BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 5 miesiąc temu #1048213 przez nati.olsztyn
Dziękuję Dziewczyny! :-)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu - 7 lata 5 miesiąc temu #1048214 przez nati.olsztyn

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1048217 przez magmus88
Nati - nawet nie wiesz jak się cieszę :) serio! ::)

Wczoraj mąż mi też mówiłaś, że koleżanka z pracy od tygodnia na l4, wczoraj okazało się , ze w ciąży :)

ładnie, ładnie... Jeszcze tylko kilka forumowiczek zostało :P za które ostro ściskam kciukasy!!!!!!!!!!!!!! Wiecie, ze to was :P heheh

Nie wspomnę już o Joannie... która dostanie baty jak wróci... obojętnie z jakimi wiaodmościami :D

Byliśmy dziś z Bartkiem na kontroli w poradni rehabilitacyjnej. Pani doktor powiedziała, ze jakbyśmy dziś do niej trafili po raz pierwszy to głęboko by się zastanawiała czy wysłać nas na rehabilitację. Ostatnio na 7 odruchów było 5 nieprawidłowości a dziś wszystko ok! Widać , że się wzmocnił, ładnie trzyma głowę, jest stabililny. Mamy się pokazać znowu u niej na przełomie stycznia/lutego. Na cwiczenia mamy chodzić dalej skoro nam tak ładnie idzie :) Ale za to prawdopodobnie ciemiączko nam już zarosło... ale główka rośnie ładnie. Mamy to też kontrolować.

We wtorek, na Mikołaja byliśmy na szczepieniu. Dziś coś mały przeziębiony.... mam nadzieje, ze szybko mu to przejdzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1048218 przez honka_18
Nati wspaniałe wieści z rana :laugh: gratuluję :laugh:

Martuska to i mnie mowa 5 cykli baz testów, kolejne 2 z testami i 30 tc . Fakt testy przyjemność odebrały ale za to jaka radość

Zia to zaciskam kciuki jeszcze mocniej i czekam na wspaniały-bliźniaczy poczatek roku

Kurcze chłopcy mi się pochorowali całą noc :sick:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu - 7 lata 5 miesiąc temu #1048219 przez nati.olsztyn
magmus, honka Dziękuję!

honka U mnie w pracy jeden tatuś przyszedł chory na oddział i posiał jelitówke na pół oddziału. Doslownie polowa personelu miała jakies objawy, niektórzy nawet musieli iść na zwolnienie do tego część rodziców się rozchorowało. Na szczęście dzieci się poki co trzymają się,ale jeszcze moze sie rozwinąć. Także oby Wam jak najszybciej przeszło bo to strasznie męczące. Zdrówka!
Podziękowania: honka_18

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1048222 przez Nowa...
Oooo nati cudowne wieści:) To Twoja dzidzia będzie z sierpnia czy września:)? Gratulacje:) super:) Każdej z was się uda:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1048223 przez nati.olsztyn
Nowa Dziękuję! Druga połowa sierpnia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1048228 przez martyna_z
ziaa chciałabym żeby był mój ale sama wiesz jak jest, nie ma co się nakręcać, trzymam za Ciebie kciuki, żeby hsg nie było potrzebne!

magmus super że mały tak ładnie się rozwija, oby tak dalej!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1048243 przez aggi
Witam się ! Chyba wpadłam w samą porę cooo :P

NATI tak tak o Tobie mówię ! GRATULACJE !!!!!! jezuniu jak Ci zazdroszczę :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: piękne krechy ! weeeeź zdradź nam jak to zrobiłaś :D ! HAHA :) :whistle: :whistle: :whistle:

ziaa wczoraj właśnie winkowałam nasze piwniczne hah :D zawsze spoko :D

magmus super że macie postępy tak bardzo widoczne :)



To co laseczki która następna, która ma termin @ niedługo cooo? :silly: :silly: :silly: :silly:
Podziękowania: nati.olsztyn

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1048252 przez GoNia79
kurza morda kacze stopy Nati huraaaaa ale niespodzianka jak ja się ciesze ze sie Wam udalo co miesiąc nowa mamusia na forum jeszcze raz gratulacje musiałam napisać mimo iż rzygam jak kot znow
Podziękowania: nati.olsztyn

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1048262 przez Miluniaa
nati !!!!!!!!!!!!!!!!! gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:
PS. alez sie napracowalas juz widze mine szefa ;p moja dyrekcja nawet nie umiala ukryc zaskoczenia :evil: :evil: :evil:

gonia a wiesz zdoluje Cie :whistle: ja dzisiaj tez rzygam jak kot mimo ze 20 tydzien ... z Zu rzygalam tylko 1 trymestr a tu konca nie wiac :(

Zu tak mi rozciela usta glowa ze pol geby mam opuchniete normalnie chyba pojde na nia doniose za pobicie :evil: :evil: :evil: :evil:
Podziękowania: GoNia79

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1048263 przez stOkrOtka91
Hej dziewczynki:)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1048267 przez Nowa...
Stokrotka to super wieści:) to co lekarz dziewczynkę sugeruje,że będzie? Coś nie mogłam do końca zrozumieć:) najważniejsze, że dzidzia prawidłowo się rozwija:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1048268 przez stOkrOtka91
No mowil, ze to "co odstaje" wskazywaloby na chlopca, ame w swym doswiadczeniu zaobserwoowal ze wcale tak nie ma , bo niby dziewczynko tez maja ale skierunkpwane bardziej w tyl, a niby chlopczyki do przodi ;) stad 80% a nie. 100%pewnosci ;)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1048269 przez stOkrOtka91
Przesympatyczny lekarz, pokazal nam kazda czesc ciala, nozki, raczki, glowe, wszystko powolii i bardzo dokladnie. Na koniec maz dostal serie zdjec bo chyba z 10ich bylo ;)
A co do wymiotow to Wam wspolczuje, ja w zadnej.ciazy ani razu noe wymiotywalam...

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl