BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1030548 przez nati.olsztyn
Niagara Z typowo ciążowych specyfików to polecam syrop Prenalen. Na gardło brałam tantum verde. A z naturalnych sposobów to często mnie ratuje napój imbirowy- kilka plasterków imbiru zalewam pół lub3/4 szklanki gorącej wody, a potem jak już trochę przestygnie dodaję miód i sok z cytryny. Polecam! Zdroweczka!:)
Jeśli chodzi o włosy to nie malowałam tylko w pierwszym trymestrze. Później już normalnie.
Podziękowania: niagara

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1030553 przez magmus88
Hej hej :)

Ja mam dziś dzień sprzątania.... a wieczorem relaks :PP idę z dziewczynami na babski comber... :)

Jutro za to do południa mam się widzieć z kuzynką, z którą się widuję raz na ruski rok heheh bo aktualnie mieszka kilkaset km ode mnie :)

Niagara - co ja mogę Ci polecić... łóżko, gorąca herbata i książka :)

Sandra.... trochę to dla mnie nieodpowiedzialne.... 35 tydzień... to jakby nie patrzeć 5 tygodni przed terminem.... rozumiem 5 dni.... ale to ponad miesiąc.

Jeżeli chodzi o farbowanie włosów.... ja farbuję. Ale niech każdy ma swoje zdanie na ten temat :) Farbowałam już 2 razy bodajże.... bo wracam do w miąrę naturalnego koloru więc i odrostów tak nie widać hehehe

Ja też brałam wiesioła.... ale szczerze powiem, ze nie wiem czy widziałam jakąś poprawę hehehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1030557 przez Miluniaa
Ja farbowałam raz na każdy trymestr ;) mała zdrowa :)
Lekarz nawet w 1 trym mi pozwolił ale kazał wietrzyc wtedy pokoj zeby za duzo nie wachac tych zapachow ;)

magmus dokładnie! wywolywać porod jak jeszcze z miesiaczki wychodzilo inaczej ! A pozniej płacz i lament ;/ teraz dzieciaczek niepotrzebnie cierpi ! :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1030559 przez Sandruska1995
magmus dla mnie też to nie odpowiedzialne . Ja małego urodziłam w 39/40 tydzień i chociaż bardzo chciałam żeby już był to takie rzeczy mi do głowy nie przychodziły. :blink: mała leży w inkubatorze, karmione dozylnie. I co jej z tego szybkiego porodu . Chociaż ona się upiera że miała już końcówki ciąży a według miesiączki 35 tydzień. I to jej 4 dziecko . Zero odpowiedzialności. :evil:

Zamówiłam mojemu grę na PlayStation i teraz tak myślę że to dzień kobiet się zbliża . A nie będę mu przypominać. :laugh:

Wczoraj w sumie mnie wkurzyl. Poszedł pomoc szafę koledze złożyć po 18 stej, i wróciłam po 1 w nocy do domu . Oczywiście pod lekkim wpływem. Wydzwanialam do niego a on tel wyłączył. Oj ale miałam nerwy . :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1030571 przez nati.olsztyn
Milunia Jak tam Wasze chustonoszenie? :) A powiedz, robiłaś do gemini zwrot tego zelu porodowego? Bo dobrze pamiętam że przyszedł jak już byłaś po porodzie,tak?

Magmus Miły weekend Ci się szykuje:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1030574 przez natB
aggiaaaaaa to to oznaczają te magiczne cyfry :)... nono gratki i oby tak dalej :)...

niagarado nosa polecam spray prenalen :)... a na katar ogólnie inhalacje :)
Co do farbowania, moja gin zawsze mówiła, że to mit :)... także ja tam bym farbowała :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ogólnie moi panowie dalej jakieś katary mają XD oszaleje, bo leczą się i leczą, a tu ciągle katar... może do lata im minie :whistle: :whistle: zresztą wczoraj było prawie 6 stopni na termometrze
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Jutro przy okazji basenu pojedziemy chyba na zakupy, muszę małego obkupić, bo po porodzie pewnie nie ruszę się jakiś czas ze szpitala/domu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1030575 przez Nefri
Niagara ja w ciąży farbowałam co miesiąc przez cala ciążę, tylko farba bez amoniaku, ale ja zawsze takiej uzywam. Też polecam Perenalen.
Sandra no strasznie nieodpowiedzialna ta dziewczyna. Nawet szczerze mówiąc gdyby to byl 37/38 tydzień, to nie wiem po co przyspieszać, zeby poród byl lżejszy? Sorki, ale dziecko najlepiej wie, kiedy jego czas na wyjście. No ale cóż, w Stanach kobiety robią sobie cesarki n życzenie w ósmym miesiącu, zeby nie przytyc za bardzo. Każdy ma swoje priorytety niestety.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1030577 przez niagara
Dzięki dziewczyny, spróbuję tego napoju imbirowego, a jak nie pomoże to wyślę męża do apteki po pernalen ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1030583 przez Miluniaa
Nati czasami nosze małą ale już coraz mniej bo kluska wazy 5kg no i jak ponosze kregoslup mnie boli ;)
Co do zwrotu nie robiłam odsprzedałam kolezance ;)
Niagara ja tez polecam Prenalen używałam syropku i tabletek do ssania ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1030585 przez Miluniaa
Puma kocie Ty chyba dzisiaj sesje mialas ?? jak wrazenia :) ładny make up zrobiłaś ?? :D:D
Co tu taka cisza ?? Ja sobota dziecie sie uspało nie wiem jakim cudem i z mezem od x czasu siedze i pije piwko :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1030588 przez Pumcia
Make Up Miluniek - po całonocnym :sick: miałam nie isc na sesje, ale doszłam do wniosku ze przepadnie i troche szkoda . . co wyjdzie - zobaczymy tzn ja zobacze :P
O prosze piwko - komu dobrze :evil:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A co do farbowania włosów to ja co 2 miesiące malowałam i gin mówił, że nie ma przeciwskazać - tylko ja u fryzjera robie a one nie mają farb z amoniakiem więc problem z głowy - dosłownie he he

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1030589 przez Nefri
Pumcia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1030590 przez Pumcia
Nefri no ja myślę, że przejdzie :side: tylko, że ja nic nie dzwigam - no może dużo chodze bo na d*** usiedzieć nie moge :whistle: ale dziś nawet do ojca na urodziny nie pojdę - nie za dobrze znów się czuję.
A TY co tak wcześnie w niedzile nie śpisz ? Który mamusię obudził ? A może tatuś :P

Ja od 6 rano " Zjawę " oglądam, nikt ze znajomych nie chce na to do kina iść . . . wieć muszę obejrzeć na małym ekranie :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1030592 przez Nefri
Pumcia jakby tatus obudzil, to bym na forum nie siedziala :laugh: starsi chlopcy spali a ja sie z mlodym bujam od rana, jak leze rano z cycem to sobie zawsze sprawdzam co tam u was slychac.
ja tez nie dzwigalam tylko na dlugie spacery codziennie chodzilam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1030595 przez Pumcia
He he he nie no śmieszne by było, żeby tatuś przy cycu siedział a Ty na forum :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl