BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1031178 przez Sandruska1995
magmus Po wczorajszych nerwach w nocy nie wiedziałam co się dzieje. Mój M mówi że kontaktu nie byli ze mną, mówił do mnie i dopiero jak zaczął mnie klepać po policzku bo się wystraszył to się ocknełam i odezwałam. :(
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


aggi dawaj ten adres :cheer:

magmus ale masz tajemniczego babasa. Ciekawe jak będzie u mnie 23 marca :laugh: .

Pojechałam po 18 stej. Wykupić leki na to zakażenie. Lekarz twierdził że to gorsze niż infekcja i że muszę inne leki niż wcześniej - a przepisał to samo :ohmy: :evil:
Tak samo pytam go czemu mnie może często tak dziwnie brzuch boleć o on : a może pierwsze cesarskie cięcie bylo tak nie do końca i są zrosty. ( nawet nie zobaczył na usg dzidzi) :evil:
A następne mówi trzeba magnez przepisać : to mu powiedziałam że zapisała na poprzedniej wizycie i że pije a on zdziwiony.
Czy wasi lekarze nie zapisują takich rzeczy sobie ? :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031183 przez ziaa
Hellloołłłłł Pięknozje!! :D :evil: :evil: :evil:
Wróciłam! :D

Zatoki mnie powaliły dosadnie i trochę prasowałam łózko i kanapę w domku ;p juz zapomniałam jak to jest tak warzywić. :woohoo: Ale ogólnie wypoczełam, choć czułam się koszmarnie, nawet pokusiłam się o płukanie zatok :/

A teraz z pamięci postaram się odpisać ;p

NatB - juz końcówka, mała końcóweczka! Zaciskaj nogi dzielnie, bo wiesz, każdy dzień dla Helenki :D Ale pewnie dwa tygodnie ( to naprawdę krótko!!) i poznasz córcię! :) Ja tam czekam na każde wieści od Ciebie więc pisz! :)
Aggi o ile dobrze pamiętam nie otrzymałam raportu wagowego! ;) Jak tam cykl u Ciebie? Ziólka do owu czy dłuzej? Ja w sumie w tym cyklu chciałam już je przerwać, bo zaczęły mnie męczyć i mdlić, ale okazało się, że to dalej Norprolac jednak ;p więc lecę dalej ze słabszymi ziółkami :)
Szatanica! Śliczne foty! Kurcze no Ty to jesteś ewidentnie diabełek w ciele blond włosej anielicy! No i makijaż - perfekt! Szacun! :D Świetnie, że lekarz nie potwierdził Twoich obaw i Szymek ma się dobrze :)
magmus no powiem Ci, że świetne to Twoje maleństwo! Takie skryte :whistle: A ogólnie jak się masz Mamuśka?
O Brown! Zaciskam kciukasy, optymistycznie to wszystko wygląda! :) Jeszcze jakiś tydzień do @? Czy ile? :)
Sandra a Ty zaaplikuj lekarstwa i weź głęboki oddech i poodpoczywaj :) Zostaw cała ta gadaninę za sobą :)
Cornick a Ty jak sie masz poza nerwami o Maluszka? Jak znosisz sama tą ciążę bo jakoś chyba nie pisałaś :) Trzymam kciuki za syneczka i oczywiście czekam na wiesci od Ciebie jak na wieści od Nat :)

Co jeszcze komu jeszcze?? :D

Miłego dnia! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031188 przez Pumcia
Jest i mój Diabelek :kiss: kurczę zatoki nie fajna rzecz - ból głowy czasem prowadzi do mdłości więc nie zazdroszczę. Ale cieszę się że z Tobą lepiej ;) na zwolnieniu jesteś ? Czy twardzielu chodzisz do pracy ?

A i dziewczynki sprostowanie - bo piszecie, że " moje obawy " - ja bym sama na to nie wpadła, panie w szkole rodzenia mnie nastraszyly a ja tylko doczytałam w internecie. Na szczęście na strachu się tylko skończyło i jest lepiej, bo jak bym miałam leżeć do końca ciąży a mieszkam sama . . . Nie wiem jak bym sobie poradziła :blink:

Milunia musialas liczyć ruchy dziecka metoda Cardiff ? Bo ja dostałam kalendarz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031189 przez Miluniaa
Jestem, jestem :) Wczoraj mialam intensywny dzien, bo jezdziłam po becikowe ... masakra...
Papierów musiałam wypełniać tyle, że złożyłam i sie śmiałam, że ksiazka... a ile dokumentów nawiezc musialam ...
jeszcze latalam 2 razy bo w zyciu bym nie pomyslala, ze do becikowego swiadectwo pracy potrzebne... koszmar, jak teraz zadzwonia ze czegos nie ma to im podziekuje juz mi za glupie 1000 zl nie chce sie latac, a mili tacy, ze ho ho mialam ochote w twarz uderzyc pana...

Pumcia dostałam ten kalendarz stresowalam sie nim bo nie umialam go wypełniać ;) mialam powiedziec, ze zapomnialam albo sie przyznac, że nie umiem he he he ale moje dziecko wyszlo szybciej i nie doczekałam tej wizyty ;)
Moim zdaniem on jest bez sensu, bo ja wiedzialam kidy mala sie rusza jak dluzej nie czulam to budzilam jak kopnela bylam spokojna wiec takie zapiski dla mnie to tylko niepotrzebne zawracanie glowy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031190 przez Nowa...
Brown- szczerze to ten cykl spisuje na straty ;) choć denerwuje mnie ten brzuch, a jeszcze tak intensywnie ćwiczę, ale bez sensu przerywać ćwiczenia bo sypiam bez zabezpieczenia ;) Tak może być i miesiąc i dwa a nawet i pół roku- to ile można osiągnąc w tym czasie :cheer:
Helena- no nie łatwą masz sytuację, grunt, że się nie poddajesz. Co do testu to mi się wydaje zdecydowanie za wcześnie :) Może lepiej poczekaj jeszcze kilka dni ;) A kiedy powinna @ być? ilu dniowe masz cykle?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031194 przez nati.olsztyn
Hej Kobietki! Dawno nic nie pisałam bo jakoś weny brak...

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A to mój dzisiejszy tescik:):

Dziś 20dc. Ostatnie trzy cykle pozytywy były w 22dc także coś się przesunelo. Ale dobrze w sumie że w tę stronę ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031196 przez Pumcia
Milunia - świadectwo pracy ? Co Ty gadasz ? I jezdzilas na Barszczanska ? Ja wysłałam mailem do nich żeby wysłali mi plik dokumentów do wypełnienia i mam to na mailu ale z tego co czytałam to nic takiego nie trzeba było :/ chyba przeczytam Jeszcze raz :) bo bardziej się skupilam na tym stałym 1000 zł dla matek bezrobotnych :D

A kalendarzyk Kochana to nie musisz tak prowadzić jak mówisz - po prostu jak w którejś godzinie licząc od 9 rano poczujesz 10 ruchów to ta godzinę zapisujesz i koniec na ten dzień. Ja dziś miałam o 9.30 i tak zapislaam i koniec, jutro od 9 znów czekam na 10 kopniakow itp :evil:

Nat Olsztyn a Ty dalej z przygodami rodzinnymi - nie martw się mnie też denerwują :whistle:
Jakie ładne malinki - działajcie :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031197 przez Nowa...
Nati no to bierz się ostro do dzieła :laugh: Test owu zdecydowanie pozytywny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031199 przez Nowa...
Dziewczyny a mam takie pytanko. Otóz wiem, że się robi te testy owu do pozytywnego wyniku, ale ja zeszły cykl robiłam cały testy owu i miałam tak że był pozytywny a potem testowa jaśniutka- ledwo widoczna. W tym cyklu test pozytywny 10, 11 dc, od 12 dc negatywny. W następnych dniach kreska testowa słaba, wczoraj natomiast wyszła ciemniejsza od poprzedniego dnia, a dziś jak zrobiłam test owu to jeszcze cienniejsza. Nadal negatywny wynik, ale już bardziej zbliżony do pozytywnego. A zdecydowanie ciemniejszy od ostatniego negatywnego na dzień przed pozytywnym. Hmm i tak mnie to zdziwiło. Gdyby nie to, że miałam już test owu pozytywny w tym cyklu to bym pomyślała że owu się zbliża, ale dziś mam już 18 dc, przy ostatnim 26 dc. Może jakieś zaburzenia hormonalne i za to ten brzuch mnie dziwnie ciągnie? Na szczęście nie mam już raczej tego uczucia kłucia, które było ze 2 dni temu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031201 przez dodi
Nowa a może ciąża ... gdzieś czytałam ze w ciąży czasem mogą testy owu wychodzić pozytywne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031202 przez brown24
Nowa ja
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Poczekaj kilka dni i idź na betę , skoro Cię to tak zastanawia ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031204 przez Nowa...
Dzięki za odpowiedzi :) bardziej od tego testu owu zastanawia mnie to podbrzusze. Bo cały czas( raz mniej raz bardziej) czuje takie trudno to określić rozciąganie, rozpychanie i takie wrażliwe mam to podbrzusze. Szczerze jest to męczące. A owu 2 razy nie może być? Na ten cykl się nie nastawiam, bo i serduszkowania mało było. A zrobienie bety to nie takie proste bo nie ma laboratorium w miejscu mojego zamieszkania.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031205 przez aggi
Dzień dobry :) zimno brrr. Mam herbatkę i postaram się nadrobić. O ile Maks w połowie mi się nie obudzi :evil:

nowa hmm tak pomyślałam że może jak się nie będzie Wam udawało to może warto jego przebadać. Masz dziecko więc z Tobą jest wszystko ok, ale czy u niego wszystko gra :)

Helena no noo nieładnie tak uciec i się nie odzywać ;) pytasz co dalej? no czekaj do terminu @ i rób betę lub test :) i nie nakręcaj się. Trzymam kciuki ;)

sandra z młodszą? to nie warte zachodu, gówniara z niej i już :evil: mój lekarz też często zakręcony chodził ;) no ale wybaczałam ;)

pumcia kurka wybacz, ale zawsze jak o Tobie myślę to pierwsze co rzuca mi się w oczy to ROGI :evil: :evil: :evil: nie moja wina, że tak Ci w nich do twarzy :whistle: :kiss:

magmus nie warto się aż tak przejmować wymiarami z usg bo faktycznie nie dość że sprzęt ma znaczenie to precyzja lekarza również ;) a skoro dzieć szybko wyrobił sobie -150g to pewnie dziewczynka modelka jakaś :woohoo: albo chłopak, w 3h zrobił bicepsa, a zrzucił oponkę :whistle: 50% szans, przykro mi :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

cornick eeee mój Maksior siusiaka pokazał w 16tc :D Czyli dość szybko :D mama pojechała po całości :evil: hehehhe no gdzie jest szyjka to ja wiem :D Ale nie umiem określić czy jest wyżej/niżej czy otwarta czy zamknięta :P jest i już :D daj znać po wizycie :) trzymam kciuki !

ziaa płukanie zatok... jak pytam.. jak?! :P
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
ziółka piję do owu ;) jakoś męczy mnie przygotowywanie ich codziennie :P zdarzyło się nawet że zapomniałam :P więc wolę do owu i odpoczynek ;) u mnie 14dc więc tuż tuż owu CHYBA bo ostatnio to zaszalała i dopiero w 22dc miałam pozytyw. Ty robisz testy owu??

nati no fajny pozytyw :) jak tam się sprawa ze zdjęciami zakończyła?

nowa ! jak pisze że testy owu tylko do pozytywu to robisz tylko do pozytywu !

dodi ja dementuję tę plotkę o testach owu w ciąży. Dziewczyny tutaj nieraz sprawdzały i jednym wychodził owszem pozytyw a innym negatyw. Testy owu nie mają nic wspólnego z ciążą i jej wykrywaniem ! wg mnie to czysty przypadek jaki test owu wyjdzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031208 przez Nowa...
Dodi - jasne że ciążowe to ciążowe, dlatego piszę o hormonach.
Aggi - wiesz my dopiero 2 gi miesiąc sypiamy bez zabezpieczenia. Może jak z pół roku nie będzie nic wychodziło to pomyślimy o badaniach :)
Niagara- co taka cisza u Ciebie :) Jak się czujesz? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031209 przez aggi
nowa rozumiem :-) myślałam że wcześniej też probowaliscie już :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl