BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 7 miesiąc temu #1042292 przez GoNia79

brown24 napisał: Gonia gratulacjie! Cudowna wiadomosc :woohoo: Doczekalas się :kiss:
Nati cos czuje ze ta grypa to "dobry" znak! Trzymam kciuki :) :laugh:

oh yeah brown doczekała się i jeszcze nie wierzę dzięki wam uwierzyłam ze warto mieć nadzieję mimo że człowiek czasami zaczyna się poddawać trzeba wierzyć w to kiedyś napewno się uda..a co do nati To tez twierdzę że jej GRYPA to dobry znak bardzo dobry i dołączy do grona przyszłych mam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042293 przez niagara
Wchodzę na chwilę, podejrzeć co tam u Was a tu taki news :woohoo:
Gonia ogromne gratulacje, dbajcie o siebie! :kiss:
A te testy "gratisowe" są wiarygodne, sama robiłam taki z siedem m-cy temu :P
Idź na betę, będziesz miała pewność, bo gin pewnie jeszcze nic nie zobaczy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042298 przez GoNia79

niagara napisał: Wchodzę na chwilę, podejrzeć co tam u Was a tu taki news :woohoo:
Gonia ogromne gratulacje, dbajcie o siebie! :kiss:
A te testy "gratisowe" są wiarygodne, sama robiłam taki z siedem m-cy temu :P
Idź na betę, będziesz miała pewność, bo gin pewnie jeszcze nic nie zobaczy ;)

dziękujemy kochana na betę dopiero mogę w czwartek mały (syn mojego meza) chory jest i nie mam z kim go zostawić. ..
ale mogę też powiedzieć ze moja znajoma poszła w 4 tygodniu i jej wykrył ciążę no ale co tam spróbujemy ..jutro się okaze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042299 przez Annie1981

GoNia79 napisał: tak to mój pierwszy cykl z testami ale przytulanki były tak rzadko ze nie wierzyłam ze coś wg może wykielkować


A jak to wyszło u Ciebie? Przytulanki były jakoś w okolicach II kresek na testach owu?
Powiedziałaś już mężowi? :)

GoNia79 napisał: po południu zrobiłam test z innej firmy i tez wyszedł pozytyw blada druga kreska ale jest nie znikła. .gdzieś czytałam ze testy ovu mogą wykryć ciążę i spróbowałam tez wyszła kreska kontrolna o wiele silniejsza niż testowa..wie coś musi w tym być.


Na pewno to wszystko prawda :)

magmus88 napisał: Annie - nam lekarz zalecił przy staraniach, zeby po wszystkim nie idź się myć w ogóle, tylko tak iść spać....


Właśnie się przekonałam, że u mnie nie ma takiej możliwości. W poprzednim cyklu leżałam 15 min i było ok. Teraz poleżałam godzinę i to już spowodowało infekcję. Może zostanę przy tych 15 minutach ;)

magmus88 napisał: Która nastęna testuje??? Przydadzą nam się emocje :D


No emocje to tu teraz wielkie :)
Ja na razie testuję owu, ale od dwóch dni jest pozytyw, piękne dwie kreseczki, więc jestem zajarana i działamy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042301 przez GoNia79
Kochana testy robiłam by sparzyć czy ovu mam i powiem Ci ze przytulanki były tydzień przed i 3 dni przed ovu nie sądziłam ze coś z tego wyjdzie tym bardzeń ze moze z 4 razy sie w tym miesiacu przytulalismy ja zmeczona on zmeczona albo zabiegany a tu bachodzi niespodzianka zupelne zaskoczenie..mężowi powiedzialam bardzo się cieszy teraz jest w trasie jutro w nocy dopiero wróci. ale oboje czekamy co lekarz powie bo ciężko nam uwierzyć że po rzece latach starań w końcu się udało..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042303 przez natB
Pamiętaj też milunia zw Zu,, dorasta,, ona nie ogarnia naszego świata, tak jakbyśmy chcieli... Poznaje go.. Ja Cb w 100% rozumiem... Musisz nauczyć Zu mimo wszystko przebywania z Tata, żeby mógł Cb mąż ciut obciążyć zajmowaniem się mała... Nie ma bata... Zrób taki jeden dzień dla siebie, nawet nie mowie o dniu tylko godzinie o np. Basen odprezysz się, a mąż może z Zu patrzeć jak pływasz...albo pójdzie z nią na spacery... Musicie znaleźć ten złoty,, środek,, na pewno coś jest... Zuzie mają twardy charakter, ciężki wręcz, ale są mega inteligentne serio... Mamy w listopadowkach Zuzie to jak się spotkalysmy jak dzieci miały 1,5 roku przebijala inne na łeb i szyję (takie pocieszenie, pewnie marne heh)... No i wracając do słów Magmus tak też jest, że drugie jest spokojniejsze, jak pierwsze daje popalić... 3maj się! Jak masz gorszy dzień pisz, u Cb jeszcze źle samopoczucie wszystko pogarsza... Jeszcze raz tulę!

niagara jak samopoczucie? :) Julia chodzi do przedszkola?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042309 przez nati.olsztyn
nat Jak Ty to wszystko pięknie i trafnie potrafisz ująć w słowa :kiss:
Jeśli chodzi o charaktery dzieci to u nas się sprawdziło tyle że u nas pierwsze bardzo spokojne, za to drugie totalne przeciwieństwo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042310 przez honka_18
Nati nas tak samo pierworodny spokojny, opanowany drugi wręcz przeciwnie ale nadrabia "słodkością" i uśmiechem, ciekawe jakie będzie trzecie maleństwo :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042311 przez nati.olsztyn
honka Dokładnie:) Maria jest tak "słodka" że nie da się na nią złościć nawet jak mocno da w kość;)
Trzecie pewnie będzie jeszcze inne:) Jak Ty się czujesz w ogóle? Znasz już płeć?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #1042313 przez ziaa
Cześć Pierniki! :)
NatB piękne słowa, mam nadzieję, ze kiedyś doświadczę tego o czym piszesz... :)
Milunia! Uszaki do góry! Pomyśl sobie, ze jest taka ziaa, która by wszystko oddała za Twoja dziecięcą sytuacje :) Tak mi sie przynajmniej wydaje ;p Wiesz, NatB ma racje, musisz zacząć odcinac ciut zuzi pępowinę. Nie będzie łatwo, ale tak nie dasz radę. Moja bratowa i brat mieli ciężkie przeprawy z maluchami, które chciałby być tylko z mamą. Ryk wniebogłosy, czasem całe 3, 4 czy 6 godzin marudzenia tacie nad uchem dopóki mama nie wróciła, Ale gdy na świecie pojawiało się drugie, a później trzecie maleństwo to nie było opcji by nie zostawał z nimi tata. I teraz moja bratowa może na spokojnie skoczyć do kina z 4 letnią, najstarsza córcią by jej poświęcic czas, a wtedy synowie cieszą się z czasu dla taty :) Bez problemu też zostają całą trójką z nianią czy babcią, gdy rodzicom marzy sie wychodne. :) Bedziemy CIe bardzo wspierać, dasz radę! :) Pisz jak sie masz, a my będziemy podnosiły na duchu! :)
Brown Ty coś ode mnie chciałaś... czekaj! Szukam ;p A! Raport sytuacyjny ;p u mnie 11dc, co oznacza, ze jestem po clo i dziś ide do ginka zobaczyć jakie piękne pęchole porosły ;) Dalej decyzja o terminie zastrzyku, no i co.. nasze ulubione czekanie ;) A nie sorry!! Starania jeszcze będa!! :D hahaha :D :woohoo: :evil:
Gonia! Powodzenia na wizycie i koniecznie daj znać co i jak :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #1042316 przez nati.olsztyn
ziaa Tylko nie zapomnij o tych staraniach;)hehehe A dziś koniecznie daj znać jakk tam pęchole:) o której wizyta?

Kobietki, a powiedzcie czy jesli istnieje choćby małe prawdopodobieństwo ciazy to mam odstawic Castagnus czy brać dalej do potwierdzenia ciąży?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042317 przez dodi
Gonia gratulacje .... :) wiem co czujesz ja w czerwcu miałam to samo wielka radość ze się udało po miesiącach starań i to w moim wieku ....dbaj o siebie odpoczywaj
nati trzymam kciuki obyś też zobaczyła 2 kreski
stokrotka jak u ciebie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042318 przez GoNia79
dodi Dziękuję odpoczywam sobie dziś z tych emocji wstałam juz o 5.30 bardzo się naprawdę ciesze ze się udało choć powiem wam ze sama siebie nie poznaje jestem takim nerwusem ostatnio ze nie potrafię nad tym zapanować wszystko ale to wszystko mnie drażni. .
ziaa kochana dam wam znać napewno..
boli mnie brzuch czasami cmia jajniki az do pachwin a czasami takie uczucie jakby sie napinal założyłam dżinsy ale mnie uwieraly no tom leginsy poszły w ruch bo mi tak wygodniej....rano powtórzyła test bo myślałam że mi to się śni AMIL nIO i to nie sen to jawa dwie krechy..sama jestem ciekawa co mi powie pan doktor..powiem Wam ciekawostkę to murzyn :side: :woohoo: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042319 przez GoNia79
dodi przymomnij mi się ile masz wiosenek...?? Ja w lutym skończę 38..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042320 przez GoNia79
Nati trzymam kciuki bardzo mocno to kiedy zatestujesz?? Zapytam tak jak Ty mnie oby moje trzymanie Kciuków przyniosło ci szczęście tak jak twoje mi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl