BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne 2

6 lata 11 miesiąc temu #1061333 przez magmus88
hEJ :):

Kurcze Martyna podziwiam Cie :)
Ja też nie wierzyłam jak zrobiłam pierwszą bete - tym bardziej, że sikaniec mi nie wyszedł. Pamiętam jak z wypiekami na twarzy sprawdzałamw pracy na telefonie wyniki kolejnych bet hehe. I te liczenie czy to dobry przyrost :)

Aklim - ciesze sie że zdrówko wróciło do Was. Są już wyniki męża?
Matko Aklim jaki torttttttttttttttttttt. A kroi się dobrze? Bo to beza, nei? No i jak tam teściowa? :D

natB - opowiadaj co i jak :) hahaha - jak to miło, że tak dobrze mi życzysz :D jak wyrównam do Ciebie - to wtedy będziesz myśleć dalej? :D

Gonia! _ super, ze już w domku! Opowiadaj jak rodzeństwo? I jak mały w swoim kąciku??

Pinezka... ja mam takie podejscie, ze wolę się miło zaskoczyć niż niemiło rozczarować :) dlatego zawsze odliczałam dni (jeżeli w moim przypadku możńa tak powiedzieć, bo moje @ są bardzo nieregularne) żeby dostać @ - zeby zacząć nowe starania. A, że nie przyszła to była super niespodzianka :)

Nati -- cieszymy się z Tobą, ze wszystko gra! :) jeżeli chodzi o zdjęcie to przyznam się bez bicia, ze też nie widzę :(

Nowa, miałam podobnie... wyjechaliśmy do znajomych na weekend bo mieli komunię córki.... całą sobotę byłam tak przerażona, ze małego nie czuję.... no załamka totalna..... jak tylko wróciliśmy do domu to i mały zaczął fikać..

Myśmy mieli wczoraj gości. Dzisiaj my idziemy w gości hehehe, i jutro mają wpaść sąsiedzi na kawkę. Pierwszy raz - troche się stresuje ehhehe. Miałam ich już zaprosić od kilku miesięcy - odkąd mały się urodził bo przyszli z prezentem i dopiero etraz się udało....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061334 przez Nowa...
Tylko się boję czy na IP by mnie nie zostawili na obserwacji, a chory synek w domu. Co prawda partner uczy się robić opatrunki,ale jeszcze samemu byłoby mu bardzo ciężko. Tym bardziej że skórą w złym stanie jest. Nie to że wcale nie czuje dzidzi ale dużo mniej. Chociaż czasami da mocnego kopniaka. Tym detektorem sprawdzam i słyszę ruchy w detektorze ,a mało je czuje. Może dzidziulka się przekrecila i dlatego tak słabiej i mniej czuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu - 6 lata 11 miesiąc temu #1061340 przez nati.olsztyn
magmus Z przodu po lewej jest noga a obok nosek usta i policzek tak jakby trochę od dołu. Mi lekarz musiał pokazać co gdzie jest bo nie widziala, za to synuś zobaczyl od razu;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061341 przez nati.olsztyn
nowa Raczej przebadają i puszczą do domku jak.będzie w porządku :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061344 przez stOkrOtka91
Nowa może sprawdza i puszcza, a nawet jeśli to pytają się czy zgadasz sie na przyjęcie na oddział

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061346 przez magmus88
Nati chyba mam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Na samym środku ??? To buźka? teraz widzę :D
Ja myślałam bardziej, ze w leweym dolnym rogu jest nos :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu - 6 lata 11 miesiąc temu #1061347 przez nati.olsztyn
stokrotka Co u Was? Jak się czujesz? Jeszcze miesiąc i mozesz rodzić:) jak ten czas leci...

magmus dobrze widzisz:) to obraz od przodu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061357 przez honka_18
National ja widzę :laugh: super ze wszystko z malutką dobrze :cheer: myśleliście juz nad imieniem ?

Nowa jak maluszek ? Pobudzi się już ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061358 przez nati.olsztyn
honka
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061359 przez Nowa...
Dziękuję że pytasz . Dzidziulka miała trochę czasu taki intensywniejszy czas:) zobaczymy jak będzie do nocy. Mam nadzieję że będzie aktywna jak ostatnio i nie będę musiała jechać na IP.
Nati fajne imię dla dziewczynki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061360 przez nati.olsztyn
Nowa Koniecznie dawaj nam znac jak.u Was. Mam nadzieję że juz bedziesz czula ruchy intensywniej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061361 przez natB

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
także tego tyle na ten temat :)

magmuś ja to na prawdę pasuję... chociaż CHOCIAŻ kurczę Wład nalega na brata :P :P...

Kurde dziewczyny z chęcią bym pokazała moje maluchy, ale nie mogę zmniejszyć zdjęcia :/... a nie mam na laptopie programu, żeby to zrobić... i tak dumam, jak mam Wam ich pokazać.. złaszcza naszą pannę Helenę :)

A wiecie, za tydzień jedziemy na kontrolę do Rabki... bo to już prawie ROK od operacji... czujecie to?! bo ja nie :P... jedziemy na wycieczkę rodzinną :P, bo przy okazji może uda nam się coś zwiedzić :)...

natipiękna
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
... a jak dzieci cieszą się z siostry? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061362 przez natB
Gonia piękny synek :)... niech się zdrowo chowa :)..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061364 przez stOkrOtka91
nati dziękujemy, mamy się dobrze :) dzisiaj zaliczyliśmy wycieczke do Krakowa i padam na twarz, a rano na komunie idziemy :p też odliczam, ze juz za miesiąc nasze Maleństwo może być z nami, ale jakos to do mnie nie dociera jeszcze :)


natB nie potrzebujesz żadnego skomplikowanego programu wystarczy Ci Paint. Opcja rozciągnij/pochyl i zmniejszasz, aż rozmiar Cie puści :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061365 przez nati.olsztyn
nat
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl