BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 3 miesiąc temu #1053164 przez stOkrOtka91
A faktycznie jest wpisane "przednia ściana wysoko" nie zauważyłam nawet :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053166 przez Pumcia
Magmus weź nie kracz- myślałam o tym żeby Szymek był jedynakiem;) ale wiem wiem z jedynka to ni pies mi sabaka :laugh:
Zmajstruje jak się wyspie :evil: :woohoo:
Do pracy ? Też się zastanawiam ale nie mam do czego wracać;( a szkoda mi do żłobka oddać takie maleństwo. . .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053167 przez Pumcia
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053168 przez Pinezka
Hej dziewczeta,
Ja umieram na grype :sick: Malz tez dogorywa, dobrze chociaz, ze Juniora wzglednie ominelo, tzn dopasc go dopadlo, ale przebiegalo u niego jak dluzsze przeziebienie bez wiekszych atrakcji.

Puma, jak zlobek dobry, to nie strach malucha dawac. U nas mlody poszedl jak mial 11 mies i bardzo sobie chwale. Otworzyl sie na dzieci, jest bardzo samodzielny jak na swoj wiek, uczy sie wielu rzeczy, ktorych ja nie bylabym w stanie mu pokazac, bo z kreatywnoscia u mnie slabo ;) Do zlobka biegnie z radoscia i rzuca sie opiekunce w ramiona :) Ale fakt, duzo zalezy od dziecka i od zlobka. A mi powrot do pracy dal odskocznie od tylko pieluch, teraz mam rownowage ;)

Kto teraz nastepny do testowania?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053170 przez ziaa
Cześć i czołem :D

Pumcia jak sie wyśpisz powiadasz... No to już pewnie niedługo :D Bedze jakaś śliczna córcia :D Albo dwie :evil: :evil:
brown co do tych bliźniaków - to i nie tym razem ;p byłam na becie w piątek, oczywiście negatywna :) Czekam teraz na @ i mam nadzieje, że hsg uda się zrobić.
Joanna także lecimy dalej razem! :D
Agggiiiiiiii - co tam u Ciebie? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053173 przez Miluniaa
Puma nie marudz bierz sie za produkcje bo synowej nie bede miala :laugh:

Ja tam marze o pracy ale szkoda mi bedzie maleństwo zostawic heh ale jak szybko nie wroce to moge rowniez nie miec do czego wracac ;/ pewnie rok to max bedzie ale bardziej prawdopodobne, ze maly roku nie skonczy a ja od wrzesnia bede postawiona pod sciana ...

Pumcia ja chce dać Zu do zlobka jest superancki wg mnie prywatny dinusie i teraz maja miec tez dotacje z unii wiec bedzie taniej ;) Juz bylam nawet z dyrektorka umowiona ale jej cos wypadlo odwolala i na nastepne spotkanie ja jakos wymieklam szkoda mi sie malej zrobilo :whistle: :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053188 przez Anabelle
Matko, 2 tygodnie mi gdzies wyparowały :D
Witam się tylko, musze Was doczytać mamusie :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053195 przez nati.olsztyn
Anabelle Witaj po dwóch tygodniach;) Weszłam zobaczyć Twój sklep i przepadłam! Wow :woohoo: Same rarytasy! :-) Jeszcze nie dziś, ale na bank coś zamówie :) Stworzyłaś cudowne miejsce :-)

ziaa Naprawili wreszcie tę maszynę???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053200 przez Annie1981
Magdalenas. Ja przez 2-3 cykle mierzyłam temperaturę i robiłam, testy owu. Potem doszłam do wniosku, że mierzenie za bardzo mnie stresuje i polegałam tylko na testach owu i obserwacji śluzu. Uważam, że dzięki testom owu zaszłam, bo tylko 3 razy w szczęśliwym cyklu się przytulaliśmy, w tym ostatni raz dzień przed owu. Gdyby nie testy nie wiedziałabym kiedy „zakończyć”, bo akurat wtedy miałam doła i nie chciało mi się kochać ;)
Aha, i to były najtańsze testy z allegro/ebaya :)

Nietoperek. Testy owu o 22:00 to może już być za późno. W instrukcji pisze, że najlepiej między 10 a 20. Mi o 13:00 wyszedł pozytyw a o 21:00 już nie.

A ja jeszcze czekam na wizytę, bety w UK nie da się zrobić, więc ekscytuję się testami :)
Test clearblue pokazuje tygodnie od zapłodnienia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053202 przez Nietoperek
W moich chyba nie było nic o godzinie tylko o tym żeby było o stałej porze i żeby przed nie pić za dużo płynów..
Zobaczymy co wyjdzie za tydz ;)
Trochę się w tym temacie uspokajam,chociaż wiem ze im bliżej weekendu to będę więcej o tym myslec

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053224 przez Annie1981
Generalnie kiepsko jest z instrukcjami do testow owu. Wiekszosci trzeba dowiedziec w necie. One wszystkie dzialaja na tej samej zasadzie, wiec ja nie polecam robic po 20, bo wtedy juz jest niskie stezenie LH. Tak samo jak nie mozna z pierwszego siku, bo wtedy jest za wysokie i wynik jest zaklamany.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053225 przez Nietoperek
To jak niskie to mi powinny wychodzić negatywne a ja za prawie każdym razem dwie czytelne kreski :p
Byłam ich ciekawa spróbowałam i chyba już nie będę bo jakos do mnie nie przemówiły:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1053227 przez GoNia79
Witajcie wszystkie dziewczynki caluje i sciskam kazda z osobna..
Zaczelismy 23 tydzien czyli 6 miesiac oblednie szybko sie mecze.. brzuch mi wywalilo pępek swedzi i skora na piszczelach zadyszka taka jakbym przebiegła 10 km

A to my Dwoje

Załączniki:
Podziękowania: Annie1981

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1053230 przez nati.olsztyn
Annie, nietoperek Ja zamawialam testy owu w wiekszych ilosciach na allegro i za kazdym razem dostawalam do nich na maila w pdf instrukcję.


gonia Piękni Wy! :-) Wygladasz cudownie! :-) Smaaruj skórę jakims olejkiem. Mały gniecie przepone i pewnie stad to zmeczenie i zadyszka. :)
Podziękowania: GoNia79

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1053235 przez GoNia79

nati.olsztyn napisał: Annie, nietoperek Ja zamawialam testy owu w wiekszych ilosciach na allegro i za kazdym razem dostawalam do nich na maila w pdf instrukcję.


gonia Piękni Wy! :-) Wygladasz cudownie! :-) Smaaruj skórę jakims olejkiem. Mały gniecie przepone i pewnie stad to zmeczenie i zadyszka. :)


Nati smaruje brzusio tylko wieczorem.. jak najmniej staram sie dotykac brzusia by sie nie stawial..
Jesli chodzi o zadyszke to mam ja od paru dni i to uczucie ociazalosci masakra... az brak mi sil i nic mi sie nie chce..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl