BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 3 miesiąc temu #1051451 przez magmus88
Sorki :D nie wiem już sama co ja tu porobiłam hahaha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051452 przez joanna1991
SANDRA o jej... tak bardzo mi przykro.. wyrazy współczucia :* trzymajcie się

GONIA brzusio piękny :* Moje testowanie dopiero w sobotę :)

STOKROTKA u ciebie też już pięknie widać że masz pod serduszkiem skarba :)

MAGMUS u mnie cisza jeszcze.. Ależ masz już dużego kawalera :D o rany kiedy tak ci urósł :)


NATI dbaj o siebie i nie daj się przeziębieniu :*

Ja nie dawno z pracy wróciłam, ale na szczescie 2 dni wolnego :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051457 przez honka_18
Magnus ależ SŁODZIAK :cheer:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1051464 przez nati.olsztyn
honka Jesteś NIESAMOWITA!!! :-) I w dodatku tak do końca dajesz radę! :-) Jak skurcze?

magmus Wow! :woohoo: Jaki kawaler! :-) Przecież on się dopiero urodził a już taki gość! Brawo za banana! :-)

joanna Trzymam kciuki za Twoje testowanko! :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051465 przez honka_18
Nati wczoraj wieczorem miałam co 3 min od 22 do 1:30 spokój nawet się przespalam, od 1:30 co jakiś czas mało bolesne. OK 5 rano zauważyłam trochę różowego śluzu, teraz znacznie więcej brązowego :blink: to już chyba coraz bliżej.

Wczoraj wypróbowałam te masaże nad kostka od Ciebie może one pomogły, a jak nie to i tak są rewelacyjne na ból kręgosłupa :laugh:
Jeszcze raz DZIĘKUJĘ

A Ty jak się czujesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1051481 przez nati.olsztyn
honka Ooo, cudownie, że się przydało:) Widac że powoli się rozkręca:) Jak chcesz to wyślę Ci pozniej jeszcze jakies skany z tej książki, może coś na czas samego porodu? Ależ wspaaniale, niedlugo będziesz tulic Maleństwo :kiss:

A u mnie dziś już lepiej niż wczoraj. Tylko w nocy spać nie mogłam, myślączkę miałam. W ogóle jakaś poddenerwowana, a czasem wręcz znerwicowana jestem. Chyba za bardzo się wszystkim przejmuję...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051484 przez honka_18
Nati może jakieś kąpiele relaksacyjne by pomogły na sen? Tez w nocy myślałam o różnych rzeczach i spać nie mogłam :whistle: a z nerwica to w ciąży tak już chyba jest :whistle: ja juz od kilku miesięcy chodzę jak bomba zegarowa :evil:

Co do porodu to planuje wejść, szybko urodzić i wyjść z Kubusiem na ręku :laugh: bo jakoś nie mam czasu na długi poród :P ale oczywiście poproszę o skany podeślę mężowi niech się zaznajomi może tym razem coś pomoże i nie będzie się czuł bezużyteczne :whistle:
Bo po pierwszym czuł się zawiedziony ze tylko mnie za rękę trzymał, ale dla mnie to i tak było bardzo ważne i potrzebne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051487 przez nati.olsztyn
honka Bo oni chcieliby się zawsze jakoś fizycznie wykazać;) Przypomnij mi proszę popołudniu jakbym nie wysłała, jeździmy teraz po mieście, po urzędach. Jakk wrócimy do domku i trochę sie ogarne to poszukam czegoś. :)Kupilam ostatnio trochę książek w tematyce porodowej to Ci pozdjęciuję;-) no chyba że szybciej urodzisz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051534 przez joanna1991
Czesc dziewczyny!! :) jak wam mija dzien? U mnie hmm... Wlasnie odpoczywam po sprzataniu.. Choinke przy okazji w koncu rozebralam :)
Cos moj brzuch cmi jak na okresowo... Cos czuje ze znow stracony cykl..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051535 przez stOkrOtka91
Też dzisiaj choinkę rozbierałam:p
Joanna póki nie robisz teściora to sie nie załamujesz i nie zniechęcasz. Takie zachowanie jest ZAKAZANE:)
Trzymam kciuki za testowanko :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051560 przez honka_18
Joanna tak to sobie tłumacz, a życie Ciebie zaskoczy :P tez sobie wmawiałam, że nic z tego nie będzie i tak z tego 'nic" mam 3 kg szczęścia pod sercem

Moi chłopcy choinkę rozebrany w nowy rok bo mojemu czterolatkowi przeszkadzała :whistle:

Nati jak się czujesz po tej miejskiej bieganie?
Poproszę skany ;)

Ja juz po usg Kubuś ma 3 kg w 3,5 tyg przybrał 1300 :woohoo: nawet mi cukry badali, na szczęście wyszły w normie. Główka juz się wstawił w kanał :laugh: co do skurczy to jak będę miała mocne i regularne to mam do szpitala na ktg jechać. A położna przeswietliła moja historie i powiedziała ze w moi przypadku poród może się rozkręcać od kilku godzin do nawet 2 tyg :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051562 przez stOkrOtka91
Honka Tobie juz blizej jak dalej :)
Ja od dwoch dni mam uczucie jakbym sie szybko czegos najadla i ciezko mi sie oddycha ;/ moze to przez wzrost wagi hm...? Bo ograniczylam juz nawet jedzenie, bo cos mnie mdlosci nachodza...

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051565 przez honka_18
Stokrotka to jest normalne :P maluszek rośnie razem z macicą i zaczyna uciska na Twoje narządy. :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051566 przez Pinezka
Joanna - jeszcze nas i siebie zaskoczysz ;)

Honka - no to Kubus przypakowal ;)

Ja wrocilam od gina - wszystko sie ladnie samo oczyscilo, jutro mi zapodaja anti D, bo w Polsce lekarz twierdzil, ze przy wczesnym poronieniu nie trzeba, a moj gin woli dmuchac na zimne, mimo ze minal tydzien. No i do gry moge wrocic za dwa cykle.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051567 przez stOkrOtka91
A jeszcze 5miesiecy przed nami ;p

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl