BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 2 tygodni temu #1059526 przez Nowa...
Napisałam się i skasowało.eh... więc na krótko Ziaa - to super I oby to był ten cykl:)
Nati mój szkrabik w 20t2d ważył 416 g :)
Stokrotka
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1059530 przez stOkrOtka91
Nowa poczytam na pewno:) a jeśli Twój facet akceptuje syna i ta sytuacje to dla Ciebie pewnie tez jest dużym wsparciem. Nie jeden "facet" by uciekł z kłopotliwej i trudnej sytuacji, a w takiej sytuacji facet okazuje sie prawdziwym mężczyzną, a w dzisiejszych czasach o takich ciężko :)
Moj mąż mnie zaskoczył, bo jak byliśmy na prenatalnych to powiedzial, ze nawet jesli by cos wyszlo nie tak, to nie zgodzilby się na zabieg i wtedy poczułam takie mocne plecy i wsparcie ze strony Mojego. Wiadomo życie roznie sie układa, ale takie zapewnienie dużo mi dalo :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1059553 przez Zmienna
Odebrałam wyniki. Badanie robione w 4dc.
FSH - 4,61 - w normie
LH - 6,13 - w normie
Estradiol - 21,10 - w normie
Tylko kurcze Prolaktyna wyższa (506,1 a normy 102-496)
Czy któraś z was wie z czym to się może wiązać i czy takim podwyższonym stanem trzeba się martwić czy np. Nie jest to dużo ponad normę i tragedi nie ma?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1059556 przez magmus88
Zmienna - myślę że lekarz będzie Twoim najlepszym doradcą :)

Nowa - w takim razie taki facet to prawdziwy skarb :)

Milunia - hop hop? :) Jak tam?

Dziewczyny, w środę ide na rozmowę kwalifikacyjną haha. Musze też się przejść do Zusu, co z moim zasiłkiem w razie wu. Może któraś coś wie?

I pytanie z innej beczki.
Co sąsidzie o białej sukience (oczywiście założyłabym jakieś kolorowe dodatki) jako szary, zwykły gość na weselu? :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1059558 przez stOkrOtka91
zmienna wydaje mi sie, ze nie jest to jakies. duze odstepstwo od normy, a tym bardziej, ze wynik prolaktyny jest uzalezniony od nerwowosci i nawet od wyspania. Ze przed badaniem nie powinno sie nawet cwiczyc zeby nie zaklamac wyniku i ze powinno sie byc wyspanym ;p ale to taka teoria, ja przy odstepstwie o 20 przy normach bodajze 100 nic nie musialam robic no i w tym tez cyklu zadzlam w ciaze, wiec wydaje mi sie, ze ok. ;)
Ale tak jak magmus mowi, my mozemy doradzic, ale lekarz tu ma decydujace slowo ;)


magmus a czemu by nie ;p tylko nie mozesz byc ladniejsza od Panny Mlodej zeby Was nie pomylono ;p :laugh:

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]
Podziękowania: Zmienna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1059559 przez magmus88
Stokrotka.... to mi nie grozi hahahahah

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu - 7 lata 2 tygodni temu #1059566 przez Zmienna
Jasne, że wracam z wynikami do lekarza ale do wizyty jeszcze trochę więc pomyślałam że was podpytam bo może coś wiecie.
stokrotkowłaśnie po cichu liczę ze pomimo iż jest ponad to nie na tyle żeby sie martwić. Tym bardziej ze reszta wyszła w normie.

magmus ja osobiście jestem przeciwniczką zakładania białych sukienek na ślub i wesele jako gość. Uważam, że ten kolor powinien być zarezerwowany dla panny młodej, ale coraz częściej spotykam się właśnie z takimi sukienkami na weselach. może niektorym to nie przeszkadza, ale nie chciałabym ryzykować, że mogę sprawić przykrość czy jak tam to inaczej nazwać pannie młodej która powinna sie czuć w tym dniu i najpiękniejsza ale dodatkowo wyjątkowa, nawet tym ze wybija sie z tłumu gości kolorem sukienki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1059593 przez Miluniaa
hej jestem zyje dzisiaj bylam na ktg najwiekszy skurcz 40 wiec szalu nie ma ale cos tam sie dzieje... chociaz stracilam nadzieje... szyjki juz niby nie ma kazdy mowi, ze moze sie zaczac w kazdej chwili, a ja jakos ta jestem zmeczona, ze nie wierze w to ;/

Jesli chodzi o biala sukienke to ja na swoim weselu mialam dziewczyne w bialej i mi tak to rybka bylo ale sama osobiscie bym nie nalozyla, bo wiele panien mlodych nie chcialoby chca byc ksiezniczkami i to ich kolor ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1059630 przez magmus88
Dzięki dziewczyny za opinie nt. sukienki. Muszę jeszcze potwierdzić informacje, ale prawdopodobnie Pani młoda bedzie miała kremową sukienkę :D

Milunia - jak się czujesz? Co tam u Zuzki? :) Dawno tu u nas nie witała :P

Joanna, Brown, Zia? Co tam?

Jak tam przygotowania do świąt? Piekłyście coś albo macie zamiar piec? :) Szukam inspiracji :D

Gonia, Stokrotka, Nowa, Nati? Jak tam szykowanie gniazdek?

Ja dziś się zaopatrzyłam w te gumowe ochraniacze na rogi stołu :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu - 7 lata 2 tygodni temu #1059637 przez nati.olsztyn
magmus
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1059650 przez magmus88
Nati, Bartek też już je ściągnął ale na szczęście mąż ma taką mocną taśme dwustroną (na serio mocną :D) i przykleiliśmy jeszcze raz... zastanwiam się tylko jak będzie później wyglądał mój stól.... w sensie po tej taśmie ;D

A jaką wyprawke szyjesz? W sensie rożek, pościel? czy co :) Ale z Ciebie krawcowa :) podziwiam Cie ze masz czas przy dzieciach :)
Ja szyłam torby na zakupy ale jak Bartek jeszcze był w brzuchu... teraz ciężko by było.... tzn pewnie bym chcile znalazła.... ale byśmy byli bez obiadu na przykład heheh.

Sandra co u Was? Jak Mała? Jak przygotowania do ślubu? Kiedy Wy go macie? Bo już mi wyleciało :)

O, Bartek mi właśnie myje okna mokrymi chusteczkami :D jak miło....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1059651 przez nati.olsztyn
magmus Szyję kocyk, poduszkę, kotka i pieluszke formowanke. Dokładnie to jeszcze nie zaczęłam, ale wlasnie zdjelam.materialy z suszarki wiec w wolnej chwwili moze cos skroje chociaż;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1059653 przez stOkrOtka91
magmus u mnie jesli chodzi o kącik, to rusze końcem maja początek czerwca, mamy łóżeczko w sypialni wiec za dużo miejsca nie mamy :p ciuszków na dzień dobry mam juz wystarczająco, bliżej rozwiązania może kupie cos "wyjściowego" ostatnio zaczelam kompletować swoja torbe do szpitala i zostało mi tylko pare rzeczy do kupienia dla siebie.
Dla malej mi tez troche zostalo do kupienia, miałam kupuc szklane butelki, ale na SR dostałam plastikowa, a nastawiam się na KP, wiec butelka awaryjnie jest, jak nie wyjdzie to na miejscu sie gdzies kupi :)
Z większych wydatków został nam do kupienia wózek :p


Co do Swiat nie ma nas w domu, ale będę robic karpatkę, bo mojemu mężowi sie uwidziało :p w sumie jeszcze nie robiłam, wiec będę próbować xD

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu - 7 lata 2 tygodni temu #1059660 przez brown24

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
.

Radosnych, spokojnych, spędzonych w rodzinnym gronie Swiąt, Dla Was wszystkich :) :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1059667 przez Nowa...
Również życzę zdrowych i radosnych Świat:)
Dziewczyny zaczyna mi się pojawiać ta hmm siara w piersiach . Póki co mało, czy to normalne? Z synkiem to ze 2 ,tyg przed porodem mi się pojawiła. Brown a może warto jednak zrobić badania:)?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl