BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

8 lata 1 miesiąc temu #1031069 przez Nowa...
zła jestem na siebie, że brałam te hormony, choć mimo wszystko cieszę się, że @ się pojawia i nie muszę brać leków na wywołanie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031070 przez Nowa...
Niagara- no na pewno :) Jednak oszczędzaj się na tyle ile jest to możliwe, dla swojej fasolki :) a bete lekarz mówiła, żebyś zrobiła?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1031073 przez niagara
Robiłam betę dwukrotnie, przyrost prawidłowy więc lekarz stwierdził, że nie ma potrzeby powtarzać badania

Brown ja też robiłam hormony w 5dc i później w 21

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031089 przez Sandruska1995
brown co ja patrze :woohoo:

Weekend udany. Mamy gościa od wczoraj. Mój ojczym przyjechał do pracy i będzie mieszkał u nas do maja. Zawsze jakaś pomoc. Uczynny człowiek :)

Jutro na 14 idę do ginekologa. Znowu infekcja :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031090 przez magmus88
Hej kobietki :)

Ja już od wczoraj w domciu ehheh. Najgorsze kucie za nami.... Z grubsza udało nam się posprzątać... Teraz czas na malowanie i budowanie szafy. Ale najprędzej zaczniemy chyba po świętach....

Jutro mam wizytę :) z NFZ z usg... na lepszym sprzęcie hehehe bo w gabinecie mają taki przedwojenny ehhehe..... a po południu idę po skierowanie na prenatalne... Ciekawe co mi tam wpisze....

Z grubsza Was nadrobiłam :) Pumka - poka foty! ;P Co Ty mówisz? Wiadomo już co z Twoim spojeniem?

OOo chudzinak - jaka niespodzianka

Właśnie Puma - Ty rodzisz naturalnie?

Sandra !! _gratuluje mieszkanka - super wieści :)

niagara - trzymam kciuki za kolejną wizyte i za wchłonięcie się krwiaka.

Matko Sandra... Ty to masz pecha w tej ciąży z tymi infekcjami.... Wylecz się raz a porządnie :) Powodzenia u lekarza...


Widzę, ze jutro sporo nas idzie na przegląd... Sandra, Puma i ja :D o kimś zapomniałam??

Ja idę się zaraz opluskac i do wyrka ;)

Jeszcze ostatni tydzień w pracy.... już nie umiem się doczekać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031092 przez Sandruska1995
magmus a dziękuję :)
Powiem Ci ze to nie tylko w tej ciąży. Z małym miałam tak samo co chwile infekcja . :evil:
Oo powodzenia na wizycie może dowiesz się kto tam mieszka :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031102 przez magmus88
Sandra - to współczuję.... co chwilę coś :(
Powiem Ci tak.... jak się dziś nie dowiem to jutro już napewno! Bo mam prenatalne :D więc jestem spokojna hehehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031111 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031112 przez Sandruska1995
magmus też bym już chciała wiedzieć. Ostatnio dziedzie widziałam w 8 tc. :(
Temin na te dokładne usg mam 23 marca . Idę dziś może już zrobi. Bo wykonują je między 18 a 24 tygodniem. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1031120 przez Pumcia
Magmus - jak już po wizycie :) na szczęście Mały dobrze rośnie, waży już 2100 :woohoo: i tak - chce rodzić naturalnie :evil:
Na szczęście fałszywy alarm, Gin zrobił mi USG, spojenie na swoim miejscu, nie rozchodzi się dzięki Bogu, a te bóle mam niestety z tego, że mam wąską miednicę, więzadła się luzuja, do tego ból w pachwinach i ucisk małego . . . kazał jak najwięcej odpoczywać z uniesionymi nogami do góry . . . ulżyło mi, kamień z serca - a mnie tak nastraszyli. Od razu miałam robiony posiew, za tydz wyniki. Wyniki krwi, moczu, toxo i odczyn Coombsa - wszystko ok więc nic tylko sie cieszyć :woohoo:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



za 5 min kasuję zdjęcia :P

cornik
to jeszcze musisz się bidulko uzbroić w cierpliwość . .. a ja po wizycie zajechałam na pyyyyycha zapiekankę :P
Podziękowania: Miluniaa, ziaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031121 przez Nowa...
Coś tutaj cisza zapanowała ;)
Cornick - oby wszystko było dobrze.
Dziewczyny a miałyście cykle monitorowane i nie pękł pęcherzyk- chodzi o to czy wtedy czułyście się gorzej? Nie wiem o co z tym podbrzuszem chodzi. Czuje, że mam taki wrażliwy, dziwny i delikatnie ciągnie, a momentami dosłownie chwilowo pokłuwa i dalej ciągnie. Może miałam cykl bezowulacyjny?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031125 przez magmus88
Puma... co to za niewiasta.... tylko nie mów, ze to Ty :PP bo i tak nie uwierzę hehehe

Ja juz po wizycie numer 1 :PP

Oczywiście dalej nic nie wiem :D kto tam mieszka....

Wiem za to, ze rośnie mi mały grubasek hiihih już ma 510g! I jest prawie 2 tyg starszy niż powinien :D
Pani doktor powiedziała, ze można zauważyć zwalniające tętno.... ale podobno na tym etapie ciąży to normalne i mam się nie stresować.... ale wiecie, fajnie się mówi :( wystraszyła mnie jak nie wiem...

Po południu mam dziś wizytę prywatną... ciekawe czy będzie mnie badał czy da tylko skierowanie - bo głównie w tym celu tam idę. Zapytam się go o te tętno :(

I wydaje mi się, ze powoli zaczynam czuć ruchy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031126 przez Pumcia
Ale, ze tak zle Magmus że mam się nie przyznawać ? Ok skasuje niedługo :whistle: :P
Dla swojego spokoju i tak płacisz za wizytę więc zapytaj :) a ruchy bardzo możliwe, że czujesz - w pierwszej ciąży koło 20 tyg mozna poczuć więc czas najwyzszy :woohoo: ale u Ciebie szybko zleciało co ? :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031128 przez Nefri
Pumcia piękne zdjęcia, tylko twarz jakas niewyrazna ;)
Cornick najważniejsze, że serduszko zdrowe.
Magmus czyli będzie dziewczynka, skoro w 22 tygodniu, jeszcze siusiaka nie zobaczyli. Chociaż oczywiście nic na pewno, ale tak obstawiam. Super, że już zaczynasz czuć ruchy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031129 przez magmus88
Nefri :D byłam na takim USG dzisiaj, ze tam nic nie było widać hehehe. Więc myślę, ze to nie o to chodzi :D

Puma no co ty :) Modelka jak ta lala! No i w końcu widać brzusio :) Prześliczny!

A leci szybciutko.... połowa już za nami... więc teraz z górki ehhehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl