BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 7 miesiąc temu #1042321 przez ziaa
Nati o 17 wizyta, jak zawsze :) I nie zapomnę - dać Wam znać i o staraniach! :evil: :evil: :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042322 przez dodi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042323 przez ziaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042324 przez ziaa
Dodi a wiesz już czy w brzuszku synek czy córka? :)
Nati na Twoje pytanie o castangusa mogłaby Aggi odpowiedzieć gdyby tu zaglądała :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042325 przez dodi
no wiem .... syn będzie chyba junior Tomasz jak tatuś żadne inne imię nam się nie podoba
wszyscy się cieszą że syn bo u mnie i męża w rodzinie same dziewczyny się rodzą

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042327 przez Miluniaa
My po wizycie nasza kruszynka ma cale 3 cm :D:D

W poczekalni było dziecko siedziało grzecznie w nosidełku obudzilo sie usmiechalo, drzemalo dalej... Moja Zu wywalila wszystkie nawilzane chusteczki caly korytarz w nich byl jak zabieralam do wrzeszczala na calego maz posprzatal, wychodze po wizycie caly korytarz w paluszkach i juz wiedzialam kto to zrobil... Zaczepiala ludzi wspinala sie po krzeselkach, spiewala na caly korytarz no istny koszmar... Sam lekarz mi powiedział, że bardzo żywiolowe dziecko, ja sie modle oby to bylo spokojne

A z dobrych wiadomosci to Zu zaczeła mowic baba i mama :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042329 przez niagara
NatB a dziękuję, czuję się dobrze :) Przygotowujemy się intensywnie na nowego członk rodziny, bo lekarz mi prognozuje poród w 36tc :blink: :laugh:
A Julka chodzi do przedszkola w kratkę. Ostatnio ma taki opór, chociaż zawsze lubiła chodzić. Wypytałam ją wczoraj o co chodzi i okazało się, że jeden chłopiec bije inne dzieci. Rozmawiałam już z Panią, ale ona o tym wie i z jego rodzicami też już temat poruszała. Jak widać niewiele to dało. Muszę sama z jego mamą porozmawiać :angry: Nie pozwolę, żeby ktoś krzywdził moje dziecko :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042330 przez nati.olsztyn
gonia Myślałam zeby w weekend zrobic test, ale jak wytrzymam to nie będę robic a w niedzielę jedziemy z naszymi gratami na targowisko do Olsztyna to tam bym skoczyla na betę i będę miec pewność. Oczywiście jak @ do tej pory nie przyjdzie. Dzis rano brzuch bolał dosc mocno i mialam wrażenie, że zaraz poleci i co chwilę mam wrażenie jakby przyszła. No i plamienie dalej się pojawia co jakis czas.

ziaa Wiem, że aggi by mi podpowiedziala, szkoda że jej nie ma.

Niagara Dlaczego lekarz Ci przepowiada tak szybko poród?


milunia Polecam Ci książkę " Twoje kompetentne dziecko". :)
3cm to juz spory kawałek człowieczka:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042332 przez stOkrOtka91
dodi a u mnie @ się zjawila w poprzednim cyklu nie pokazało mi owulki, sama nie wiem czy testować dalej, czy mnie to bardziej nie dobija hm... Jeszcze zanim sie skonczy @ mam troche czasu na myslenie ;) no i 3 pazdziernika wizyta u nowej ginekolog. To bedzie mniej wiecej przed owulka to moze cos tam.zobaczy :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042334 przez nati.olsztyn
stokrotka Potestuj jeszcze trochę, może tym razem cos pokaże.



Mnie dzisiaj piersi kłują, szczypią, bolą...nie wiem jak to nazwać, mam tak od kilku dni, ale dziś to juz lekka przesada, niezbyt to przyjemne. Zastanawiam się czy to robota Castagnusa... aggi, odezwij się, błagam, miałaś tak? Która z Was jeszcze brała lub bierze Castagnus?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #1042338 przez GoNia79
dziewczyny szybkie i mega ważne pytanie ...wiecie coś o konflikcie serologicznym??
ja AB Rh+ a meżulek O Rh D -

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042343 przez honka_18
Nati dziękuję, czuję się dobrze, ale czasami zasypiam na stojąca, ale to nic jeszcze kilka lat i dzieci dadzą mi się wyspać, a płci jeszcze nie znamy

Mój M się wziął na sposób i jak ja wychodziłam z domu brał chłopców na plac zabaw albo wyprawę do lasu, teraz nie ma problemu ;)

Zia tyle kciukasów jest za Was zaciśnięta, że niedługo będziesz miała swoją upragnioną hałaśliwą gromadkę :laugh:

Milunia to już spora dzidzia, a Zu żywiołowa i jaka zdolna, moi w jej wieku tylko płakali

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #1042345 przez niagara
Nati szyjka krótka więc tak mi przepowiada. Ja luteine też już odstawiłam, bo nie chcę przenosić. Zresztą przy Julce też mi zapowiadał wcześniejszy poród i się pomylił :P

Gonia jeśli Ty masz grupę krwi Rh+ to nie macie konfliktu serologicznego. Pojawia się on dopiero wtedy gdy mama ma Rh- a tata Rh+, bo wtedy dziecko może odziedziczyć plusowy współczynnik po ojcu.

Ja mam 0Rh+ a męża grupy nawet nie sprawdzaliśmy, bo nie było takiej potrzeby

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042347 przez GoNia79

niagara napisał: Gonia jeśli Ty masz grupę krwi Rh+ to nie macie konfliktu serologicznego. Pojawia się on dopiero wtedy gdy mama ma Rh- a tata Rh+, bo wtedy dziecko może odziedziczyć plusowy współczynnik po ojcu.

Ja mam 0Rh+ a męża grupy nawet nie sprawdzaliśmy, bo nie było takiej potrzeby



niagara ozłocę Cie dziękuję bardzo za szybką odpowiedź ulżyło mi strasznie :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

czas szykować sie po mału na wizyte.. jest trema..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #1042349 przez Miluniaa
nati dzieki poszukam na e booku
honka az za bardzo hop do przodu ;) tylko tak jak ktoras pisala chyba natB ona jest mega inteligentna az jestem w szoku ile rozumie Zuźki chyba tak maja musze pomyslec nad imieniem dla 2 gdzie dzieci sa spokojne i ulozone ;d;d;d
gonia trzymam kciuki !!!

POZDRAWIAMY WSZYSTKIE CIOTKI !!!!!!!


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl