BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 3 miesiąc temu #1050587 przez nati.olsztyn
stokrotka ;) Też nie myslallam że aż tak szybko wyskoczy ;-) Tak jak honka mowila to chyba urok trzeciej ciąży:)
Jak Ty się czujesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050588 przez nati.olsztyn

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1050589 przez Anabelle
magmus - jak mąż brał tel to mu facet powiedział, że zawsze można negocjować warunki, bo spokojnie 200 zł np za telefon mogą spuścić. :) mnie czeka negocjowanie maj-czerwiec :O

mi czop nie zwiastował porodów, tzn nie było tak, że urodziłam zaraz po tym :) ale coś do 2-3 tygodni zazwyczaj już się kończy po odejściu czopa :) ciekawa jestem jak będzie u Ciebie Honka :)

Milunia dorodny brzuszek :) :)

co do telefonu to ja choruje na iphona, a obecnie mam... czarno białą nokię :D bo dwa telefony mi dzieci zniszczyły :P

mi też przy drugim synku brzuch wywalilo mega szybko :P
jak byłam na przełomie 7/8 tygodnia to miałam piłeczke i w hotelu na wakacjach nam gratulowali :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050590 przez stOkrOtka91
A dziękuję nati teraz nawet nie czuje, ze jestem w ciąży, bo żadnych uciążliwych objawów oprócz problemów ze spaniem i nocnych koszmarów nie mam. Czasem boli głowa, ale to od ciśnienia, ale ostatnio rzadziej. Nie mam na co narzekać :)
Mam pokłady energii,bo wiecznie tylko sprzątam, piorę, prasuję i w eksperymentuje z obiadami :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050591 przez nati.olsztyn
stokrotka Oj zazdroszczę Ci! :-) Mam nadzieję, że moja senność szybko minie i też będę miala tyle energii bo póki co to jest słaaaabooo ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050593 przez stOkrOtka91
U mnie na początku strasznie mdłości meczyly, ale w 10 tyg juz ustały, a senna nawet nie byłam :)
Będzie dobrze :) przy dzieciach tez inaczej się ciążę znosi, ja mogę sobie pozwolić na dużą swobodę, bo do 14 mam ugotować obiad i tyle z moich obowiązków, a resztę robię jak mam ochotę:)
Teraz szlam do pokoiku obok i zobaczyłam w cieniu taka ładna sylwetkę ciążowa, bo tak w ubraniach to się kryje, a cień troche dodał i dobrze mi w takich kształtach :))

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050594 przez nati.olsztyn
stokrotka Ja też lubię siebie w ciąży! Nawet mogę powiedzieć, że uwielbiam ten stan! :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050612 przez Miluniaa
nati niezle 8 tydz , a ty juz masz brzuszek ! :woohoo: :woohoo:
A ja jestem odwrotna nie lubie chodzic w ciazy czuje sie jak chora na wszystko trzeba uwazac, spac mi sie chce, niedobrze, meczy zgaga , ciezko i strach o malucha oby kopal oby wszystko ok bylo... a nie wspomne, ze znow wyszla mi cukrzyca i pewnie dieta bedzie . Znam na pewno lepsze stany niz ciaza moze jak ktos znosi super to ok ja tam marze zeby byl kwiecien i zakonczyc te swoje ciazowe przygody ;)
A zapomnialam wspomniec ze na sama mysl porodu placze, bo nie wiem jak ja zostawie Zu ... Ja jestem uzalezniona od niej, a ona ode mnie :( mam zamiar zpytac lekarza czy wynajmujac apartament (wtedy jest maz na noc) czy moze tez byc dziecko, bo serio moze to smieszne ale dla mnie to istny koszmar :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050613 przez Miluniaa

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050616 przez honka_18
Miliunia tez tak mam :P ciąża dla mnie to jeden wielki stres :( do tego miałam długo mdłości :sick: no i od 20 tygodnia leże przez co jestem gruba :blink:

Co do imienia moje zdanie znasz :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050618 przez Nowa...
Jakbym miała wybierać z tych dwóch imion to Dawid. Choć Ja raczej zupełnie odmienny typ np Igor, Norbert, Nikodem itp :) sama wcale jeszcze nie myślę:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050628 przez nati.olsztyn
milunia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050652 przez Miluniaa
Nowa dla mnie Igor odpada nawet nie chce slyszec o tym :D:D imie ladne ale mialam podopiecznego Igora, ktory charakter mial podobny do Zu wszedzie byl jak ja mam miec 2 dziecko typu Zu to sie wykoncze :whistle: :whistle: :whistle: chce spokojne ulozone imie :D Kubusia jak i Dawidka znam bardzo grzecznego i ulozonego hehehhehe

Ale jak komus sie nudzi i bedzie mial core proponuje dac Zuza :D czas wypelniony po brzegi :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050679 przez Sandruska1995
Witam :) Gratulacje nowym mamusia :woohoo:

milunia Dawidek moim zdaniem lepiej. :)
Moja szwagierka ma Zuzie , bardzo grzeczna dziewczynka :)

U nas wszyscy zdrowi. Pogoda w miarę, na szybki spacer w sam raz :blink: . Mała waży 6500g . :)

Pozdrawiam. Rzadko się udzielam , bo teraz najwięcej uwagi poświęcam dzieciom wiadomo muszę podzielić jakoś się na dwójkę :laugh:
na zdjęciu z aucie milunia Właśnie jest Zuzia ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050683 przez Pinezka
Dziewczyny, od rana plamie :( Nie zywa krwia i nic mnie nie boli, wiec mam nadzieje, ze to nic groznego, choc plamie niemalo. Na 15:45 gin, udalo mi sie prywatnego z polecenia szybko znalezc, bo w dodatku na urlopie jestem i do mojego pojsc nie moge i nie placac na polski nfz tez nie mam ochoty po ostrych dyzurach latac. Nawet nie wiem jaka jest procedura.
Trzymajcie kciuki, zeby wszystko ok bylo i zebym tez wreszcie serduszko zobaczyla...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl