BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 3 miesiąc temu #1050821 przez ziaa
Pinezka bardzo mi przykro! Tulę Cię mocno i życzę by wkrótce to cierpienie zostało pieknie wynagrodzone! :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050825 przez Nowa...
Pinezka- grunt to się nie poddawać:) na pewno niedługo do nas dołączysz:) Ziaa- myślałam że już po zabiegu jesteś , ale rozumiem cykl wykorzystany:)? Joanna- kilka dni i wszystko będzie jasne:) Szkoda że puma Niagara i inne mamy tak sporadycznie zaglądają. Pewnie urwanie głowy mają z tymi maluszkami:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050828 przez stOkrOtka91
A ja zauważyłam, ze wzrok mi się pogorszył :/ a wiem to, bo bez problemu wczesniej widziałam menu na tv, a teraz musze mrużyć oczy żeby zobaczyć co tam pisze... Czytałam, że wzrok po ciąży wraca do normy. Miała tak któras z Was?
Gdybym nie miała wady -5 w oczach to może i bym sie nie przejmowała, ale nie chciałabym w wieku 30 lat miec okularów ja stepien z 13tego posterunku :laugh:

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050829 przez magmus88
Ziajka - a Ty w ogóle gdzieś na urlopie byłaś?? :D chyba mnie coś ominęło :D

Pinezka... przykro mi :( z całej tej sytuacji jest taki plus, ze to "tylko" puste jajo.... Mam nadzieje, ze nie zostanę źle odebrana i zrozumiecie o co mi chodzi.

Ktoś mi tu ostatnio pisał o negocjowaniu umów na telefon... zę mozńa obnizyc cene o 200zł... tylko, ze ja chcę telefon za 300 - 400 zł ahhaha. Nie jestem aż taką gadżeciarą :D telefon ma służyć do smsowania, dzwonienia i grania w kulki :D co do iphonów.... mam kilku znajomych co mają ten telefon i mówia jedno - jeden wielki szajs :D płaci się za markę :) w tej cenie można mieć inne, bardziej wypasione telefony :)

Poza tym prawdopodobnie w punkcie Pan mnie xłe poinformował i będę musiała czekać do marca, zeby zmienic telefon....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050830 przez stOkrOtka91
Magmus Malo kto mówi, ze można zejść z ceny telefonu, bo raczej każdy myśli, że to co w cenniku to nie da się ruszyć. A poza tym wtedy wartość kontraktu spada, a więc i mniejsza premia dla Sprzedajacego.Kiedys Szlo tez minuty czy Internetu dorzucić, a teraz w dobie No Limit raczej odpada :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050851 przez honka_18
Pinezka bardzo mi przykro :( tyle mocno

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050861 przez Miluniaa
stokrotka ja tez troch slepne w ciazy :laugh: ale pozniej wszystko wraca do normy tzn z Zu tak było ;p Najlepsze w pracy na korytarzu ktos macha, ja odmachuje a nie wim komu, bo mamy bardzo dlugie korytarze :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: No , a tak to nie mam problemow ze wzrokiem funkcjonuje bez okularow ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050867 przez stOkrOtka91
Milunia to mnie pocieszyłaś, bo nie wyobrażam sobie, ze mógłby mi się jeszcze bardziej wzrok pogorszyć tym bardziej, ze w moim przypadku operacyjne usuwanie wady wzroku odpada :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050868 przez Anabelle

aggi napisał:
anabelle u nas normy 900% przekroczone. Tragedia oddychać się nie da na dłuższą metę. Ja też tak z firmowymi rzeczami mam, czasem mam problem ogarnąć ale obiecałam sobie że wieczór jest dla mnie i męża i nie zajmuje się firmą ;)


Ja się zazwyczaj odkopuje od 22 do 1/2 w nocy, bo mąż wstaje o 5 rano, więc ok 22 już śpi :) Moje maluchy idą spać 21-22 więc wychodzi na to, że wieczór spędzam sama... no, z pudłami :laugh: :laugh: :laugh:

PINEZKA zawsze mi lekarz mowił, że najgorzej zajść, a jak już się w ogóle zachodzi, to damy radę. Na pewno jeszcze nam tu będziesz wklejać zdjęcia bobaska :) Po poronieniu nawet łatwiej zajść ponownie, bo organizm dopiero miał hormony ciążowe.

Magmus88 - to pewnie byś była zadowolona z mojego obecnego telefonu :laugh: chodze z czarno białą nokią, nawet snake jest ;) ja potrzebuje telefon z dobrym aparatem z dwóch stron (fotografowanie produktów), błyskawicznym dzialaniem w sieci i brakiem mulenia przy licznych aplikacjach, do tego w pełni zgrany z komputerem. Niestety androidy wysiadają. Do prowadzenia sklepu czy obsługi firmy dobrze sprawdzają się iphony, bo mają ciężki do zmylenia system, android siada po pewnym czasie. ja muszę mieć poinstalowane w telefonie panele sklepowe, porównywarki, maile, messengery firmowe, sieci społecznościowe, managerów paczek etc żeby moc w pełni obsługiwać firmę mobilnie.
Mamy ogród, wiec w lecie chlopaki mogliby się bawić, a ja mogłabym na telefonie podgonić obowiązki zamiast siedzieć wieczorami na komputerze. Teraz nawet siedząc u lekarza nie mogę nic zrobić. Siedze i patrze sie w sufit. O ile do normalnego użytku to owszem, miałam jakiegoś samsunga czy sony, telefony do 500 zł plus abonament, o tyle przy firmie taki telefon nie daje rady.

Pracownik t mobile nam mówił, że oni mają marże i od abonamentu i od telefonu, wiec 100-200 zł mogą zbijać bez problemu, bo te ceny są podniesione własnie o 100-200 zł, żeby sprzedający bez straty swojej marży mógł negocjować z klientem :)

Co do wzroku, to u mnie sie troche pogorszył po ciążach... a było ich 5 więc miał prawo :) Na szczęście widzę... okularów nie musze nosić, ale widzę różnice. Może to starośc mnie już dopadła :P 30tka na karku :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050894 przez Sandruska1995
pinezka przykro mi :( tule. :*

joannaa grzeczna to mało powiedziane. Gdzie nie pójdziemy wszyscy są w szoku . Ona wcale nie płacze. :laugh: Zasypianie to najbardziej super , jak jest śpiąca to trze oczka więc biorę ja , karmie , i zanosze do łóżeczka i wychodzę z pokoju i zasypia w dzien. wieczorem po kapaniu to samo , butla i do łóżeczka. w nocy budzi się raz i też nie płacze tylko zaczyna gaworzyć, wtedy zmiana pampersa , butla i śpi dalej od 19 stej do 8/9 rano ;) Anioł mój. ;)
a kombinuje jak może wczoraj pół godziny w łóżeczku walczyła , leżała i wycudowala to. Oczywiście pod moją kontrola
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050895 przez aggi
ziaa no no! Może nie dotrwasz do hsg, może nie będzie potrzebne :evil:

pinezka jak się sama ładnie oczyścisz to zobaczysz raz dwa będziesz w ciąży :-) Tego ci życzę :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1050898 przez brown24
Pinezka współczuję i tule.Nie ważne czy puste jajo czy ciąża biochemiczna czy poronienie,ból zawsze jest.Ale glowa do góry i następnym razem musi być wszystko ok :kiss:
Stokrotka a ja Cie nie pociesze,bo z wiekiem wzrok tak czy tak sie pogarsza. Na minusie może Ci sie juz dużo nie zmienić,ale do bliży niestety tak. Starczowzroczność B)Takze kiedyś zostaja nam progreski :laugh: a dlaczego zabieg u Ciebie odpada?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050902 przez stOkrOtka91
Odpadam bo mam podejrzenie jaskry, a to dyskwalifikuje do zabiegu, bynajmniej tak kiedys było :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050908 przez Lady M
Dziewczyny, które macie już dzieciołki, powiedzcie czy po ciąży w waszym organizmie się coś zmieniło i jeśli tak to czy można temu za czasu zapobiegać? Wiadomo, niektóre zmiany są nieuniknione, ale no nie wiem... np. hemoroidy - podobno często się w ciąży pojawiają, czy to prawda? czy można zrobić coś, aby ich uniknąć?Tak czytam o tych oczach i się zaczęłam zastanawiać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050909 przez Pinezka
Tym wzrokiem sie nie martwcie, bo to przez substancje relaksacyna czy jakos tak sie nazywa. Ta sama co powoduje, ze wiazadla sie rozluzniaja w ciazy. Po porodzie wszystko wraca do normy. Ja mam -6 i nie osleplam ;) Ja bym piersi bardziej pielegnowala, bo dbalam bardzo o nawilzanie i masaz brzucha i skora nie ucierpiala, za to zapomnialam o piersiach i mam rozstepy.

Odebralam dzis bete, wynik jak na ok 5 tydzien. W nocy mialam mocne skurcze i jade na paracetamolu, ale poza tym ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl