BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

8 lata 1 miesiąc temu #1030633 przez Sandruska1995
pumcia na sperme? Jak to działa? :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1030635 przez Pumcia
Hahhhahah Brown - oj nie wiesz z kim tańczysz Maleńka :evil: :woohoo: :lol: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030637 przez Nowa...
Co do zabezpieczania to siostra ma tą wkładkę wewnątrzmaciczną, ogólnie zadowolona bardzo, tyle że okresy ma bardzo duże , natomiast druga stosuje plastry anty i ogólnie średnio zadowolona ze względu tego że ten plaster miejscami się odkleja i jest potem pełno brudu, a nie może go być, żeby nie zakłócić działania plastra. Plus ich taki, że na libido nie wpływają.
u mnie dziś 10 dc, ostatnio w 11dc były maliny, okaże się czy teraz będą :)
Niagara- jak się czujesz? kiedy wizyta u lekarza :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1030638 przez niagara
Dziękuję Nowa bardzo dobrze się czuję, nawet zapominam że jestem w ciąży ;) ale to dopiero początek i cisza przed burzą tylko czekam kiedy zaczną się :sick: :pinch:
Do lekarza pójdę albo w tym albo w przyszłym tygodniu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030639 przez Nefri
Brown ja tez taka zacofana i nigdy hormonow zadnych nie bralam i nie bede, wiec tez zostaja gumki, chociaz fakt, nie lubie ich. Zreszta ja na razie to nie szczegolnie mam ochote na przytulanki.
a Ty Milunia juz rozpoczelas przytulanki? bo nie dawno pisalas, ze jeszcze nie. Brown prawde pisze, moja siostra tak sie nie zabezpieczala, tyle ze nie do konca wlasnie a karmila piersia wtedy jeszcze starszego syna, no i ma corcie z tego ;) a jak ty nie karmisz, to plodnosc szybko wroci.

Nowa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030640 przez Nefri
Nowa niedawno troche czytalam o tych wkadkach, bo myslalam, ze moze sie skusze, ale ponoc bardzo boli ich zakladanie, dlugie okresy sa i cos tam jeszcze. ogolnie nie zachecilo mnie.

Pod wzgledem zabezpieczania, starania sa zdecydowanie najprzyjemniejsze, szkoda, ze juz tego nie doswiadcze ;) my przy dwojce zostajemy na 100%

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1030641 przez aklim88
Czesc, my jak zwykle chorzy.

Wtrącę sie do Was co do wkładek. Wkładki są hormonalne i niehormonalne. Minusy hormonalnych są takie, ze moga potęgować trądzik a plusy, ze małe krwawienie. Niehormonalne jak nazwa mowi nie zawierają hormonów i te standardowe niestety powodują obfite krwawienie.

Mnie gumki denerwują, tabletkami nie chce sie truć juz, a hormonalnej nie mogę ze względu na trądzik no i nie chce ze względu na hormony.
Planuje zalozyc wkładkę Gynefix. Poczytajcie sobie o niej. Nie zawiera hormonów i nie powoduje obfitych krwawień. Minusem jest to, ze trzeba znalezc lekarza przeszkolonego w jej zakładaniu, bo ona ma zupełnie inny kształt i zakłada sie inaczej.

Jak wyjdziemy na prosta z chorobami to bede sobie zakładać



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030655 przez Miluniaa
Nefri nie zaczełam ale kiedys w koncu trzeba zacząć ;)
Chociaż po ostatnim wpisie brown mysle czy by na celibat nie przejsc :laugh: ona poleca brak sexu :evil: :evil: :evil:
Pumcia sie nie posłuchała i teraz stała sie kaczorem :lol: :evil:
Tyle chyba złośliwości dzisiaj z mej strony :D:D A Ty Pumcia pamietaj, że nie mozesz mnie zaczepiać :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030660 przez natB
aklimaaaaaa wpadaj częściej kochana :*... czekamy na zdjęcia Robercika :D <3 ...zdrówka Wam życzymy, co Was tak te choróbska się trzymają?

Jeśli chodzi o antykoncepcję :P...
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


zoiwidziałam Ciebie na lipcówkach :P... także daj nam staraczkom znać, co tam u Was :*

My wczoraj fajnie spędziliśmy dzień... w sumie nie ja, a moi mężczyźni :D...
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
a potem poszliśmy do knajpy włoskiej ooo BLE :D powiem Wam, że faktycznie na gorszym jedzeniu daaawno nie byliśmy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1030664 przez aklim88
A Nat szkoda gadać. Robert ma katar i kaszel. A Ala ma od trzech dni goraczke prawie 40st. Katar,kaszel i wymiotowała kilka razy. Raz z krwią. Wczoraj P był z nia w szpitalu. Przebadali ja i niby z migdałków krwawi. A migdałki tak wielkie od jakiś 3miesiecy, ze nie słyszy za dobrze, chrapie w nocy jak stara. Byliśmy tydzien temu u rodzinnego to skierował nas do chirurga na konsultacje i chyba bedzie miała wycinane. Chirurg podejmie decyzje.
My z P juz nie mamy siły ja to prawie w ogóle w nocy noe śpię



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030671 przez aggi
Witam poweekendowo :) na szybciutko nadrobię, bo mam plan zamówic kilka rzeczy na alledrogo :evil: a Maks zasnął, później nie będę miała szansy przejrzenia :D

kamka na śluz olej z wiesiołka :) 1500-3000mg na dobę :) bierzesz od 1dc do owu i odstawiasz :)

niagara prenalen dla kobiet w ciąży lub wszelkie domowe sposoby :) zdrówka !! :* farbować można :)

sandra porażka, chyba lekarze decydują kiedy ciążę rozwiązywać lub dziecko samo decyduje... mam taką 'koleżankę' właśnie. termin z om na 12.04 i tak liczą lekarze jej, a ona usilnie chce mieć cc wcześniej bo z usg wyszedł jej termin na 26.03... lekarza ma gdzieś, gada jaki on to okropny jest itd mimo że ma dobre opinie u innych kobiet. masakra ona
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
w głowie ma

nat :) poka co Władowi upolowałaś :D

brown znam identyczny przypadek !!! Jedno dziecię ze stycznia a drugie z grudnia tego samego roku :evil:

aklim dużo zdrówka Wam życzę i cierpliwości i siły :kiss: :kiss: :kiss: przesłodkie te Twoje maluchy :whistle: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030675 przez Paula1704
Aggi ja ten zamówiłam wiesiołka i myślałam że bierze się go cały cykl, dobrze, że napisałaś;) a myślisz że jak zacznę go brać 6- 7dc, bo dopiero ma mi przyjść, to da coś czy już go nie ma sensu brać w tym cyklu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030681 przez Sandruska1995
Mam dziś mega doła.. 29 kwietnia mamy wyjeżdżać do Polski na ten ślub. Mieliśmy kupić tam wózek, trzeba dać prezent . No i dwa tygodnie mieliśmy posiedzieć. Ale dziś mi już nie chce się nic , jeszcze nic kasy nie odlozylismy bo cały czas coś. A jeszcze przed chwilą M do mnie dzwonił że dostał
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
. Dość mam . :evil: :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030692 przez Nowa...
Przesyłam testy owulacyjne myślicie, że dziś już są maliny :) Dziś 10 dc :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030694 przez niagara
Nowa do dzieła :laugh: Jak na moje to już :laugh: powodzenia :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl