BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 7 miesiąc temu #1042374 przez nati.olsztyn
ziaa Świetnie:) Ten zastrzyk to na pęknięcie pecherzyka, tak? Kciuki zaciśnięte nadal! :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042375 przez nati.olsztyn

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042377 przez GoNia79
Jestem dziewczynki po wizycie niestety ale nic pan doktor nie zobaczył w moim łonie (długo w nim mieszał oj dlugo):P powiedział ze mam zrobić betę jutro a potem w pn jesli będzie pozytywny wynik..brać kwas foliowy i jeśli brzuch będzie bolał odpoczywać. . Po pozytywnych wynikach bety po trzech tygodniach mam przyjść znów i wtedy się okaże co i jak..wiec znów czekam..jutro rano jadę a popołudniu będę mieć wynik..tylko w jednym miejscu w Gnieźnie będę miec wynik w tym samym dniu..uff no to trzymać kciuki..miałam tak od razu zrobić ale mężulek tak namawiał bym poszła zaraz bo się martwi ze posłucham go no i dalej i tak nic nie wiemy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042380 przez Sandruska1995
gonia gratulacje ! :woohoo:

natB chyba nie ma reguły . Małego karmilam piersią tylko kilka dni a miesiączka przyszła po pół roku dopiero. Małej też już nie karmie od tygodnia piersią , nie wychodziło mi to , nie miał kto pomóc. Jakaś taka bez moc mi się udzieliła . :( poddałam się i do dziś mnie boli to i źle mi z tym . :(

milunia moja szwagierka też ma Zuzie i od małego była charakterna do dziś a ma już 4 latka ponad :laugh:

Ja dziś miałam wizytę ale z powodu @ przełożylam na poniedziałek .

Moje dziecko coś się przestawiło , śpi w dzien tylko po 15 minut i się budzi i leży i ogląda otoczenie. Coraz bardziej ciekawsza :laugh:
Mały chodzi do przedszkola już od 8:30 do 16:00 , już mi teskno jak go rano zostawiam :laugh: Ale jest bardzo zadowolony , nauczył się już wierszyk nawet :woohoo: jestem taka dumna aaaa. :side:

Pozdrawiamy . ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042382 przez Annie1981
GoNia79 Czyli jednak można zajść z przytulania przed owu :) Czytałam, że większość ciąż to właśnie przed.
A śluz płodny miałaś? Ja chyba nie mam i się boję, że żołnierzyki nie przeżyją do owu, dlatego w płodnym czasie staramy się przytulać codziennie.

Też czytałam na forach, że w tak wczesnej ciąży to gin nic nie powie. To teraz trzymam kciuki za jutrzejszą betę. Koniecznie daj znać :)
Chyba musisz suwaczek zmienić ;)

stOkrOtka91 Który cykl testujesz? W poprzednich też owu się nie pojawiła?

nati.olsztyn Ja biorę Castagnusa 1,5 cyklu. Nie czuję żadnego szczypania piersi ;)

Viiktoria Testy owulacyjne pokazują skok LH, który przepowiada nadejście owu w ciągu 24-36 h i taką rolę spełniają. Do owulacji w końcu może nie dojść z różnych powodów i tego z testów się nie dowiesz.
Koleżanki, którym pomogły, poleciły mi testowanie. Na forach też czytałam dużo, że się sprawdzają. Wielu dziewczynom pozytywny test pokrywał się z monitoringiem u gina.
Ja testuję drugi cykl. W tym cyklu zaczęłam jeszcze mierzyć tempkę i pokrywa się ona ze wskazaniami testu.

Ziaa - no to super, że są pecherzyki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042383 przez magmus88
Milunia!!!!!!!!!!!! Jaka Twoja Zu jest cudowna :) I fakt, potwierdzam że Zuzie to inteligentne dziewczynki :) chociaż ta, z którą ja miałam styczność była bardzo spokojna :PP Nati, ja również dla chłopca polecam Dawida :) siostrzeniec - super chłopak!

Viictoria :) były odpowiedzi na Twoje pytanie. Tak. pomagają

Zia - widzę, ze wiadomości konkrety :) Super!!! :)

My dzis po USG główki :) Wszytsko ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042384 przez stOkrOtka91
Annie jeden cykl dopiero testowałam

Nie należę do osób cierpliwych :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042385 przez GoNia79

Annie1981 napisał: GoNia79 Czyli jednak można zajść z przytulania przed owu :) Czytałam, że większość ciąż to właśnie przed.
A śluz płodny miałaś? Ja chyba nie mam i się boję, że żołnierzyki nie przeżyją do owu, dlatego w płodnym czasie staramy się przytulać codziennie.

Też czytałam na forach, że w tak wczesnej ciąży to gin nic nie powie. To teraz trzymam kciuki za jutrzejszą betę. Koniecznie daj znać :)
Chyba musisz suwaczek zmienić ;)[quote\]

Kochana nie pamiętam jaki ale napewno był śluz to były moje pierwsze testy chciałam poznać swój organizm pamiętam ze wtedy straszny czułam bol w trakcie i mężus musiał być mega delikatny..a z suwaczkiem poczekam jeszcze po becie zobaczymy choć dziś test pozytywny z moczu..trzymaj kciuki a ja trzymam za ciebie działaj ostro

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042386 przez Annie1981
stOkrOtka91 Jeden cykl chyba nie jest reprezentatywny ;) Wiem jednak co czujesz, ja również nie jestem cierpliwa :)
Może za późno zaczęłaś testować? Ja testuję zaraz po @ bo nigdy nic nie wiadomo :)
Myślę, że lepiej jak przetestujesz sobie cały kolejny cykl i zobaczysz jak będzie. Wtedy masz szanse zobaczyć owu, a jak przestaniesz to zostaniesz z dużym niesmakiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042388 przez Miluniaa
Adaś odpada bo nasi bliscy znajomi maja malutkiego synka, a my za czesto sie spotykamy zeby bylo ich 2 :D:D
Dawid podoba mi sie najbardziej na świecie zawsze marzyłam o synku Dawidzie takie pięknę meskie imie no ale meza kolega ma synka i podczas porodu mial niedotlenienie i chlopczyk jest jest bardzo chory i moj maz mowi, ze jakos nie moze bo ten ich synek z imieniem sie kojarzy :(
Jeszcze bede moze probowac cos zdzialac ale wiem ze ciezko sie przelamac bo ja pracowalam z Laura dziewczynka chora na downa i jak ktos powie to imie zaraz mi sie ona przypomina, a dzieciaczek taki cudowny, kochany i slodki :(
No i cholera dalej imienia nie mam :D:D


Gonia moze za wczesnie sie pospieszylas do ginka i jeszcze na usg nie byl w stanie zobaczyc idz na bete to sie trocszke uspokoisz
magmus super ze wszystko ok !
sandra kusi mnie to Twoje imie jak to takie grzeczne dziewczynki D:D ale w Pl mieszkam wiec by wypadalo bardziej polskie ;d;d

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042390 przez Sandruska1995
miluniaa Miley? :) o bardzo grzeczna, mogę wręcz powiedzieć że jej w domu nie ma. Śpi lub leży sobie i ogląda wokół siebie wszystko :cheer:
Na spacerze to samo. :side: szczerze to dokładnie nie wiem jak wygląda jeszcze jej płacz ( znam ten który informuje że chce jeść ) :laugh:
Ciekawe czy w Polsce by przeszło to imię. :dry:
Pamiętam jak moja siostra się urodziła 6 lat temu moja mama chciała dać na imię " Nicol " to nie mogła , musiała dać " Nicola " , bo Pani w urzędzie powiedziała że polskie żeńskie imiona muszą kończyć się literka " A " na końcu :pinch:
Ja już mam nawet imię dla następnej córci kiedyś " Emilly" :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042391 przez stOkrOtka91
Annie szybko zaczęłam testować bo już od 10 dc a okres u mnie trwa do tygodnia czasu, ale nawet nie było charakterystycznego białego śluzu...
W sumie nie pamiętam kiedy ostanio miałam taki śluz...;/

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #1042394 przez nati.olsztyn
stokrotka Pierwsze cykle dobrzejest potestowac odrazu od konca @. Bo jak zaczelas 10dc a owu mialas w 11 to ten test z 10 mogl juz byc za późno. Także nie zniechecaj się tylko testuj ze 2-3 cykle od konca @ aż do pozytywu.:) Ilu dniowy mialas ten ostatni cykl?

milunia U nas tez byly skojarzenia. Zwłaszcza mojemu bratu sie nie podobalo bo mamy kuzyna Dawida, ktory w dzieciństwie byl taki ze wszedzie bylo go pełno, lubil robic psikusy i jak to moj brat mówi: " był wredny". Moj brat za nim baaardzo nie przepadal.;) Nasz Dawid jest inny , choć nie powiem zażartowac tez potrafi:)

Sandra Chyba Twoja mama trafila na taką urzedniczke. Ja mam 10-letnią kuzynke, która ma na imię Noemi i nie pamiętam by mieli jakis problem z zarejestrowaniem tego imienia.:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042402 przez ziaa
Cześć i czołem :) B)
Nati tak, zastrzyk, a właściwie to nawet dwa będą na pęknięcie pęcherzyków. Dobrze sie składa - dostanę je w piątek rano, więc akurat na weeeknd :D :side: :silly:
Miulnia ja mogę "polecić" Gabrielę :) Miła spokojna, rozsądna dziewczynka :)
Gonia to daj znać jak beta :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #1042404 przez MarysiaMaria
do Viiiktoria: są skuteczne :-) ja dzięki nim zaszłam w ciąże. Moim zdaniem ma to znaczenie; ja korzystałam z tych testów: www.chcebycmama.info/ i naprawdę jestem z nich zadowolona. Tam masz nie tylko owulacyjny, ale też ciążowy (o dużej czułości) i strumieniowy (na potwierdzenie zajścia). Wydaje mi mi się, że lepiej korzystać z jakichś sprawdzonych rozwiązań. Najlepiej jakbyś sobie poczytała o tym wszystkim dokładnie. Nie decyduj się na nic pochopnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl