BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 3 miesiąc temu #1051923 przez stOkrOtka91
Nietoperek tak jak Ci mowilam dla mnie te testy sa "lewe" robilam w tym samym czasie innej firmy i pokazywalo mi jedna kreske, atu za kasdym razem dwie ;p
Martuska trzymam kciuki, musi sie w koncu udac ;)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051967 przez kristi*
nati.olsztyn ostatnio jak mu się polepszyło z apetytem to karmień jest mniej, wczoraj np tylko rano i wieczorem i w nocy ze dwa razy, a na ogół staram się jak już musze to pojedzeniu żeby jednak cos jadł, bywa ze 4-5 karmien w ciągu dnia.

Co do spania w ciąży to u mnie wyglądało to tak że im bliżej porodu tym gorzej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1051973 przez ziaa
Cześć Dziewczyny! :D
Mam nadzieję, ze mnie pamiętacie Pierniki :D

Powiem Wam tak - byłam prawie miesiąc na urlopie ;p tzn trochę wyjeżdżałam, trochę siedziałam w domu, w każdym bądź razie z dala od komputera :D Co przysłużyło się moje psychice, ale również sprawiło, ze trochę mnie ominęło na forum! :D ALE WRACAM! :D

Joanna! powiem Ci, ze kciuki zaciśnięte mocno za Ciebie! :)
Martyna jak się masz? ;)
Nati jak tam Ty się czujesz??
Magmus mignął mi tu Bartosz po bananie! :D Śliczny chłopak! :)
Brown, Aggi co tam na froncie?? :evil: :evil: :evil: :evil:
Wszystkie mamusie gorąco pozdrawiam i trzymam kciuki tez za inne staraczki! :)

U mnie taki jakiś lipny cykl - poprzedni był przyspieszony, ten za to opóźniony, ale mam II faze cyklu, jeszcze sporo tabletek dupka do zjedzenia, a później nowy cykl i MAM NADZIEJĘ hsg, bo muszą przecież do tego czasu naprawić ten sprzęt ;)

Miłego dnia Dziewczyny! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1051996 przez GoNia79
Ziaaa ty pierunie... dobrze ze sie odezwalas...tesknisiamy za Toba i Aggi..
Martuska trzymam kciukole zakrecenie i zapomnienie w tych sprawach starankowych to super sprawa u mnie nie wiadomo kiedy i jak i z czego rosnie w brzuszku Oliwierek i cwiczy fikolki.. w miesiacu byly wtedy moze 5 razy przytulanki i t i bardzo rzadko i prosze...
Magmus twoj synek jest przeprzystojny ja chce tez tak slicznego chloptasia w maju..
Natipoka domek dla dzidzi proooosze bardzo...
Nietoperek rzuc te testy w pierun jasny i wyluzujcie
Ja dzis zmeczona na maxa wg zaczynam sie meczyc szybciej sapie jak hipopotan...a gdzie dalej??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051999 przez Magdalenas
Hej dziewczyny, ja w poprzednim cyklu zaczęłam zabawę z testami, zobaczymy co w tym miesiącu. Mój małż chcąc rozładować sytuacje się śmieje że od razu dwójkę zmontujemy, robi to bo po 2 poronieniach trochę straszek jest. Jak byłam w szpitalu i u gin mówili że wszystko ok, a jednak dwie ciąże się nie utrzymały. zobaczymy czy dane mi będzie za 10 dni zobaczyć te dwie kreski.
Pinezka miałam to samo, tylko z pierwszą ciążą. :blush:
Śledzę forum z ukrycia od jakiegoś czasu i pomyślałam że się dołączę.
:cheer:
Podziękowania: GoNia79

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052003 przez stOkrOtka91
Witaj Magdalena :)
Życzę powodzenia w staraniach i żebyś jak najszybciej zobaczyla te dwie magiczne kreski i zakonczylo sie to Happy Endem :)
No i mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]
Podziękowania: Magdalenas

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052005 przez Pinezka
Fajnie, ze nowe nabytki sa :) Witajcie :)

Gonia, jak mi po porodzie 7 kg ubylo, to sie jak piorko czulam, mimo ze kolejnych 6 kg jeszcze nadprogramowych bylo :woohoo: Teraz sie czujesz ciezko, potem bedziesz latac ;)

Powiem wam dziewczyny, ze myslalam, ze twarda babka ze mnie i ze potrafie po tym poronieniu normalnie funkcjonowac, a jednak dzis w pracy jak sie dowiedzialam, ze jedna kolezanka jest w ciazy, malo mi brakowalo do rozszlochania sie :/ W trybie szybkim ucieklam do lazienki, zeby ochlonac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052009 przez Magdalenas
Nigdy nie udzielałam się na żadnym forum, ale jak zobaczyłam jakie kochane istotki tu są i jak się wspieracie to się nie mogłam powstrzymać. Też mam nadzieje zostać na dłużej :).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052010 przez stOkrOtka91
Pinezka jeszcze potrzebujesz czasu, jeszcze jest dosyc wczesnie. Ja po poronieniu wrocilam dopiero po 8 tyg do pracy i tez mnie klulo jak ktos mowil ze w ciazy, nieraz mi same placzki szly jak ktos mowil o dzieciach...
Wszystko z czasem troche ulzy...

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052013 przez Magdalenas
Ja w pierwszą ciąże zaszłam z narzeczonym który po poronieniu powiedział że bardzo dobrze bo nie byłabym dobrą matką więc płacz był, później się okazało że mnie zdradza, więc może dobrze się stało. Teraz mam kochającego faceta który mnie wspiera a nie dołuje. Ból straty fasolki łatwiej przejść jak się ma wsparcie bliskiej osoby :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052014 przez Miluniaa
Ziajka a kim Pani jest bo nie pamietam ???? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Nie wiem czy Wam pisałam, że moja fasola już 1 kg waży :woohoo: Czuje sie jak slon z Zu w 9 mies tak sie czulam masakra :whistle:
A z przyjemnych rzeczy to zmienily sie granice cukrzyc ciazowych od stycznia 2017 i zebym poszla w grudniu bym miala cukrzyce, a wizyte mialam w styczniu to juz na nowe normy sie zlapalam i cukrzycy nie mam :laugh: :laugh: :laugh: czyz nie paranoja ??? :evil: :evil:

Pinezka przytulam mocno !

Puma czy ja mam Cie za te anielskie włoski blond tu sprowadzić ???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052018 przez magmus88
Matko! Musiałam monitor wyczyścić.... bo chyba xłe widziałam... Ziajka, to naprawdę Ty? :P

Witam nowe dziewczęta :) też na początku czytałam forum z wypiekami na twarzy... oczywiście z ukrycia hahaha :)

Milunia - no to już ładna waga :) super! Macie już imię? Przepraszam ale nie pamiętam :D Pokaż nam tu Zu! Uwielbiamm ją :D
Tak.... sprowadź nam tu tą anielice :D

NatB - co tam u Was? Czekamy na foty!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052021 przez brown24
Ziaa to Ty żyjesz? :woohoo: :laugh: Pieronie jasny, tylko się wczasujesz, no pochwal się gdzie bylas,niech mamy Cie za co znienawidzic :laugh: :evil:

U mnie @ sie kończy. Ogólnie ,może to brzydko zabrzmi,ale mam wywalone na starania :dry: ...
Miliunia cukrzyku :laugh: będzie już tylko lepiej i więcej :evil: hehe Super ze fasolka zdrowa :) Zuu juz wie co się kroi? Reaguje jakos na Twój rosnący brzuszek?

MagdalenaS witaj.Rozgoścć sie :) a mogę zapytac skąd jesteś? Bo znajomy widok na profilowce :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052024 przez Magdalenas
Kutno, takie małe miasto prawie w centrum polski.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052042 przez martyna_z
Witam nowe dziewczyny :-)

Ziaa ja czekam na wizytę u gina. Dopiero we wtorek. Czuje że torbiel cały czas jest. Może chociaż mniejsza niż była. Po za tym raz lepiej raz gorzej. Staram się jak najmniej myśleć.

Pinezka jesteś silna babka! To że tak zareagowałaś na ciążę nie oznacza że jest inaczej. Każda ma czasem gorsze dni. Ja też jeszcze czasem nadal reaguje płaczem na ciążę znajomych mimo że swojej nigdy nie straciłam. Bo nigdy w niej nie byłam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl