BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 6 miesiąc temu #1044497 przez Nowa...
Joanna- a wy długo się staracie? kurcze szkoda, że @ przyszła, ale nic już się na to nie poradzi. Za chwilę się skończy i kolejny cykl :) Wiadomo coś jaki u was może być problem?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044499 przez Miluniaa
magmus oj leci pamietam z mała czekałam od wizyty do wizyty skreslalam kartki w kalendarzu, a teraz nie mam na nic czasu i jak ma przyjsc wizyta juz sie zastanawiam czy brac mala razem czy zwolac kogos do pomocy , ostatnio na usg siedziala jak w kinie paluszki przekaszala ... wolalabym sama z mezem bo wiadomo ze ona rozprasza zaczepia lekarza ale babcie mamy 100 km musze ja specjalnie ciagnac...

Mówia, ze czas w ciazy piekny ja Wam powiem, ze znam lepsze stany moze dlatego, ze na dobre nie odpoczelam po 1 ;p;p powoli wchodze w 2 trymestr i oby tylko bylo lepiej ;)

A teraz tez sie denerwuje oby moj porod był taki jak z Zu :whistle: wez tu z kobieta nadąż :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Kochane trzymam kciuki za wszystkie po kolei Ziajka a Ty tam sspłodziła te bliźniaki ??? :D:D kiedy wynik ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044500 przez Miluniaa
joanna szkoda nerwow chlopy to inny gatunek :whistle: :whistle: :whistle: Moze poprostu za duzo sie nakecilas i dlatego kazdy tego typu tekst doprowadza Cie do szalu ale ja Cie rozumiem, bo mi tez wszyscy kazali wrzucac na luz a sie tak nie dalo...moze teraz ten cykl sprobujcie odpoczac i na luzie bez testow bez niczego kiedy najdzie ochota, duzo tez siedzi w glowie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044508 przez GoNia79

joanna1991 napisał: Hej kochane !

MAGMUS NOWA niestety @ sie rozbrykala u mnie na dobre dzisiaj to umieram z bolu :( cholernie mi przykro ale coz musze poczekac na swoj czas.... W miedzy czasie troche ciche dni sa miedzy mna a moim mezem... "Zazartowal " sobie ze to moja wina ze @ dostalam... A na mnie to dziala jak plachta na byka... Musze go chyba postawic do pionu... Teraz zaczepia mnie i sie przytula.. Wiem ze to bezmyslnie sobie palnal ale mnie to zabolalo..

Joanna tak mi przykro a juz myślałam ze jak rano wejde to będę mogla ci gratulować i cieszyć się Twoim stanem..
Faceci juz mają to do siebie ze nie pomyślą za nim cos powiedzą u mnie gdy zadzwoniłam do męża by mu powiedzieć ze test wyszedł pozytywnie uslyszalam nie nakręcam sie bo juz nie raz się zawiodłem..ryczalam bo mnie to uraziło gdyz ja poprostu wiedziałam ze to jest ciąża bo w końcu test pokazał dwie kreski a nie tak jak zawsze jedna..potem przepraszał i nosil na rękach..dzis sie śmialiśmy bo ja nie spalam od godz 3 do 7.30 poprostu nie mogłam mąż pojechał w trasę a on swyerdzil ze Grosiu jechał z nim i nocne jazdy ma po nim i mamusi nie da pospać bo on wszędzie z tatusiem bedzie jezdzil...heeh oby po urodzeniu dzidzi te noce wygladaly inaczej..ttzymam kciuki za ciebie odpuście na maxa tak jak my..ja bylam wsciekla ze prawie wg nie bylo serduszkowania bo zmęczony bo jakiś wyjazd bo ja miałam focha a tu proszę..juz 9 tydzień leci..przytulam cie bardzo mocno kochana..
stokrotka jak się czujesz? O której wizyta? Czekam na relacje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu - 7 lata 6 miesiąc temu #1044520 przez Sandruska1995
A pochwalę się metrykami. Sama dziś z nudów zrobiłam ;)

Któraś chętna ? Uwielbiam robić takie rzeczy <3
Może nie są idealne ale mi się podobają . :laugh:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu - 7 lata 6 miesiąc temu #1044521 przez Miluniaa
Są przepiekne <3 Czekaj dzidzia mi sie 2 urodzi to cos bede takiego szukac dla mojej dwójeczki :evil:


A no i chwale sie dzisiaj poczułam pierwsze ruchy mojego 2 potomka :woohoo: z Zuzia chyba troche to pozniej bylo chyba silna bestia sie mi szykuje Zu zawsze wg usg wypadala mniejsza, a tu odwrotnie :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044525 przez Julka1987
Sandruska cudne są, jeśli tylko uda mi się mieć dzidzię w przyszłości chcę taką ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044531 przez stOkrOtka91
Gonia juz po wizycie..

Pani doktor powiedziała, ze nie może mi zgwarantowac ze będzie dobrze, jedyne co może to obstawic mnie lekami...
Pęcherzyk byl podluzny, taki sam jak w poprzedniej ciąży przed poronieniem...


Bardzo prawdopodobne, ze historia sie powtórzy...


Łzy lecą jak grochy, tak się boje, a nic nie mogę zrobić :(

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044535 przez Sandruska1995
milunia robię to za darmo jakby coś ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044536 przez GoNia79

stOkrOtka91 napisał: Gonia juz po wizycie..

Pani doktor powiedziała, ze nie może mi zgwarantowac ze będzie dobrze, jedyne co może to obstawic mnie lekami...
Pęcherzyk byl podluzny, taki sam jak w poprzedniej ciąży przed poronieniem...


Bardzo prawdopodobne, ze historia sie powtórzy...

Kochana moja głowa do góry musisz wierzyc w to ze się uda..nie możesz sie dolowac zalamywac.. Tym razem uda się bierz leki tak jak zalecila i odpoczywaj..dostalas L4?


Łzy lecą jak grochy, tak się boje, a nic nie mogę zrobić :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044537 przez GoNia79
stokrotkaKochana moja głowa do góry musisz wierzyc w to ze się uda..nie możesz sie dolowac zalamywac.. Tym razem uda się bierz leki tak jak zalecila i odpoczywaj..dostalas L4?
Nie płacz proszę cie bo aż mi się lży kręcą w oczach..
Z tego wszystkiego aż cos pokickalam z postem heh...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044544 przez stOkrOtka91
Gonia chciałabym żeby bylo dobrze, drugiej straty chyba ne przezyje :/

Kolejna wizyta za 2tyg L4 nie dostałam, nawet bym nie wzięłam jak będę pewniejsza ze serduszko bije to pójdę na L4.

Nie wiem co mam zrobić ze sobą... :/

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu - 7 lata 6 miesiąc temu #1044557 przez niagara
Hej :laugh:
Melduję się jeszcze w dwupaku :P

Stokrotka a dzieje się coś niepokojącego, że tak się martwisz? Historia wcale nie musi się powtórzyć. Masz jakieś bóle brzucha, plamienia? Dostałaś leki? Dbaj o siebie i może nie zamartwiaj się na zapas, to też szkodzi dzidzi ;)

Ziaaa napisałam Ci priv ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044558 przez stOkrOtka91
Lekarka dlugo szukala pecherzyka ciazowego az wreszcoe znalazla, ale byl bardzo niewyrazny i mial podluzny ksztalt, w poprzedniej ciszy bylam na USG to wtedy byl widoczny ten pecherzyk i wgl.
Lekarka powiedziala, ze nie moze mi obiecac, ze bedzie dobrze jedynie zabezpieczyc lekami, wizyta za 2 tyg.
Jak bedzie brzuch mocno bolal albo plamienia to na izbe przyjec.

Powiedziala mi, ze jak bede miala watpliwosci do wizyty mam zrobic sobie bete dwa razy. I czekam 2 tygodnie, chyba ze wczesniej sie cos wyjasni...

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1044560 przez Pinezka
Kurcze, Joanna - bardzo zaciskalam kciuki :(

Stokrotka - nie wpadaj w pesymizm, nic poki co nie wskazuje, zeby historia miala sie powtorzyc. Bierz grzecznie leki i zajmij czyms mysli i dbaj o siebie, a za dwa tyg bedziesz nam o serduszku opowiadac :kiss:
Podziękowania: stOkrOtka91

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl