BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 3 miesiąc temu #1050986 przez honka_18
Nowa pierwszy poród miałam SN był ciężki, bardzo bolesny i trwał prawie 27h, tez był traumatycznych przeżyciem do puki nie przeżyłam cc :P po 1 porodzie dochodziła do siebie 4h po drugim 3 tygodnie. Do tego kręgosłup w miejscu w kłucia bóli mnie do dzisiaj . Tak więc co ma być to będzie, dla Kubusia zniose wszystko, no i zamiast znieczulenia wybrałam gaz.
Płeć poznaliśmy w 20 tc ale my w UK mieszkamy i to było moje 2 usg. Pierwsze miałam w 13tc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050987 przez honka_18

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050989 przez GoNia79
Nowa ja pierwszy poród miałam 14 lat temu SN bolało ale szybko zapomniałam o bólu..
teraz tez sie boje ale wiem że na pewno chciałabym rodzić SN nie inaczej no chyba ze bedzie koniecznośc to CC ale nie dopuszczam takiej mysli do siebie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050996 przez stOkrOtka91
Nowa ja płeć poznałam w 11tc na prenatalnych, ale to było pewne na 80% 4 tyg później moja pani doktor potwierdziła.
To kiedy poznasz Plec nie tylko zależy od umiejętności lekarza czy sprzętu, ale przede wszystkim od ułożenia dziecka:)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050997 przez Eses
Cześć dziewczyny!
Pinezka ściskam mocno!
Byłam wczoraj u lekarza i kazał zrobić ponownie betę i tsh, czekam na wyniki i aż sama jestem ciekawa czy wszystko jest dobrze. Bo za dużo nie powiedział na to ze mnie boli brzuch , tylko od razu robić badania.
Poród miałam ciężki wiec nie wypowiadam się na ten temat , teraz staram się o tym nie myśleć poczekam na odpowiedni moment

Lady M ciało troszkę się zmienia, pare rozstępów, piersi nie te same, trudni trochę zrzucić brzuszek ale do zrobienia :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050998 przez Miluniaa
Nowa ja to porodu wcale sie nie boje wrecz przeciwnie czekam z niecierpliwoscia kiedy w koncu odzyskam sprawnosc teraz wszystko ciezko ;) Oby tylko mi sie udalo donosic do terminu i rodzic prywatnie jak przy 1 :)
Moj porod 1 byl cudowny ! Serio ! Najbardziej bolalo mnie sprawdzanie rozwarcia ale dalo sie zyc :D A dochodzilam do siebie noc :D Urodzilam o 12 w nocy, rano od 6 bylam na chodzie przyjmowalam gosci i smigalam w legginsach :D:D Takze chyba tez duzo zalezy od nastawienia, albo od progu bolu . Ja zawsze kazdemu powtarzam mnie depilacja nog bardziej boli niz porod ! :laugh: Ale ja to chyba dziwna jestem ehehhehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050999 przez Miluniaa
Jedynie czego sie boje to rozłąki z Zu :( :( :( :( Jak spedze noc bez diabełka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051011 przez GoNia79
Ja plec poznalam w 20 tygodniu zobaczymy czy za tydzien inny lekarz na polowkowych potwierdzi ze w brzuszku Oliwierek jest...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051017 przez honka_18
Milunia tez się ciągle zastanawiam jak ja przeżyje bez moich łobuzów :( jak byłam z Arturem w szpitalu to co chwila w nocy się budził am bo wydawało mi się ze Adam płacze. W dzień Adambył ze mną w szpitalu. Teraz załatwiłam chłopcom najlepsza opieke ale płakać mi się chce jak pomyślę ze musze ich zostawić na tak długo :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051037 przez joanna1991
Witajcie dziewczyny! :* :* jak samopoczucie wasze w ten mroźny dzień ? :D U mnie kiepsko..


SANDRA jejciu normalnie aniołą sobie stworzyliście :) hi hi... A Natan opiekuje się siostrzyczką? :) Niezła już z niej zdolniacha i jaka duża piękna dziewczynka! :* A jak tam plany ze ślubem? :)

GONIA ależ te malutkie ciuszki są piękne :) kupno takich maleńkich rzeczy to pewno frajda :)

HONKA cóż za podejście do tematu porodu! :D dzielna mamuśka :*

Ja dziś wykończona po pracy, jutro miałam mieć rano ale zamienili mi na popołudniu :/

W ogóle mam takie problemy z moją mamą że nawet zapomniałam że jeszcze troche i testowanko...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051038 przez GoNia79
Joanna co z mamą??
a jeśli chodzi o ciuszki to fakt frajda jak nic kupowac by można było takie piekności teraz na rynku ale przed nami jescze inne wydatki...
Od brata i bratowej dostane jeszcze nosidełko leżaczek i przewijak byc może też nianie elektroniczną.. ich mała skończy roczek w lutym także miedzy dzieciaczkami będzie rok róznicy tylko i pare miesięcy..
MAły mi od wczoraj tak w brzuszku dokazuje że aż nie mozliwe...ale to cudowne uczucie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051040 przez joanna1991
GONIA napisałam ci na priv bo nie umiem pisac tu na forum ukrytych wiadomości przed obcymi oprócz nas.. wiesz o co chodzi..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051048 przez GoNia79
Kochana priv ... odpisalam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051052 przez Lady M

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051069 przez Nowa...
Jak ma być dobrze to będzie dobrze. Stres niczego nie zmieni. Choć wiadomo że jak można lepiej go unikać. Także wyluzuj:) będzie dobrze:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl