BezpiecznaCiaza112023

planowanie ciąży - początek drogi

10 lata 7 miesiąc temu #726944 przez marzena25
Cześć dziewczyny, nie wiem czy to dobry pomysł ale postanowiłam założyć nowy/ stary wątek na temat planowania ciąży, wiem że jest już taki i to dość rozległy , udziela się tam wiele mam, oraz dziewczyn które nie mogą zajść w ciąże i takie, które straciły swoje maleństwa ale jest tutaj nowa, dopiero zaczynam interesować się tematem planowania ciąży i nie chciałam bym że tak napiszę wcinać się dziewczynom w rozmowy bo widzę że są bardzo ze sobą zżyte, piszą do siebie często i są już trochę na innym etapie a ja jak już wspomniałam dopiero zaczynam, i jestem trochę tym wszystkim przejęta, trochę przerażona i nie wiem od czego zacząć, jak się do tego zabrać. Mam mnóstwo pytań często może głupich i prostych i kupę niepokojów pewnie jak większość z was i pomyślałam że może są tu dziewczyny takie jak ja które dopiero zaczynają swoją drogę do upragnionego maleństwa. :laugh:

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #726967 przez Mirella
no jak widziałaś nasz wątek to wiesz, że za gadanie głupot przez łeb ode mnie oberwać można :P w szczególnych przypadkach wytaczam czołg :P się nie wygłupiaj tylko wbijaj na staraczki, tam są dziewczyny na różnych etapach, i takie co mają długą drogę za sobą i takie jak Ty, co dopiero zaczynają, nie no, ja nie rozumiem, wiesz jakie tam się imprezy odbywają u nas??? A Ty chcesz tu sama? nie wygłupiaj się, chodź do ekipy, my lubimy jak ktoś nowy przychodzi.

Masz linka do ostatniej strony, przynajmniej w tej chwili jest ostatnia :blink: www.zapytajpolozna.pl/92-starania-o-dzie...e-cz.2/Page-402.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #726974 przez marzena25
no ok , ja nie chcę zaśmiecać forum ale wydaje mi się że tutaj mogło by być bardziej przejrzyściej,

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #726992 przez Mirella
to nie o zaśmiecanie idzie, tylko wszystkie tam siedzimy, możesz mieć problem z frekwencją tutaj, a tam jest naprawdę fajnie, wkręcisz się, nie bojaj :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #727297 przez Dave
Marzena - to jest najlepszy wątek. Jak już tam raz wejdziesz, to nie będziesz chciała przestać :)

Tam są doświadczone dziewczyny, które odpowiedzą na pytania, rozwieją wątpliwości, przytulą, i jak Mirella powiedziała dają kopa :laugh:

Z czasem "wejdziesz" w grupę i będzie Ci się miło z nami plotkowało :kiss: :kiss: :lol: :lol:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #727660 przez marzena25
no dobrze skoro tak piszecie, może i macie rację, jak będę mieć jakieś pytania to wbijam do was, dzięki dziewczyny :)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #959332 przez lena20
hej co tam u b was nowego??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 8 miesiąc temu #1068894 przez Zara345
na początku drogi według mnie to trzeba brać witaminy oraz należy sprawdzać płodny czas ( może się przydać np. afrodyta) . Powodzenia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 4 miesiąc temu #1069177 przez Nelli_Ross
Ja osobiście zaczęłam śledzenie owulacji takim testerem ze śliny a w dni płodne wspomagałam zapłodnienie takim żelem i udało się

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 2 miesiąc temu #1069225 przez Dolores_Mell
w czasie starań i teraz już po urodzeniu dziecka ja używam cyklo tester myway, jest o tyle lepszy niż te zwykłe sprawdzacze, kontroluje cykl i bierze pod uwagę wskaźniki z danego miesiąca no i jest dokładny o czym juz nie raz sie przekonałam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 11 miesiąc temu #1069417 przez Quake
Będąc w ciąży warto też pamiętać o tym, jak ważna jest aktywność fizyczna i ćwiczenia: mami.pl/co-i-jak-cwiczyc-w-ciazy/ a te rzecz jasna należy też skonsultować z lekarzem. Właściwie wykonywane mogą bardzo pomóc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl