BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 3 miesiąc temu #1052774 przez mar-tuska
Hej dziewuszki

Pytanko z serii w oczekiwaniu na @ lub dwie kreski...
Czy mleczny sluz jest normalny np przed @ czy raczej nie?
W zwiazku z tym ze jsk moze pamietacie wykasowalam kalendarzyki.. olalam paski....nie wiem kiedy powinnam dostac @ wiem ze jest 28tc. I cisza... zadnych boli nic........

Caluje wszystkie was
HONKA trzymaj sie cieplo bo chyba ty juz najblizej
Mam nadz ze gonia stokrotka nowa nati macie sie dobrze... :* :* :*
Podziękowania: honka_18, GoNia79

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052799 przez nati.olsztyn
honka To szkoda, że nie informowała Cię wcześniej. Z drugiej strony powinna to zrobic nie strasząc. Ty masz dobre nastawienie do porodu sn i musi się udać bez komplikacji:) Myślami jestem z Tobą! :kiss:

nowa Też trzymam kciuki za wizytę, koniecznie napisz nam jak było:)

mar-tuska Oj Kochana, chyba się troszkę za bardzo nakreczasz, chociaż to rozumiem, niesamowicie trudno jest wyluzowac i się nie przejmować. Masz dziś 28dzień cyklu, dobrze rozumiem? Jak długie zwykle masz cykle?
Podziękowania: honka_18

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1052804 przez honka_18
Nati w sumie to ona nie chciała mnie straszyć, zapewniała ze wszystko będzie dobrze, tylko musiała mnie o tym poinformować i musiałam podpisać zgodę :evil: no i jakoś tak strach mnie obleciał :evil: ale nic co na być to będzie a ja zaraz wybywam z chłopcami z domu żeby nie myśleć .

A Tu jak się czujesz?

Gonia jak Tobie leżakowania idzie?

Martuska nie pomogę, szczerze to już nie pamiętam jakie miałam sluzy przed @ :blush:

U nas położne są ze szpitala wysyłane przez pierwszy tydzień po porodzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052812 przez stOkrOtka91
Martuska ja przed ciąża miałam taki śluz jak piszesz, tylko ja brałam luteine i zauwazylam ze przy jej braniu właśnie mi się śluz zmienił:) jeszcze masz 3 dni, wiec cierpliwie czekaj, ja trzymam kciuki żeby bylo dobrze:)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052824 przez GoNia79
Honka wstaje rano zapodaje luteine ogarniam dzieciaki jem sniadanko pomywam i kwitne na kanapie.. obiady ogarniam ale takie na szybko bo jak dluzej stoje to brzuch ciągnie..
Maly coraz mocniej kopie widac jak brzuch sie unosi..wiec cwiczy ostro sobie..ale kocham to..
Najgorsze jest to ze do malucha prawie nic nie mam wiem ze jeszcze troche czasu mam ale zawsze ta obawa że nie zdążę z uszykowaniem wyprawki..
Cos tam mi bratowa uszykowala..leżaczek,nosidełko, przewijak,podklady, przybornik na lozeczko, karuzele, laktator, jakies ciuszki ale to jednak kropla w morzu..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052825 przez GoNia79
Mar-tuska wszedzie dobrze ale w domku najlepiej.. lezymy i odpoczywamy.. mam slabsze momenty ze zbiera mi sie na placz ale jakos daje rade dla malucha bo on jest moim priorytetem teraz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052835 przez nati.olsztyn
gonia Nie przejmuj się wyprawką, widzisz bratowa juz sporo pomogla a i Ty przecież możesz zamawiac wszystko przez internet z dostawą prosto do domku:) Wazne to żebyś miała rzeczy niezbednie potrzebne do szpitala i na samym.początku w domku a resztą możesz sie zajaac po porodzie. Noworodek na początku naprawdę niewiele potrzebuje:) Ciesz się teraz tą ciążą i nie przejmuj takimi sprawami bo szkoda nerwów:) :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052843 przez stOkrOtka91
Gonia ale Ty mi tu opowiadasz głupoty :) kropla w morzu, jak przeczytałam co masz to mnie aż szoknęło :)
Jeśli mam Cię pocieszyć ja startuję od zera, ani łóżeczka, ani wózeczka, ani ciuszków kompletnie nic nie mam i to mnie chyba przeraża, że tyle tego do zaopatrzenia :)
Głowa do góry i do przodu :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052873 przez honka_18
Gonia ja całą wyprawkę kupowałam przez neta :P no i szybko mi zleciło :cheer: Wbrew pozorom nie miałam prawie nic jak zaszłam w ciążę bo dla Adasia i Artusia większość rzeczy miałam od siostry porzyczonych, a ciuszki w większości mi się zużyły ( zq często je w vanishu moczylam :blush: )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052909 przez Miluniaa
gonia ja wszystko internetowo kupuje bo z moim szatanem to nie ma opcji na dluzsze zakupy a poza tym ja nie lubie latac po sklepach tym bardziej ze zwykle taniej wychodzi w necie mimo wysylki

Pumcia i juz pewnie musialas kasiore sypac bo sie pakiet skonczyl ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052994 przez magmus88
Hej hej!

Widać, ze weekend się zbliża i cisza na forum :)

Honka - a co Ty tu jeszcze robisz?? (wiem, wiem... pewnie Cie to wkurza już hahaha :D)

Co do wyprawki mogę powiedzieć z doświadczenia.... że też byłam przerażóna :D że jeszcze to, to i tamto.... mąż był spokojny. Ale jak zobaczył ile faktycznie potrzeba - to przyznał mi racje hehe.

Ale faktcyznie, dla maluszka wbrew pozorom aż tyle nie potrzeba. Bez wielu rzeczy można się obejść.

Bartek był dziś u kolegi :PP starszego o 2 miesiące. Nie wyobrażam sobie mieć bliźniaków ahhaha

Ziajka - co tam słychać u Ciebie, tak a propo tych bliźniaków ahhaha.

Sandra - powiedz mi tak z ciekawości, ile waży Twoja mała?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1052999 przez Nowa...
Po genetycznym dzidziulek rośnie prawidłowo:) ma już 8,4 cm. Z USG termin na 27 lipca. Dziś 14t1d to aż tydzień różnicy według OM. Niestety problemem jest przyczep pepowiny błoniasty. AZ zapomniałam zapytać o płeć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053002 przez stOkrOtka91
Nowa i co na ten temat powiedzial gin?

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053003 przez Nowa...

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053030 przez honka_18
Magmus nadal bije swój rekord :P

Nowa ładna dzidzia :cheer: super ze rośnie zdrowo, będziesz pod stałą opieką gin i będzie dobrze ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl