BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 8 miesiąc temu #1040647 przez ziaa
Cześć Pierniki :D

Oj Aggi :D Wiesz seks jak dla mnie jest najlepszy na ból głowy, kto wiem - może i na gardło pomoże! :evil: :evil: :evil: Trzymaj się i działajcie cuda ;)
Joanna, no... miałaś tak nie robić! :( Mamy Cię przytulać czy klapsa strzelić, co?!
Brown ja miałam mega pracowity weekend! Bardziej się narobiłam niż w tygodniu ;p mój monsz ma teraz duże zlecenie budowlane, termin się zbliża, a rąk do pracy w sezonie urlopowym brakuje więc co - wzięłam wałek i malowałam ;p A Tobie jak minął weekend? Jak robota? Najbliższy weekend mamy wolny więc będziemy się luzować :)
NatB ale super, ze wyjazd udany. Nawet jak coś idzie nie dokończa po myśli to ta zmiana miejsca, środowiska, ludzi dookoła ;) wynagradza wszystko :) Super, ze wła jest taki słodki jak siostry, moi bracia nie byli tacy łaskawi :evil:
magmus dzięki za kciuki :) przydadzą się :) Super, ze u Ciebie tyle się dzieje, widac po literkach, ze masz energię :)

Powiem Wam, ze jutro oboje z mężem kończymy trochę wcześniej pracę żeby pojechać na wizytę i tak jakoś ten jutrzejszy dzień staje sie jakiś odświętny, doczekać sie nie mogę :) Zastrzyk, winko, miły wieczór normalnie jakbyśmy coś świętowali :D Ciesze sie :whistle: Jeszcze tylko żeby miało jakiś happy end za dwa tygodnie ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040648 przez ziaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040649 przez brown24
Ziaaa Zasztrzyk, winko, miły wieczór- fajnie to zabrzmiało :laugh:!!! trzymam kciuki żeby był owocny B) .Ja niedziele spędziłam w pracy :pinch: ( a w tej- sierpień mega pracowity, dużo klientów, ogrom zleceń na patrzałki, więc mam nadzieje 10-tego na równie miłą niespodziankę na koncie :laugh:) , ale ten weekend mamy z mężem caaaały wolny ,
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
.

Magmuś na fejsie znalazłam :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040658 przez nati.olsztyn
aggi ziaa brownTrzymam kciuki zeby Wasze staranka byly owocne! :-)


joanna Gdzie Ty sie znów podziewasz? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040660 przez natB
Magmus a dziękuję ;)... A Ty pokaż swojego Bartoszka ;) zresztą tak wyczuwam, że macierzyństwo Ci mega służy :) masz czas na forum, pieczesz :), na zakupy chodzisz! Wow :) ekstra :) a Ty w ogóle jak się czujesz po porodzie? Jeszcze odczuwasz coś?

aggi ooo dzieje się dzieje się! Kciuki!
Nooo ja Ci powiem, że z wiekiem chyba die wszystko człowiekowi zmienia :P...A jedziecie w tym roku jeszcze na jakieś wakacje?

ziaaBrown zaciskam i kibicuje :) :)

A ja ogarnęłam pranie, Helena śpi, Władek nie chce, mam gruszki fo obierania, zrobię z nich mus dla Heleny ;) i trochę śliwek to może z 2 sloiczki będą powidel :)...

natiod kiedy rozszerzalas dietę maluchom? I od czego zaczęłas? Bo na cycu to inaczej, ja chcę blw wprowadzić, ale zobaczymy od kiedy Helka będzie siedzieć...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu - 7 lata 8 miesiąc temu #1040662 przez nati.olsztyn
nat Dawid dostał pierwszy posiłek w pierwszych dniach 5.miesiąca, łyżeczką, wtedy nie mialam pojęcia o blw. Z Miśką juz było inaczej, na pierwszy posilek dostała gotową na parze pokrojoną w słupki pietruszkę i marchewkę. Miała ponad 6 miesięcy. Będziesz widziała że Helenka jest gotowa jak zacznie Wam z talerza wyjadać;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: brown24

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040663 przez aggi
Mam antybiotyk na tydzień.. no nic może zacznę brać go od jutra, a dziś jeszcze jakąś romantiko kolacyjke z mężem ogarnę, winko jakieś czy coś :whistle: :evil:

nat oj tak jest :-) my raczej w czerwcu preferujemy kilkudniowy wyjazd bo generalnie jest sezon i S ma problem z urlopem zawsze ;) więc w lutym już rezerwujemy na czerwiec i szef musi mu dac urlop :p a tak to lipiec sierpień w weekendy staramy się Maksia zabierać na wycieczki :-) lubimy jeździć i oglądać różne rzeczy :-) w ten weekend na pokazy lotnicze się wybieramy bo rok temu Maksiu był zachwycony :-)

nati to pięknie zaszaleliscie :woohoo: hehe a robisz testy owu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu - 7 lata 8 miesiąc temu #1040664 przez nati.olsztyn
aggi Jakoś nas tak naszło;) Tak, robię testy. Najciemniejszy ( bo ewidentnie pozytywnego nie było) był w 16dc ( dziś 21). A najlepsze jest to że ja bylam przekonana że juz po płodnych :blink: Nie wiem jak ja to wyliczyłam...hehehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040666 przez joanna1991
Cześć dziewczyny! Melduje się w końcu! Niedawno wróciłam z pracy, wykąpałam się i z ciepłą kawką zasiadam tu do was. Przez tą całą sytuację w pracy ciągle późno z niej wychodzę i jestem mega wykończona... Do tego przyszła @ i tooo taka jaką ostatnio opisywała u siebie ZIAA... a w krzyżu mnie boli tak że jak się schylę to już mam problem żeby się wyprostować :(


MILUNIA jeszcze raz gratki :*

SANDRA niezłe fotki ci wyszły :D Mówiłam że z małęj świetna modelka :D

NATI ale masz w domu cudaka :D chociaż wesoło u was :)

NATB masz przeurocze dzieci! :* To świetnie że wakacje wam się udały no i najważniejsze że pogoda dopisała :)

AGGI no no widzę niezłe maliny :D oby to był ten twój cykl :)

ZIAA życzę ci z całego serca oby za 2-3 tyg test pokazał te twoje upragnione dwie kreseczki :*

Dziewczyny naprawdę jestem przepracowana, jak tylko mogę to was podczytuję.. Właśnie jestem drugi dzień na CLO, także za 10-13 dni idę na monitoring.. zobaczymy co dalej, może zaproponuje mi luteine... Mój mąż na medal wspiera mnie niesamowicie
Podziękowania: nati.olsztyn, Sandruska1995

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040671 przez Nowa...
Hej :) Joanna a tak kciuki trzymała, no coż zaraz nowa szansa :)
Ziaa- będzie dobrze :)
U mnie dziś 6 dc- @ się przepisowo wczoraj skończyła. Liczę na to, że owu będzie około 14 dc- choć testy owu już robię; różnie u mnie bywa. Bardzo bym chciała, żeby organizm na właściwy tor wskoczył :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040679 przez nati.olsztyn
Dzień dobry! :) Miłego dnia, Kobietki! :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu - 7 lata 8 miesiąc temu #1040682 przez ziaa
Heloł Pięknozje! :D

No, Joanna, dobrze, ze znalazłaś dla nas chwilę ;) Szkoda, ze u Ciebie jednak @. Ja to w sumie się zastanawiam, czy w tym poprzednim cyklu to u mnie nie zadziało sie już cos dobrego tylko, że się nie utrzymało. Definitywnie czułam sie inaczej niż poprzednio, poza tym @ przyszła bardzo późno (powinna byc po 3 dniach, była po 7) ale ja wiem, ze mam słaby progesteron. Dlatego dziś na pewno o tym powiem doktorkowi żeby dał mi luteine lub dupka jeśli uzna, ze taka jest potrzeba. W sumie to juz o tym wspomniał, ze będzie potrzebne jak widział wyniki więc mu tylko przypomnę. Ty zrób tak samo :) Oby ten cykl z clo był szczęśliwy :) DAMY RADĘ!! :D Super, ze mąż wspiera! :)

O! Agi antybiotyk nawet? A jak się czujesz - lepiej? Pytam o chorobę, a nie o wczorajszy wieczór jakby coś ;) :evil: Lecz się Mała! :) :evil: :evil:

Nati jak miło nam rozpoczęłaś dzień! :) Dobry humor widzę! To podstawa by dobrze oddziaływać na otoczenie :D Witam Cię i ja! :D Życzę równie miłego dnia! :*

Nowa a co powiedział lekarz? Może i dla Ciebie potrzebne jest coś na II fazę cyklu? Chyba byłąś już u ginka, dobrze pamiętam?

O! Brown to widzę, ze też bedzie się działo! :evil: :evil: :evil:

No a ja odliczam godziny do wizyty. Mam nadzieję, ze odhodowały się piękne pęchole :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040698 przez nati.olsztyn
ziaa Dzięki! :) O której wizyta?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040700 przez aggi
Witam się. Szczerze? Ujowo u mnie. Byłam wczoraj u gin. W sumie tylko po receptę dla mamy ale przy okazji pogadać. Już miał robić usg żeby zobaczyć czy pecherzyki są itd... ale zbadał mnie i co się okazało?
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
także humor mam lekko wisielczy.. szkoda gadać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040701 przez aggi
Z wiadomości gina wczoraj mi powiedział że kobieta tak naprawdę jest plodna 24h i naprawdę ciężko się wstrzelic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl