BezpiecznaCiaza112023

CZEKAJĄC NA DWIE KRESKI NA TEŚCIE CIĄŻOYWYM

13 lata 3 tygodni temu #96719 przez Grudniowa Jagoda 79
WITAJCIE

Jak sam temat mowi , chcialabym aby zgłaszały sie dziewczyny ktore sa przed zrobieniem testu ciazowego,lub zrobiły go ale wyszedł negatywny i maja zamiar powtorzyc.Oczywiscie jest tu miejsce dla dziewczyn ktore nie starały sie o malenstwo ale okres sie im spoznia- tak jak mi.
Moze zaczne od poczatku.Moj cykl sie rozregulował.Ostatni okres był w 35 dniu cyklu.Pomimo ze poprzednie mialam jak w zegarku co 28 dni.Tak wiec 27 lutego miałam ostatni raz miesiaczke, cały marzec nic az do dzis..Bylam u ginekologa 31 marca( bo tak zamowilam wizyte miesiac temu).Zrobił usg powiedzial ze jeszcze nic nie widac, przypisał mi luteinę 3x2 pod język przez 5 dni potem mam odczekac 10 dni a jesli nie pojawi sie okres 15 kwietnia mam przysc.Powiedzial ze luteina unormuje cykl no chyba ze jestem w ciazy to ją podtrzyma.Dodam ze z mezem mielismy mały wypadek przy pracy.No coz dzis jest 36 dzien cyklu a tu nadal nic.Biały sluz, powiekszone piersi tak jak przed okresem.Ufam swojemu lekarzowi prowadzil moja poprzedna ciąze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #96722 przez bewipo
Witaj.
Zatem na kiedy planujesz zrobić test, czy czekasz na wizytę u gina żeby zobaczyć co się dzieje??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #96727 przez Mirella
Jagoda, zazwyczaj dziewczyny testują na staraczkach, może się dołączysz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #96729 przez Grudniowa Jagoda 79
Myslalam zeby dzis kupic i zrobic rano z porannego moczu , ja jestem jakis ewenement bo podczas ostatniej ciazy mimo ze była, test pokazywał ze jej nie ma.Moze za wczesnie go zrobiłam i poziom HCG byl zbyt niski- nie pamietam Moze poprostu kupie dwa inne i zrobie w tym samym czasie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #96748 przez Grudniowa Jagoda 79
ok dziekuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl