BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 7 miesiąc temu #1043407 przez magmus88
hej :)

Wczoraj już przybiłam gwoździa, chyba jako pierwsza - na naszej imprezie :PP

Ziajku.... hm... no szkoda, przykro mi :( ale pomyśl, ze kolejne, przyjemne starania przed Wami.

NIagara matko! Faktycznie! Ty już na końcówce. Torba spakowana?

Halo Sandra, co tam?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043409 przez aggi
sandraaaaa !?

magmus rację masz, dawno sandry nie było... zawsze non stop, teraz cisza i ciszaaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043412 przez brown24
Sandra ma się ok chyba, na fb aktywna ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043413 przez Sandruska1995
Jestem jestem. Jednak pojechaliśmy na ten weekend do Francji i Szwajcarii. Powiem wam 1000 km miałam duże obawy , ale cała droga spokój , mała spała i jadła tylko . Synek się bawił cała drogę . Urlop krótki ale udany. Weszliśmy na górę na 3 km WÓZKIEM :laugh: to było coś ale chłopaki dali radę :cheer:
Wróciliśmy w poniedziałek wieczorem . Dzieci zdrowe na szczęście , pogoda nam w miarę dopisała .

Mała coraz bardziej aktywna w naszym życiu choć dalej spokojny aniołek. Synek wczoraj miał 4 urodzinki ale wyprawiamy w sobotę .

W domu mam na głowie chorego faceta. Prawie umiera od kaszlu i kataru :laugh:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043416 przez Miluniaa
Ziajek o 4 wchodziłam zobaczyc czy dałaś juz znac :( kurcze oze to faktycznie niedroznosc zbadaj to koniecznie bo pechole rosna, pekaja a tu takie klocki ... Tule mocno :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043417 przez Sandruska1995
ziajek przykro mi. Ile się staracie już ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043420 przez honka_18
Ziajek przykro mi :( ściskam mocno

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043424 przez niagara
Hej :laugh:
Magmus torbę mam prawie spakowaną, jeszcze niekompletna ;) Wczoraj zamówiłam szlafrok, jeszcze jedną koszulę i biustonosz do karnienia, muszę dokupić kilka kosmetyków i będzie wszystko ;)

Sandruska mam to samo, maż umierający w domu na katar i chrypkę :pinch: :blink: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043435 przez magmus88

Dziewczyny.... Na szczęście mój mąż ostatnio był tylko lekko przeziębiony... ale tak to też umiera.... :D

Niagara, jak się czujesz w ogóle? Ekscytacja, stres? Wszytsko po trochu? ehhehe. Rodzisz naturalnie?
Załączniki:
Podziękowania: niagara

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043437 przez Sandruska1995
Wykopałam mojego z łóżka do lekarza, poszedł i siedzi w kolejce . Naprawdę ma taki kaszel że mała spać nie może dusi się całe noce aż wymiotuje.
:evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043438 przez ziaa
Dzięki za słowa otuchy, no przykro nam jak diabli, ale co zrobisz jak nic nie zrobisz :evil:

Tak, doktorek ma w planach zrobić mi hsg i skarygikacje, tylko chyba za dwa cykle. Nie wiem czy to jakaś procedura czy tak po prostu ;)
Teraz zarządził odstawienie dupka of kors B) , a w nowym cyklu clo +acard. Słyszała któraś z Was o takim połączeniu? Ponoć ten lek ma poprawić szanse na zagnieżdżenie. Jak tak ta kombinacja nie pomoże to na stół, choć u niego skalpel to ostateczność.

Dziewczyny staramy się już ponad półtorej roku, ale tak na prawdę od marca jestem u tego doktorka i dopiero teraz coś dregneło. Maż jest po świeżych badaniach, jego płodność doktorek ocenił na dobry z minusem, bo ruchliwość ciut ponizej normy ;) ale nei ma sie czym martwić.

Cóz kokodzamkbo i do przodu bo tak blisko jak teraz to jeszcze nigdy nie byliśmy. Trzeba zacząć nowy cykl, poczekać na bliźniaki i działać! :D Kiedyś musi się udać! :)
Podziękowania: nati.olsztyn

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043442 przez joanna1991
ZIAA ja caly czas lece na acardzie nawet jak bralam CLO tak postanowila moja ginka. Powiedziala ze acard pomaga przy zajsciu w ciaze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043443 przez stOkrOtka91
Moja nowa gin też mi zaleciła branie acardu, oprócz tego selen, wit d3, mag b6 no i oczywiście kwas foliowy :) zobaczymy co wyjdzie :)

ziaa jak na półtorej roku to Twój lekarz ostro działa:) mój były lekarz na dwa i pół roku zlecał mi tylko badania z krwi i badanie nasienia...

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043447 przez ziaa
O! To jesteśmy we 3 na acardzie :D
A wiecie jak on działa w naszej sprawie? Bo gadałam dziś tylko chwile przez telefon z ginem i nie pytałam o szczegóły ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043448 przez stOkrOtka91
Ja też byłam w szoku jak usłyszałam o tym Acardzie, ale myślałam, że może to po lyzeczkowaniu jest jakies wspomagające na układ krwionośny:p ale skoro go zalecają to musi coś w tym być :) trzeba zapytać wujka Google :p

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl