BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 1 tydzień temu #1059276 przez nati.olsztyn
milunia Może akupresura? Próbowałas? Jak dziecko gotowe to jest spora szansa że się rozkręci.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1059277 przez Miluniaa
magmus
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1059278 przez magmus88
Mój siostrzeniec to dawid :) Fajny chłopak :P
Jest Dawidem, Dawidziem, i Dawsem :D no i Dawsonem ehhehe
Podziękowania: Miluniaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1059279 przez ziaa
Czołem :D

Milunia! Każdego dnia tu zaglądam w celu zebrania wieści od Ciebie :) Chyba tak jak Ty czekamy tu wszystkie na ten poród ;) Obyś się już długo nie musiała kulać:)
Nowa super brzuszek :)
Magmus - brawa dla Bartka :D To musi być cudne patrzeć jak taki maluch nabiera nowych umiejętności.
Gonia trzymaj się tak mocno tego łóżka żebyście wytrwali do odpowiedniego momentu! :*
Brown - co tam u Ciebie?? :evil: :whistle:

Wywołana przez Magmus melduję - u nie słabo, na maksa. Cykl bezowulacyjny się zdarzył. Nie wiadomo czemu tym razem nie zareagowałam na clo. Jeszcze doktorek dał szanse i kazał przyjść w środe na dodatkowy monitoring, a jak nic nie będzie to ustali kiedy mam wziąć dupka żeby sie z @ wyrobić idealnie przed zabiegiem. Także lipa po całości.
Podziękowania: Miluniaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1059280 przez nati.olsztyn
milunia Świetny wybór! :-)

:kiss:
Podziękowania: Miluniaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1059296 przez brown24
Hello :laugh:
Milunia oby Ci szybko wzielo no :) trzymamy wszystkie kciuki :kiss:
Gonia leż pachnie,odpoczywaj oby jak najdłużej wytrzymać w dwupaku.Slicznie wygladasze :)
Ziaaa podobno cykle bezowilacyjne zdarzają sie raz dwa razy w roku,takze Glowa do góry i do przodu.Jestes silna babka :kiss:

Magnus brawo za brawoo dla Bartusia hehe.Pokaz nam go.

Ja ostatnio tyle pracuje ze w wiem co się dzieje w realnym świecie... Jak idę do budy( w sensie pracy) to nawet radia nie można posłuchać.Ludzie ostatnio upierdliwi,brak swiezego powietrza i normalnego oświetlenia tez daje sie we znaki. Dzis wolne to porzadki przedswiateczne.A poza tym taaaak mnie mdli ze @ chyba tuz tuż :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1059313 przez ziaa
Dzięki Brownuś :woohoo: ale na lekach tak to niestety nie działa. To nie jest taki fizjologiczny cykl bez owulacji tylko organizm nie zareagował na leki. Dobrze, że brałam jedną tabletkę - mamy jeszcze pole manewru z podwójną dawka.

A który to u Ciebie DC??? :woohoo: B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1059316 przez martyna_z
Milunia nie krępuj się, chętnie poczytamy :evil:

Zmienna ja nigdy nie miałam ale słyszałam że jest to możliwe, zawsze można dopytać gina

Gonia dbaj o Was, pięknie wyglądacie

magmus brawo dla Bartusia :)

ziaa oby do zabiegu, potem się ruszy!

brown to podobnie jak u mnie, też od rana mnie mdli do @ jeszcze kilka dni, więc nie wiem o co tu chodzi

Ja od wczoraj nieprzytomna, znaczy generalnie od dłuższego czasu, ale to inna historia ;)
Od wczoraj boli głowa, dziś doszły bóle stawów i mdłości, wiosna, więc pewnie alergia mnie łapie już. Paskudnie się czuję. Muszę się zapisać do kliniki ale nie wiem na kiedy bo nie wiem kiedy łaskawa @ przyjdzie... a tam terminy... dobra koniec narzekania :silly:
Podziękowania: Zmienna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1059339 przez Sandruska1995
milunia ty jeszcze tutaj :laugh:

A ja dostałam @ , więc test musiał być wadliwy . Ale nawet się cieszę. Nie chciałabym dziecka z końca roku ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1059343 przez brown24
Martyna to może cos sie kroi u Ciebie,znaczy zagnieżdża :laugh: U mnie mdłości zwiastują @.

Ziajek a faktycznie zapomniałam o Twoich wspomagaczach.Moze ovu poprostu sie spóźnia ;) nie odpuszczaj zatem mężowi :lol:

Sandra skoro jest po Twojej myśli to ok :)

Aaaaaaaggggggggggiiiiiii Hop Hop , odezwałby się księżniczka :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1059369 przez martyna_z
brown za krojenie to ja podziękuję, jeszcze blizny po laparo dobrze widoczne ;) dziś już jest wszystko normalnie więc pewnie to tylko chwilowa niedyspozycja
przeciwko zagnieżdżaniu nic nie mam, ale raczej się nie nastawiam na takie cuda ;)

Sandra masz rację dzieci z początku roku są fajniejsze (ja jestem ze stycznia ;))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1059407 przez Zmienna
Mam wyniki z progesteronu. 26dc - 16,8 ng/ml
Dziś 5dc. w czwartek idę odebrać resztę wyników

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1059434 przez magmus88
Hejka :)\
Sandra, myślę, ze jak ktoś chce bardzo malucha to nie ważne w jakim terminie :)

Ziajka - bez pesymizmu proszę. Do Ciebie to nie pasuje :) Mała, będzie dobrze. Doktorek wie co robi :)

Brown, który dc u Ciebie?

A właśnie!! Joanna! Znowu milczy :angry:

Zmmienna, a jakie są normy?

Aggi? Kto to jest? Nie wiem, nie pamiętam :D

Ja dziś pomyłam okna, mały pomagał oczywiście hehe.
Jesteśmy na etapie wybierania się na basen. Oby nam się udało w ciągu najbliższych dni.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1059436 przez joanna1991
MAGMUS bez nerwow prosze :) melduje sie :* hi
Dzis bylam na wizycie u doktorka. Zabralam ze soba wyniki estradiolu i fsh takze mam jeszcze bardzo duza rezerwe pecherzykow , bedzie mozna na czym dzialac. Zrobil mi usg pecherzykow nie widzial sladu po nim tez a ja mialam przeczucie ze byla owu max 2 dni temu bo rwal mnie lewy jajnik i plamilam wczoraj na wizycie dzis tez lekko no i delikatnie pobolewaja mnie piersi. W kazdym badz razie zanienil mi CLO na Letrozole dodatkowo mam brac ovarin. Na wizyte mam sie zglosic miedzy 10-14 dc zeby zobaczyc jak wystymuluje mi ten lek owu razem z wynikami progesteronu i prolaktyny. Jak cos to silniejsza altyleria. No i powiedzial ze musi doprowadzic w tym roku do mojej ciazy bo nie ma sensu zwlekac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1059437 przez joanna1991
MAGMUS kiedy ty wychodowalas takiego duzego i pieknego chlopca? Pomocnik do sprzatania idealny ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl