BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 5 miesiąc temu #1048285 przez brown24
Nati :woohoo: Nie wierze :laugh: Tzn wierze ale pojąć nie mogę :laugh: Ale niespodzianka :woohoo: Super super super! Gratulacje :kiss: :kiss: .Widzisz jak to życie plata figle,tu powrót do pracy, i taaaaaka niespodzianka :)

Ziaaa winclo powiadasz :P u mnie ostatnio samo win :laugh: :laugh: :evil: A poza tym zalatana jestem ostatnio strasznie, wolny weekend juz mam zajęty,takze ten tego same rozumiecie moją chwilową niedyspozycje na forum :P

Aggi ja to juz sobie powtarzam,aaaa walic to,cale starania, bo wole się milo zaskoczyć niż niemiło rozczarować po raz kolejny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1048286 przez brown24
:evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1048300 przez mar-tuska
hejka n

Nati nadal sie ciesze i rozmyslam o tobie. super!!! tylko nie jedz za duzo tej pasztetowej. no ale dasz rade teraz troche popracowac?

brown napewno masz racje tylko takie nastawienie nie jest latwe! choc tez sobie wnawiam ze jak teraz nie wyjdzie od stycznia rzucam wszystko : p ;)

stokrotka to super! kiedy nastepne badanka. najwazniejszw aby zdrowa dzidzia. ja na poczatku tez sie na chlopca nastawialam ... a teraz troche zmieklam bo za dlugo to trwa i juz mi obojetne..
aczkolwiek caly czas mam w glowie slowa lekarza ze chlopczyk nie odziedziczy raczej mojego genu rakowego.. a dziewczynka moze.... wiec sama rozumiesz...
chociaz biorac pod uwage choroby mojego synka... mysle obojetne co bedzie byle zdrowe...

nowa a ty juz po wizycie?

no to kto jeszcze ze mna wchodzi w nowy cykl
ziaa? a tak na marginesie to o vo chodzi z tymi blizniakami? :p

honka gosia martyna jak wam idzie? jak zdrowko?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1048306 przez ziaa
Stokrotka super wieści :)
Prosze proszę Brown nas odwiedziła :) :) :) Miło CIe widzieć, to znaczy Twoje literki :D
Martuśka ja mam co cykl dwa wyrośnięte pęcherzyki, a więc co cykl szanse na bliźniaki :) Dlatego tak na nie czekam, może w końcu się u mnie zagnieżdżą ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1048308 przez magmus88
Hej hej :)

Ja dziś na szybko...

Znalazłam na fb nasz portal a mianowicie - zapytaj położna.... napisałam do nich wiadomość, zeby zrobili porządek z forum :D i dostałam propozycje zostania moderatorem hahaha :D Weźcie moze też napiszcie jakieś wiaodmość żeby zrobili porządek.... :) może to coś da.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu - 7 lata 5 miesiąc temu #1048310 przez ziaa
Mgmus, Magmus, magmus zostań naszym przywódcą i zrób tu porządek osobiście! :D Kto jest zaaaa?? :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1048318 przez stOkrOtka91
Magmus zostań naszą matką przełożoną :laugh:

A co do kolejnej wizyty dopiero początkiem stycznia :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu - 7 lata 5 miesiąc temu #1048319 przez ziaa
Nati
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1048329 przez Nowa...
Mar-tuska- jeszcze przed wizyta . Wizytę mam w poniedZiałek. Boję się bardzo i mam głupie myśli z którymi nie potrafię sobie poradzić... Ziaa- jestem za:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1048356 przez martyna_z
Magmus na prezydenta! znaczy moderatora ;)

czy to możliwe żeby zajść w ciążę biorąc luteinę jeszcze przed owulacja? ( ale już z dużym pęcherzykiem) Dostałam tą luteinę żeby uspokoić trochę jajniki po tych rewolucjach i zastanawiam się czy w ogóle jest jakaś szansa że przy niej zajdę w ciążę. Lekarza nie pytałam, jakoś o tym nie pomyślałam, od razu umawialiśmy się na kolejną inseminację.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu - 7 lata 5 miesiąc temu #1048358 przez ziaa
Martyna wydaje mi się, ze to niemożliwe. Mi ginek zawsze każde brać dupka 2-3 dni po zastrzyku (czyli potwierdzonej owulacji). O ile dobrze się orientuje, to progesteron podobnie do prolaktyny może blokować owu. Poza tym śluz będzie biały i gęsty, co raczej nie pomoże plemnikom. Tak mi się wydaje, nie na 100% ;) A poza tym: "wszystko się może zdarzyć..." :D
Podziękowania: martyna_z

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1048373 przez Sandruska1995
Nati Gratulacje :woohoo: super wieści Gratulacje :kiss:

My jednak jedziemy na święta do polski skrycie się cieszę :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1048375 przez brown24
Magnus na moderatora!!! Jestem za :laugh: w końcu zrobimy tu prawdziwa rozpierduche :laugh: :laugh:

Martusia a Wy juz długo sie staracie?

Ziaa ja to o Tobie ciągle myślę :laugh: Tzn zaglądam na forum z myślą o nowinach od Ciebie :) jak w końcu zobaczysz dwie krechy,a zobaczysz B) to będę szczęśliwa jakby to były moje krechy hehe. Pokaz co nowego masz na paziksach :laugh:

A Tak poza tym to Puma Helloł,co jej malenka? :laugh: :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1048376 przez mar-tuska
Brown my od czerwca teraz bedzie 7 cykl ale 2 i ost z testami... takze zobaczymy... tylko lipnie wypada no moj m bedzie w domu tylko pomoedzy 10 a 14dn.... bo pozniej musi jechac do pracy na 4 dni... wiec to druga spr jak sie uda to sie uda jak nie to trudno . w styczniu rzucam wszystko

a jak twoja syt na jakim etapie jestes?

ziaa... ja nie wiem ile mam pecherzykow ale chyba szansa jest bo moja mama jest z blizniakow... wiec moze hehe.. ale chyba bym nie dala rady... z moim juz 6 letnim rozbojnikiem....

nowa.. to trzymam kciuki... rozumiemtwoje leki i obawy.... wierze ze bedzie wszystko oki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1048383 przez niagara
Aaaaa Nati ogromne gratulacje :kiss: Wygląda na to, że zajęłaś moją miejscówkę :laugh: I dobrze, niech Ci służy :laugh: A tak sobie własnie pomyślałam, że długo nie popracujesz :P Z wrażenia, aż nie doczytałam pozostałych postów, później nadrobię :P A tak po za tym to życzę Ci nudnych 9 miesięcy :P :laugh:
Podziękowania: nati.olsztyn

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl