BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

7 lata 4 dni temu #1060690 przez mar-tuska
Ziaa nie martw sie.... moga tez patrzec od stop.... Ja mialam 3 operacje... i nigdy nie bylo Probleme
Trzymam kciuki za czwartek!!!! :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 dni temu #1060699 przez magmus88
Hej :):

Za nami intensywne dni - były imprezowe hehe.

ziajka - ja jak miałam operacji kazali przychodzić z naturalnymi paznokciami. W jednym musiałam anwet odżywkę zmywać. Wydaje mis ię ze to zależy od szpitala.

Martuska - daj znać jak dziewczyny zareagowały. I jak tam Wasza sytuacja? Lepiej?

Gonia - jak wszystko gotowe... to tylko iść i rodzić :P już niedługo... :)

Ziaa - jeżeli chodzi o rozmowę to nici... od razu wiedziałam. Szukali osoby z doświadceniem w pracy z dziećmi. A ja z dziećmi doświadczenia nie mam....Oprócz swojego :D ale to za mało heheh

Co do owulki i okresu... Ziajka.... ja miałam regulrany okres tylko po luteinie. I to było takie mechaniczne. Bo po lekach przychodziła.... ale właśnie bez owulacji. A jak był nie brała luteiny to miałam okres 2 razy w roku.(to i tak często!!!!)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 dni temu #1060706 przez brown24
Ziaaa trzymam kciuki za jutro :kiss: Paznokcie musza być zmyte,żeby lekarze widzieli czy np noe dzieje sie cos złego,czy nie sinieją.
Także lepiej ściągnij ;)

Gonia już niedługo,wytrzymaj jeszcze troszkę :kiss: :kiss:

Magnus Ty to imprezowiczka jesteś! Opowiadaj :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 dni temu #1060707 przez magmus88
Tak, tak.. Brown masz racje :) chodzi o sinienie paznokci. Jedna znajoma mi opowiadała, że wystarczyło, ze miała jeden zmyty.... ja się spotkałam z przypadkiem gdzie musiały być wszystkie :)

Ziajka - czekamy na relacje.

Brown - ale co mam opowiadać ehehhe. Zwykłe domówki ehhehe. Domówki urodzinowe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 dni temu #1060709 przez brown24
A właśnie Magmus spóźnione stoooooo lat stooooo lat :laugh: :kiss: Wszystkiego najlepszego kochana :)
Ja dzisiaj zaczynam weekend hehe, 1 tylko miałam wolne wiec wybraliśmy sie do lasu.Dzisiaj mam nadzieje na powtórkę ,chociaż pogoda kapryśna trochę.

Załącznik WP_20170501_16_33_11_Pro.jpg nie został znaleziony



Nati co u Was ? Jak się czujesz?

Nowa a u Ciebie jak sytuacja?
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 dni temu #1060711 przez Nowa...
Brown przez ostatnie wydarzenia to brzuch mocno bolał. Jesteśmy jeszcze razem, a jak to wszystko będzie to nie wiem. Nie wiem czy kiedyś zaufam...Cieszę się że dzidziulka dużo się wierci to chociaż o Nią jestem spokojniejsza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 dni temu #1060720 przez moofka
magmus Wojtkowi pierwsze zęby idą, obie dolne jedynki :evil: je przez to jak prosie :evil: jakoś dajemy radę :whistle:

ziaa jak pamiętasz to piąteczka! to znaczy że też już stara jesteś :woohoo:

ojjj zazdroszczę ciutkę brzuchatkom. trochę mi smutno że już mnie to nie czeka :blush: ale jak mnie nachodzą chęci to się walę w czoło i stawiam do pionu, trza być racjonalnym ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 dni temu #1060726 przez nati.olsztyn
ziaa Tak jak dziewczyny piszą, co szpital to obyczaj a i pewnie co lekarz/anestezjolog/pielegniarka anestezjologiczna to obyczaj. Wiec niestety nie umiem jednoznacznie odpiwiedziec. Generalnie nie wydaje mi się by paznokcie przeszkadzały w zapisie saturacji. Mogą sie przyczepić jedynie ( albo aż) ze nie widać sinienia.

Wiecej napiszę później bo teraz mnie senność dopadła i muszę sie zdrzemnac! :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 dni temu - 7 lata 3 dni temu #1060728 przez kristi*
A ja się czuję coraz gorzej - mdłości mdłości mdłości. .. :sick:
Wczoraj i dzisiaj ciotka przyjechała i Marcińskim się zajęła i na spacer wyszła - on ją bardzo lubi a ona jego :laugh:
chciałabym taką ciotkę na stałe :laugh:
dziewczyny z fb poleciły mi Wit B12 na mdłości i jest nieco lepiej - obym tylko dała radę wrócić do domu - jutro nas czeka podróż PKSm 4,5h :dry: mam nadzieję że młody chociaż połowę drogi prześpi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 dni temu #1060734 przez stOkrOtka91
kristi to ja Cie podziwiam, bo ja po 7 minutach jazdy autobusem musialam wyjechac jak na badania jechalam, tylko, ze ja dodatkowo mam chorobe lokomocyjna, a w ciazy dopiero mi dokucza ;p

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 dni temu #1060743 przez kristi*
Stokrotka nie mam wyjścia wrócić do domu muszę - mam tylko nadzieję że szybko zleci

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 dni temu #1060745 przez nati.olsztyn

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 dni temu #1060750 przez Pinezka
Zia - trzymamy kciuki za jutro :)

Brown - ale wiosennie, super :)

Nati - jaki brzuszek juz ;)

U mnie 13 dc, od tego wiesiolka co go w tym cyklu zaczelam brac, mam juz duzo sluzu, choc jeszcze nie jest plodny. W sobote zaczne robic testy owu ;) a samej owu spodziewam sie za tydzien. Zobaczymy jak to bedzie.

A jak tam u reszty starajacych sie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 dni temu #1060752 przez stOkrOtka91
Pinezka nie za pozno wystartujesz z tymi testami?
Zebys nie przeoczyla owu ;)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 dni temu #1060753 przez Pinezka
Stokrotka, przy wczesniejszej dlugosci cyklu 30 -31 dni testy owu mi wychodzily pozytywne w 17-18 dc, a ostatnie trzy cykle byly jeszcze dluzsze, 34 dni. Ale masz racje, na wszelki wypadek zaczne sikac juz jutro.
Bede dawac znac ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl