyba, nie??? Albo cię z kimś pomyliłam ;)
Podziękowania: ziaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037457 przez MARI
Witam was dziewczyny :) :) :)
Bardzo dawno mnie nie było bo postanowiłam sobie dać na luz z tym wyliczaniem dni płodnych i z tym co miesięcznym rozczarowaniem, ale nie powiem bo cały czas was podczytywałam :) trzymałam kciuki za was aby wszystko się udało :) :) każdej z nas :)
I muszę się pochwalić że jestem w 18 tygodniu ciąży, wszystko jest super dobrze się czuje i bardzo cieszę :) :)
Mam zamiar jeszcze tydzień popracować i idę na zwolnienie, więc będę miała teraz wreszcie czas z wami pisać, radzić się was, ponieważ w grupie raźniej :) :)
A tak w ogóle to tęskniłam za WAMI B) B)
Podziękowania: ziaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037458 przez magmus88
hejka :)

Kurcze Sandra... a myślałam że zobaczę tu Twoją fotę jak się wylegujesz na jakimś szezlongu hehehe :)

Zia! No to super! Winclo jest super :D też tak byłam stymulowana... :) tylko wczesniej jeszcze miałam zabieg :) Wszytsko idzie ku dobremu :)

Brown, Ty pracoholiku :)

Nefri!! To czekamy na zdjęcia nowego domku :) A co się stało Erykowi w rączke??

Nati - jaka turystka w kapelusiku hehe

Aggi - jak tam lamka?? Nic nie chcę mówić ale ja jeszcze nie mam lampy do pokoiku hehehe, Cały czas goła żarówka wisi :PP

Co do upałów... nie znoszę ich jakoś gorzej :) Czuję się normalnie. Tak jak i w zesżłym roku. Dziś moczyłam nawet nogi w basenie :PP bo kąpać się to już jakoś mi głupio :PP ale nie powiem.... z chęcią bym się ochłodziła :D

Dobra! Ide kibicować!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037459 przez aggi
magmus ja na koniec ciąży w wielkim basenie pod domem plywalam :-) ulga w upały :-) a lampka... ciągle jej skończyć nie umiem :p ale postaram się :p obiecuje :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1037460 przez nati.olsztyn
mari Witaj! Ogromne gratulacje!!! :-)

milunia Dziękuję za odpowiedź! Jak sklecę sensowną wiadomość na pric to dam znać ale pewnie nie prędko;)

Moja owu albo znów gdzieś polazła, ja ją przegapiłam albo pokazala się wczoraj jako blada kreska. Tak, wiem że bladzioch to negatyw ;) jednak dziś koncowka plodnego śluzu i ból lewej strony brzucha. Stwierdzam, że miesiące testowania i obserwacji za dużo mi nie dają. Za to za 2-3 miesiące zobaczymy jak nam pójdą staranka;)
Podziękowania: MARI

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037461 przez Sandruska1995
milunia świat jest mały :laugh:

brown przestawiam, za 3 tygodnie wezmę się za umycie okien :laugh:

mari witaj! Ale wieści. Moje Gratulacje :woohoo: :kiss:

magmus już upatrzylam nowa :laugh:
Nic straconego heh .

My siedzimy jeszcze u teściów, niech strzelają wygrają i jadę do domu . Na 10 mam lekarza .
Aa my Kibicujemy tak :laugh:
Załączniki:
Podziękowania: MARI

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037470 przez misia88
Hej dziewczyny!
Jestem! Ufff.... Ciężko było się ogarnąć po wakacjach i wrócić do szarej rzeczywistości... :P Na wakacjach było super! Wróciliśmy wypoczęci i opaleni. Lili była zachwycona!
Generalnie ten cykl spisałam na straty, bo były tylko 3 serduszka. Na wakacjach spaliśmy z Lilą, a po powrocie za bardzo nie było jak...
No i coś mnie tknęło 28.06. żeby zrobić test. Rano zrobiłam Pepino i niby jakiś bladzioch był, ale nie wzięłam pod uwagę po ostatnich rozczarowaniach. Po południu zrobiłam jeszcze jednak Pink testa i wyszła blada kreska gołym okiem. Mąż też ją widział, to nie moje urojenia. Następnego dnia byłam na becie i wyszła 61,6. :)
Wczoraj wieczorem test pokazał już śliczną drugą kreseczkę, a teraz czekam na drugi wynik bety, żeby sprawdzić czy przyrasta... :)

Załączniki:
Podziękowania: nati.olsztyn, niagara, ziaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037472 przez nati.olsztyn
misia Ogromne gratulacje! :-) Piekny pozytyw:) Świetne wieści z rana! :-) W jakim wieku jest Lili? Długo się staraliście?

Od wczoraj nasz wątek wzbogacil się o dwie ciąże;) kto następny?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl