BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 8 miesiąc temu #1040789 przez joanna1991
ZIAA właśnie rozniosłam dziś swoje CV, miałam kilka informacji gdzie poszukują, więc może coś się uda :) ja pracy się nie boję :) wszystkiego można się nauczyć :) a chciałam się zapytać czy przy CLO tobie też tak hormony buzowały? bo moja cera ucierpiała troszkę :p

ALKIM współczuję ci z tą nogą, faktycznie oszczędzać się z domem na głowie to mega wyczyn! I tak cię podziwiam :* Zdrówka


NOWA oo to też masz wizyte we wrześniu.. :) ja mam nadzieję że w tym cyklu będą ładniejsze pęcherzyki, zobaczymy co dalej poradzi ginka.. Oby u ciebie szybko lekarz znalazł wyjście z sytuacji :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040791 przez brown24
Ja tylko na chwile obracają sie na drugi bok w łóżku hehe.
Ziaaaa pieronie! :laugh: Jak ja się cieszę ze u Ciebie sytuacja wygląda tak optymistycznie :kiss: :woohoo: Teraz wszystko w Waszych rękach, a raczej w... No wiecie :laugh: Trzymam mocno kciuki :kiss: Czyńcie swoja powinność hehe :kiss:

Aggi dobrze ze dostałaś leki,pomimo ze cykl stracony to Ty jesteś pod kontrolą ;) zdrowiej :kiss:

Joanna :kiss:

Aklim dbaj o nogę :kiss:

Jutro was nadrobię , u mnie juz śluz płodny,mega plodny :cheer: A tu do pracy trzeba. Miłego dnia dziewczynki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040804 przez Sandruska1995
Witam :woohoo: nie odzywam się , bo u nas od kilku dni pogoda po 30 stopni także korzystamy z dziećmi :cheer:
U nas dobrze , mała zdrowa , rośnie i nadal grzeczna :laugh:
Dziś mamy miesiąc :kiss: :woohoo:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu - 7 lata 8 miesiąc temu #1040806 przez ziaa
Cześć Babeczki :)

Sandra to korzystajcie z resztek lata ile się da :) U mnei też upały :)
Aggi jak zdrówko? Maksik się uchował przed choroba?
Aklim ogarniasz? Jak idzie odpoczywanie (to przewrotne pytanie, wiem ;))? Jak noga?
Brown nic nie mów! :D JUż ja wiem co mam robić :D nonono, to u Ciebie też się będzie działo po pracy i w weeknd :) :woohoo: :evil:
Joanna teraz to powiem CI, totalnie nic nie odczuwam, ze biorę clo. ANi pod względem humoru, dolegliwości czy wyglądu. Nic, kompletnie nic. Toteż właśnie myślałam, ze tabelki nic nie zdziałały. Ale poprzednio chyba tez nie miałam tego problemu bo nie pamiętam, żeby mnie wysypało czy coś. Wiem tylko, że sutki bardzo bolały ;) No to teraz mocno sciakam kciuki! :) Powodzenia w kwestii pracy! To musi być początek dobrych zmian! :) I pamiętaj - masz tak jak myślisz, więc myśl pozytywnie! :) Konieczniej daj znać gdyby pojawiła sie jakaś rozmowa czy propozycja :)
No nic, biorę sie do pracy, może czas mi szybciej zleci do jutra :D :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040809 przez aggi
ziaa widzisz to widocznie u nas takie jakieś staromodne zakłady są. Uwierz że pierwsze co to szukają z doświadczeniem. Ja nie czuję, że chora byłam, a Maksiu na szczęście nic nie złapał :-)

sandra mała już ma miesiąc?! Matko jak czas leci....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040824 przez Sandruska1995
aggi przerażająco szybko leci ten czas .

Korzystamy rano z placu zabaw , o 13 uciekamy do domu bo nie się wytrzymać tak gorąco :/
Ewentualnie jeszcze wieczorem wychodzimy .

A ja dziś dostałam wiadomość że moja mama przyjeżdża do nas. Babcia się wygadala a mama chce zrobić niespodziankę . Ale dobrze wiedzieć :laugh:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040852 przez stOkrOtka91
Hej dziewczyny jestem tu nowa i dopiero zaczynam przygodę z testami :)
Chciałam się Was poradzić, jako doświadczonych koleżanek. Wczoraj wypadł mi 14 d.c. i zaczęłam robić testy. Wczoraj były dwie kreski, z tego co wiem obie powinny być tak samo intensywne, ale ta druga była zauważalna. Dzisiaj robiłam o tej samej porze i ta druga nie była już tak widoczna jak wczoraj. Wspomnę, że mam cykle zwykle 31-dniowe.
Myślicie, że jest już po owu czy nie ma się czym załamywać i jeszcze wszystko przede mną? :)
Na zdjęciu u góry test wczorajszy a na dole dzisiejszy. dziękuję Wam za wszelkie porady i odpowiedzi. czekam z niecierpliwością :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040854 przez Sandruska1995
stokrotka witam :) Mi się wydaje że pozytywny test z dwoma takimi samymi kreskami mogłaś mieć 12 lub 13 dc . Testowałaś szybciej ?
Bo skoro dziś już jest słabsza kreska to na moje już była , bo powinna ciemniec. Ale niech jeszcze dziewczyny się wypowiedza
Podziękowania: stOkrOtka91

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040855 przez stOkrOtka91
Z racji tego, że mam cykle 31dniowe zaczęłam dopiero od 14 dnia cyklu, bo dopiero niedawno czytałam, że testy dla pewności lepiej wcześniej zacząć stosować :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu - 7 lata 8 miesiąc temu #1040856 przez nati.olsztyn
stokrotka Witaj! :) Fajnie, że jest nas coraz więcej:) To Twoj pierwszy cykl z testami? Pamiętaj, że testy pokazują tylko skok lh a nie samą owulację. Skok jest 24-48h przed owu.:) U mnie nie zawsze kreski są takie same, czesto ta druga jest trochę jaśniejsza. Powiedz nam coś wiecej o sobie:) Aaa i dobrze jest nie pić przez dwie godziny przed testem. :-)
Moze byc tak jak mowi Sandra ze owu byla wcześniej. Chociaż np u mnie najpierw przez dwa dni kreska ciemnieje a kilka-kilkanaście godzin po pozytywie juz jej wcale nie ma.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040857 przez stOkrOtka91
Miło mi :) A no pierwszy raz tak na poważnie z testami. Staram się w ogóle nie pić przez te 2 godziny żeby wynik był miarodajny :)
A no teraz jestem na etapie testów, gdyż wcześniej nie mogłam zajść w ciążę przez 2,5 roku (niewiadomo czemu- wyniki badań dobre).
Kiedy już zobaczyłam dwie kreski na teście ciążowym moja radość trwała zaledwie dwa miesiące i niestety okazało się, że serduszko przestało bić...
A z drugiej strony strony chciałabym trochę poznać swój cykl. Czasem wydaje mi się, że mam ból brzucha taki w trakcie owu, ale później juz się sama gubię :)
Chyba za bardzo bym chciała :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu - 7 lata 8 miesiąc temu #1040860 przez aggi
stokrotka witaj i rozgosc się :-) postaramy się pomóc. Hmm ja jeśli mam 31 dniowy cykl to owu wypada mi w 17dc. Masz zawsze regularne? Jeśli dopiero zaczynasz testować to warto cały cykl testować aż do @. Z dwa takie pełne cykle i będziesz wiedziała co i jak :-) druga faza cyklu powinna być stała więc po pozytywie bez problemu będziesz wiedziała później za ile termin @ wypada :-) dokładnie jak dziewczyny piszą testy owu pokazują tylko skok hormonu a nie samą owulacje, nie ma 100% pewności czy do niej dochodzi, ale powinna być w ok 24-36h od pozytywu. Dodatkowo najlepiej popoludniu robić testy zawsze o tej samej godzinie mniej więcej. I zbieraj testy, przyklejaj na kartki, pisz który dc żeby ładnie było widać wszystko :-) wrzucaj zdjęcia też w razie wątpliwości. A co do twojego zdjęcia: wg mnie te testy nie są pozytywne. Równie dobrze pozytyw mógł być dzień wcześniej. Albo dopiero przed tobą. Powiem tyle że jeśli faktycznie miała byś owu w 13dniu czy 14 a cykl 31dniowy to wydaje mi się że druga faza u ciebie byłaby za długa. No nic testuj aż do @, tak najlepiej. Bo nie wiadomo czy jesteś już po czy przed - każdy test gdzie kreska jest słabsza jest negatywny i teoretycznie wcale nie muszą ciemniec przed owu a mogą być różnorakie, a później nagle pozytyw, albo cały czas jedna kreska i nagle pozytyw :-) z dwóch testów nic nie przesadzisz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040861 przez stOkrOtka91
Też mi się wydaje, że byłoby za szybko na owulację. Tym bardziej, że nie miałam charakterystycznego śluzu "płodnego" :) ale patrząc na pozytywne testy od innych dziewczyn miałam wątpliwości :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040865 przez Nowa...
StOkRoTkA - Witaj :)
Według mnie to rób dalej testy, choć może to był już pozytyw. U mnie też nie zawsze są mega tak samo mocne- a mierzę i temperaturę to wiem, że po najciemniejszym jest poźniej skok. Czyli na początku mega jasne - później zaczynają szybko się zmieniać- najciemniejszy a następnego dnia jaśniejszy. Po tym kończę testować i czekam na @ lub nie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1040869 przez stOkrOtka91
Odnośnie temperatur masz jakiś specjalny termometr? Nie wiem czy w moim przypadku mierzenie temperatury ma sens. Pracuje w systemie 3zmianowym i nie jestem w stanie mierzyć o tej samej porze :/

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl