BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 2 tygodni temu #1059778 przez GoNia79
NOWA z M hmmm probuje odzyskac moje zaufanie ale ja w tej kwestii jestem bardzo ciezkim tematem.. mam juz doswiadczenie i q glowie cały czas mam jakąś nutke niepewnosci nie potrafie tak od razu na pstrykniecie palcem zapomniec i udawwc ze nic sie nie stalo..
Nie kombinuje niby bo siedzi z nami w domu spedzamy razem czas ale w glowie mam tamto.. potrzebuje mnostwo czasu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1059782 przez honka_18
Hej pamiętacie mnie jeszcze ?

Gonia piękna Ty odpoczywaj jak najwięcej i wylaż jeszcze te kilka tygodni w dwupaku

Nowa mnie tak brzuch bolał i musiałam leżeć bi szyjka się skracała

Kristi gratuluję

Magmus jaki śliczny ten Twój synuś ;)

Milunia co u Was ? Juz tulisz Dawidka?

Nati jak się czujesz ?

Mi ciągle brak czasu na wszystko ale czytam Was codziennie :P Kubuś rośnie jak na drożdżach. W dzień bardzo mało śpi za to noc przespać juz nie jedną :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1059783 przez kristi*
Stokrotka ja jeszcze kp i u mnie @ nieregularne. Wg apki już dwa dni po @, robiłam dwa testy i na obu dwie grube krechy, zobaczymy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1059785 przez brown24
Milunia juz rozpakowana :laugh: Takze miejscówka czeka :)
Podziękowania: GoNia79

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1059786 przez GoNia79
Brown dzięki za info.. gratki dla Milunii.. miejscowe lapie Kristi??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1059788 przez Pinezka
Gratki dla Miluni i dla Kristi :) Miejscowka zajeta jak jeszcze ciepla byla, hihi :)

Ja na dniach powinnam dostac @. Jakos nie licze na dwie kreski, jak tylko @ przyjdzie, zamawiam testy owu i zaczne lykac wiesiolek. Moze wreszcie sie uda. Zaczelam na poprawe humoru czytac sobie, w jakim zakresie moje ubezpieczenie prywatne pokrywa mi koszty ewentualnej inseminacji lub in vitro i nie jest zle, plan B by byl, bo ze wzgledu na wiek i wymagany czas staran jeszcze ze 3 miechy i chyba moglabym sie upomniec o badania kompleksowe. Taki troche wisielczy nastroj mam, sorry ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1059789 przez Nowa...
Milunia ogromne gratulacje:) ucałuj szkrabika ode mnie:*.
Wizytę mam w przyszłym tyg w czwartek. Wolałabym nie zmieniać terminu ale już sama nie wiem. Może macica się rozciąga i tak pobolewa. Dosłownie okresowo i tak że poboli trochę przerwy i znowu.I tak np pół dnia . Zazwyczaj z rana ok a po południu się zaczyna.
Honka pewnie że pamiętamy:) daj zdjęcie szkraba:) a grzeczny ogólnie:)? Super że taki dobry do nocy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1059791 przez brown24
Wow Kristi gratulacje :kiss: :woohoo: Przeoczyłam post

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1059793 przez stOkrOtka91
Gratki Milunia :)

honka miło, że sie odzywasz i znajdujesz czas żeby napisać, bo u mnie organizacja czasu pada, a dziecko dopiero w drodze :laugh:

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu - 7 lata 2 tygodni temu #1059799 przez nati.olsztyn
kristi Gratulacje! :-)

honka Wczoraj o Was myślałam:) Milo że z nami jesteś. Ja czuję się ogólnie dobrze choc ostatnio chyba mam wyrzut relaksyny bo cala miednica i plecy doskwieraja, ale tak to juz chyba musi byc że w kolejnych ciazach bardziej się to odczuwa. Miałaś tak? Pokaż swoich przystojniakow :-)

nowa Ja też mam takie bóle zwłaszcza jak dlugo jestem na nogach.

gonia Musicie jeszcze wytrzymać trochę w dwupaku, zwłaszcza że tak Wam ślicznie:)

magmus Skończyłam wiec pokazuję co uszylam tym razem;)
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu - 7 lata 1 tydzień temu #1059803 przez honka_18
Nati tak w ostatniej ciąży wszystko bardziej mi doskwierało do tego jeszcze biodra mnie bolały :evil:
Kocurek rewelacyjny :cheer:

Stokrotka w 1 ciąży tez nie umiałam się zorganizować :P teraz remont wybił mnie z mojego rytmu :whistle:

Nowa Kubuś grzeczy i bardzo ciekawy świata, pół dnia ogląda wszystko do około i lubi 'rozmawiać " ze swoim najstarszym bratem, :cheer:

Nie mogę dodać zdjęć :angry: spróbuję później może się uda

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1059804 przez GoNia79
Honka utul Kubuska od ciociuni..bede sie starac wytrzymac chociaz do konca miesiaca w dwupaku ale jest ciezko gdy meza nie ma w domu..dzieci dom wyprawka..tesknilysmy

Nati dzieki dzięki za komplement choc powiem szczerZe to ja mam inny widok w lustrze brzusZek coraz wiekszy maly kopie po zebrach masakra..

Milunia gratki i zazdraszczam tulenia Dawidka.. wychodzi na to ze teraz na mnie kolej az gatkami trzese.. marZy mi sie lekki porod i szybkie wyjscie ze zdrowym synkiem do domu..
A z drugiej strony nie moge sie doczekac kiedy Wam bede mogła sie pochwalic nasZym Szczesciem..
To wy jesteście ze mna od poczatku od pierwszych.dwóch kresek na teście..
Ciesze sie ze jestescie..
Kristi trzymam kciuki za wizyte ja wizytuje dzisiaj o 16.40
Mam nadzieje ze u Ciebie juz bedzie widac groszulke na usg..
Nowa wiem ze pewnie cięŻko ci znaleźć czas na odpoczynek przy twoim synku ale czesto ci sie spina brzuszek wiec musisz uwazac na siebie i malenstwo..
Podziękowania: honka_18

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1059807 przez kristi*
Gonia kciuki za wizytę
Do mnie właśnie zadzwonili ze lekarz od dziś na urlopie idę w sobotę do innej na 11:45, wizyta niestety bez USG tam zajmuje się tym inny lekarz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1059829 przez Miluniaa
Kochane dokładnie ja juz rozpakowana :) Tulimy sie z Dawidziem całymi dniami. Dzisiaj Zu siedziała patrzyla sie na brata byla w szoku teraz zaczyna sie rozkrecac i pokazywac swoja prawdziwa twarz wpycha mu smoczka jak on nie chce chodzi caluje wiec nie jest na razie zle ale tez wyrywa mu smoka i pakuje takiego malego sobie :evil:
a to dla wszystkich cioc niedowiarkow jak sie chodzi po porodzie urodzilam 16 , zdj 1 17.04, zdj 2 18.04 mozna?mozna!

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1059852 przez Nowa...
Milunia nie bardzo Ja rozumiem o co chodzi z tymi fotkami:) jak się czujesz i opisz jak poród. No i zdjęcie synka poproszę:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl