BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 3 miesiąc temu #1049173 przez ziaa
Cześć Dziewczynki ;)

Kurde Martyna wiesz, że zarażasz tym bolesnym cyklem ;/ Kurde tak pisałam, ze nienawidzę jak cały miesiąc coś boli i bach! :/ A Ty kończysz cykl w okolicach wigilii czyli robisz betę przed Świętami?
mar-tuska pamiętaj, że te przytulanki przed pozytywem są "ważniejsze" bo plemniki mogą zaczekać w drogach rodnych, a po co ryzykować, ze spóźnicie się na ten super ważny moment. Komórka jest naprawdę krótko gotowa do zapłodnienia po owulacji, więc lepiej nie czekać za długo :)

U nas starania były słabe - mąż mi się bardzo rozchorował w zeszłym tygodniu, niestety. Dobrze, ze nie na same Święta! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1049174 przez ziaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1049187 przez martyna_z
Ziaa sorry, nie chciałam zarazić :blush:
Miałam testować w wigilię ale @ przyszła już dziś... tragedia. Tyle czasu wcześniej że nie wiem co z naszą inseninacją bo może się okazać że owu będę miała w Nowy Rok. Trzymajcie kciuki!
A może u a Ciebie coś się dzieje że tak boli? Może @ już nie przyjdzie :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1049193 przez mar-tuska
Ziaa w niedz byly te kreseczki nr 4 a w poniedzialek jeszcze mocniejsze.... wiec mysle spoko bo w poniedz bylo przytulanko... no i nie wiem jak to wyszlo bo wczoraj kreseczki slabsze ale to by sie zgadzalo... no i ku mej radosci pojawil sie pierwszy raz wczoraj od dawna ten wlasciwy sluz.... szok....
Pamietam jak z 1raz z synkiem probowalismy..
I tez nagle pojawil sie w owu sluz i mowie wow.. to teraz... no i tak bylo wtedy sie udalo :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1049194 przez magmus88
Hej hej :)

Jak tam przygotowania do świąt??

Ziajka, ze tak spytam... kiedy testujesz? Kiedy ewentualne HSG ?

Choinki już poubierane? Pochwalcie się :) My dziś kupiliśmy pierwszą - osobistą bombkę dla Bartusia :D

My na swięta idziemy do jednych i drugich rodziców. Także upiekę tylko ciasta :) peirniczki już piekłam, z dwa tygodnie temu hehe. Krokiety porobiłam już na zeszły tydzień bo ze znajomymi się widzieliśmy na takiej naszej wigilii :) Porządki w miarę ogarnięte. Zostały, że tak powiem bieżące kurze :P Jutro spodziewamy się gości. Tzn Bartek się spodziewa :P Moje dwie przyjaciółki zapowiedziały się do niego heheh.

Na rehabilitację dalej chodzimy. Ostatnio Pani go tak ustawiła, ze siedział jakieś 5 s sam :D siad taki podparty rączkami oczywiście hehe. Byłam z niego taka dumna... a po drugie byłam w szoku jak zobaczyłam taką siedzącą kruszynkę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1049218 przez ziaa
Oj Martyna i jak tam - wiadomo co z Waszymi planami? Kontaktowałaś się z ginem, że @ juz jest i co dalej? Pamiętam, ze ja miałam taką niefajną sytuację, ze w nowy rok czy Święta wypadała mi owu i nie mogłam iść na monitoring i zastrzyk i była z tego wielka torbiel :( eh, te przerwy świąteczne ;)
E, u mnie te bóle to raczej nic nadzwyczajnego - już tak miałam niejeden cykl, a jakby z tego była ciąża to raczej byście wiedziały ;p

Martuśka to super, że jest dobry zwiastun :) To teraz czekaj spokojnie do terminu @ :)

Magmus ja idę na betę w przyszłym tygodniu, hsg jakoś w pierwszym tygodniu stycznia, wypadałoby na 6.01 ale nie wiem czy w takim terminie będę sie mogła zgłosić. Jak dostanę @ to mam dzwonić do doktorka :D Mój lekarz został ginekologiem 2016 roku! :D
Super, ze u Was już świąteczny klimat :D My tez już mamy choinkę i stroik i w ogóle czujemy magię Świąt :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1049221 przez brown24
Witajcie :)
Martuska,Ziaaa trzymam kciuki za Was :kiss:

Ja juz dzis chciałam złożyć Wam wszystkim życzenie.No wiec tak :laugh:
Życzę Wam Świat spędzonych w zdrowiu,spokoju i radości :) Jak najwięcej uśmiechu i życzliwości od bliskich osób :) Noi żeby w tym Nowym Roku wszystkie Wasze plany poukładany sie po Waszej myśli.Jednym słowem żeby bylo sielsko i anielsko :laugh: :kiss:
P.S. Kto chce zobaczyć moją wieeeelka choinkę zapraszam na fb hehe.

Uciekam wykorzystać mój ostatni wolny dzień przed świętami, buziaki kochane :)


Załączniki:
Podziękowania: ziaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1049260 przez martyna_z
Ziaa jeszcze nic nie wiem. Nie kontaktowałam się z ginem bo on na urlopie. Zadzwonię po świętach bo i tak miałam do niego iść zaraz jak się @ skończy. Mam nadzieję że to się jakoś uda bo drugiej torbieli nie zniosę. ..

Brown Tobie również życzę wesołych świąt i pomyślności w Nowym Roku i oczywiście spełnienia tego najważniejszego marzenia :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1049303 przez mirek3232
ale te testy są z NFZ czy prywatnie

_____________________________
helpful hints

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1049306 przez aggi
:laugh: Dzień dobry ! Święta lada dzień !

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: brown24

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1049307 przez aggi
nadrabiam :)

martyna odzież i akcesoria dla dzieci :) temat wałkowany, znany, ale w sumie chyba najbardziej trafiony, bo dzieci rodzic się będą zawsze :D :D :D oby u Ciebie obyło się bez torbieli już. Trzymam kciuki !

martuska jak masz pozytyw na teście owu jak na tym zdjęciu co wrzuciłas to już w dzień pozytywu wskazane przytulanki i na drugi dzień też do poprawienia ;) W sumie i tak to kwestia indywidualna bo możesz miec owu za np 10h a mozesz za 24h. ;)

magmus mówisz masz fotka wyzej wstawiona ;)

ziaa no noooo to masz niezłego specjalistę nad sobą wobec tego :)

brown :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1049335 przez Nowa...
Hej:) widzę cisza przed świąteczna:) Wiecie co zapisałam się ze 3 tyg na forum lipcowki ale nie wiem czy to był dobry pomysł. Może jest nas 10 z czego 4 dziewczyny straciły już dzidziusie. Przykre to bardzo, a dodatkowo tylko rodzi się większy strach o maleństwo. Nawet bym nie pomyślała, że aż tyle ciąż jest ,,tracona" . Oby z moim dzidziolkiem było wszystko dobrze. Tego sobie życzę na święta:) a Wam życzę zdrowych i spokojnych świat, oraz spełnienia wszystkich marzeń:* żebyśmy w 2017 roku wszystkie miały już przy sobie nasze małe skarby:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1049339 przez stOkrOtka91
Nowa pierwszy trymestr jest najbardziej zagrożony poronieniem, można niewiadomo jak dbać o siebie, a płód może mieć wady genetyczne i dzieje się tak, a nie inaczej. Póki Dzieciątko się rozwija dobrze nie ma się czym martwić na zapas, trzeba się cieszyć każdym dniem ciąży :)
Sobie i każdej innej życzę prawidłowej ciąży i pomyślnego rozwiązania, a tym starającym się dwóch kreseczek na teście ciążowym :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1049342 przez nati.olsztyn
Moje Kochane, z okazji tych Świąt każdej z Was życzę spełnienia najskrytszych marzeń i aby te Święta minęły Wam w ciepłej i przyjemnej atmosferze!!! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1049344 przez aggi
nowa napewno wszystko będzie dobrze :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl