BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 3 tygodni temu #1060282 przez magmus88
Kule... no ja bardziej anty fb jestem ehhehe. A jak sie grupa nazywa?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu - 7 lata 3 tygodni temu #1060328 przez GoNia79
Haloooo co tu dzis taka cisza haaaa???
Pokazuje apartamentos mojego synka heee a co tam
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu #1060340 przez kristi*
Gonia cudny brzunio.

Zaglądałam ale jakoś nie miałam ani chwili na pisanie.
jestem u teściowej z młodym. Trochę jej pomagam bo po operacji guza mózgu jest. Musi dojść do siebie. Głównie mam gotować i z psem wychodzić. Ale dzisiaj już padam za dużo spacerów - teraz jak usiadłam to ppczułam że brzuch u dołu pobolewa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 tygodni temu #1060343 przez GoNia79
Kristi dzięki..i uwazaj na siebie kochana...
Mnie mecza te bole miesiaczkowe coraz czesciej a nie mam zamiaru sie jeszcze rozpakowywac oj nie bo w week malowanie mieszkania urzadzamy i w koncu Oliwierkowi przygotujemy jego kacik..juz nie moge sie doczekac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1060357 przez kristi*
Gonia ty nie masz czasem skurczy przepowiadających?
Koniecznie pochwal się gotowym kącikiem.

Poradzicie mi co jest dobrego do jedzenia w nocy :laugh: ? Od kilku dni budzę się ok 3 i jestem głodna i nie zasnę dopóki czegoś nie zjem. Dziś przegryzłam kilka krakersów. Ale nie chcę przez to przytyć w ciąży ze 20-30kg :woohoo: :blink: ani żeby mi to potem tak zostało.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1060363 przez magmus88
Gonia - obyście zdążyli pomalować :D

Znajomi mojej siostry właśnie... nie zdążyli :P urodziła miesiąc wcześniej.... tak jakby w poneidziałek mieli zacząć skąłdać łóżeczko, malować, wszystko przygotowywać... a ona wcześniej, w piątek urodziła :D to było krótko przed moim porodem... Pamiętam, ze jak powiedziałam o tym mojemu mężowi to na drugi dzień łóżeczko już u nas stało w pokoju ahhaha. Taki był wystraszony :D ahhaha

Kristi... czy kilogramy są naważneijsze w ciąży? :) także spokojnie hehehe. A może takie ryżowe wafle? na podjadanie? Albo jogurt?

Brown, co tam? Ziajka, Ty już po? (wybacz jak znowu coś pominęłam :PP) ehheh. Joanna, jak samopoczucie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1060365 przez GoNia79
Nie nie zaciskam giry zeby wszystko bylo ogarniete a ja w czesniej niz po 9 maja nie mam zamiaru sie rozpakowac..tatus postanowil ze w niedziele a bedzie z walkiem latal nie ma innej opcji..
Powiem wam szczerze ze naprawde zaczynam sie bac kiedy to sie zacznie i w jaki sposob.. chyba zaczne spac na podkladzie bo nie wiadomo czy najpierw wody odejda czy tylko skurcze prZyjdą tak jak z Kuba..
Kristi mysle ze to wlasnie te skurcze przepowiadajace tylko coraz czesciej hihi..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1060367 przez magmus88
Gonia, Ty się zastanawiasz jak to będzie, a jeden poród masz za sobą. Więc jakieś tam wyobrażenie masz :)

Pamiętam jak ja się zastanawiałam jak to będzie.... Pamiętam tylko, że jedynym moim życzeniem było - żeby od razu się zaczęło :D tzn, zebym przed 2 tygodnie np. nie chodziła z bólami i nic sie nie działo. Tylko od razu akcja :P

Ale kurcze cały poród wspominam fantastycznie.... i kiedy zobaczyłam tą małą istotkę poraz pierwszy - bezcenne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1060385 przez moofka
dobry, pamięta mnie tu ktoś jeszcze? chociaż może mało mnie kto zna bo wszystkie nowe :whistle: wpadłam podczytać co tam jak tam ale chyba się nie da wszystkiego nadrobić :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1060391 przez mar-tuska
Hej dziewczynki

U mnie nerqowo bo jutro o 15 wizyta... 10 tydz.. wiec chyba juz zobaczymy dzidziolka.. haha albo dwa... Bo poki Clo roznie moze byc :) :) :p

Gonia jestem pod wrazeniem pieknie wygladasz :* A ile kg ci przybylo?
No mam nadz ze ze wszystkim zdarzycie :)

Milunia.. W Summe nie wiem czy pisalas o tym czy ten porod byl lepszy od 1szego?

Nowa... Ja nie moge Bo jestem po 3 operacjach piersi... no I teraz mam no coz..protezy czytaj Silikon :( :).. Tyle ze mam zostawione sutki..... bardzo ubolewam.. ale lepsze to niz rak....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1060399 przez Nowa...
Martuska- no jasne. Zdrowie najważniejsze:) a Ja mojego synka też ani razu nie karmiłam ale jak nie ma takiej możliwości to nie ma. Niezależne od nas.
Wiecie co dziewczyny chyba zostanę sama z synkiem i dzidziulkiem co sie urodzi:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1060401 przez nati.olsztyn
nowa Co się stało? Czemu mialabys zostac sama???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1060406 przez stOkrOtka91
Nowa chyba nie będzie tak źle?
Mieszkanie razem nie jest łatwe, jeśli o to poszlo... :) przede wszystkim nosisz pod sercem dziecko i nie możesz się denerwować:)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1060423 przez Nowa...
Na ta chwilę nawet za ciężko mi pisać... jutro o 13.30 mam wizytę. Trzymajcie za nas kciuki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1060425 przez stOkrOtka91
Nowa trzymam kciuki żeby wszystko dobrze się skończyło :) no i za jutrzejsza wizytę:)
O której mamy sie spodziewać relacji?:)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl