BezpiecznaCiaza112023

obfite krwawienie miesiac po porodzie...normalne??

14 lata 2 miesiąc temu #2984 przez aganea
hey:)
rodzialam dokladnie 3 stycznia, nie karmie piersia..
przez 2 tygodnie po porodzie krwawilam..potem byl tydzien przerwy..wiec myslalam ze to juz koniec i nagle jak ze mnie "chlusneło" to masakra..po prostu leje sie ze mnie....nio i nie wiem czy to normalne czy nie??
pozdrawiam
aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #3124 przez Scholastyka21
jak najbardziej normalne, w końcu jesteś na etapie połogu. u mnie trwało to 6tygodni po porodzie. organizm się oczyszcza stąd tak obfite krwawienie, ja dzięki temu że "wykrwawiłam" się w połogu potem miałam normalne miesiączki, a koleżanki którym w połogu nie wiele "leciało" podczas miesiączek bardzo cierpiały

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #3160 przez tysia178
u mnie krwawienie również trwało 6 tygodni i przez caly ten czas było obfite.. potem z dnia na dzień się skończyło, jak ręką odjął.. :) no i okres dostałam miesiąc po zakończeniu pologu :)mimo,że karmiłam piersią.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #3165 przez andziaa35
ja krwawilam przez prawie 3 tygodnie a potem przez 2 mialam takie zolto-biale jakby uplawy.


"Wychowanie. Jeżeli dałeś komuś życie, daj mu również instrukcję użytkowania." Valeriu Butulescu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu - 14 lata 2 miesiąc temu #3194 przez kasiora
aganea napisał:

hey:)
rodzialam dokladnie 3 stycznia, nie karmie piersia..
przez 2 tygodnie po porodzie krwawilam..potem byl tydzien przerwy..wiec myslalam ze to juz koniec i nagle jak ze mnie "chlusneło" to masakra..po prostu leje sie ze mnie....nio i nie wiem czy to normalne czy nie??
pozdrawiam
aga

ja radzilabym ci sie skontaktowac z ginem. bo krwawienie czy planienie po porodzie to tak, ale tak jak ty piszesz ze "chlusnelo" z ciebie dla mnie dobrze to nie wyglada :dry:
moze jak pani katarzyna bedzie miala chwile to sie wypowie na ten temat...

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #3215 przez Agnieszka
ja z kolei bardzo szybko przestałam krwawić
PS.
myślałam że to ja jestem tu najmłodszą stażem mamą, ale przebiłaś mnie o jeden dzień aganea :)



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #3228 przez Scholastyka21
ja dostałam okres trzy miesiące po porodzie, potem dwa miesiące nie miałam i teraz już mam normalnie co miesiąc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #3456 przez tysia178
ja od razu miałam co miesiąc z tym,że są to okresy nieregularne, raz co 28 dni innym razemco 31 :) ale tak jak mówię krwawienie po porodzie miałam duże i długo:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #3479 przez aganea
Dzięki Dziewczyny:)
jak wiadomo kazdy organizm jest inny, ale trochę mnie uspokoiłyście:)
a tak korzystając z okazji zapytam o jeszcze jedno :silly:
w zasadzie za 2 tygodnie idę do swojego gina bo upłynie te 6 tyg...
i w sumie jak będę krwawic to tez normalnie idę??
bo w sumie jeśli nadal będę krwawić to i tak nie za wiele zobaczy :P

Pozdrawiam Was serdecznie i miłej niedzieli :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #3566 przez tysia178
Aganea ja do tej pory nie byłam.. jesli mozesz to odłóż wizytę na później, myślę,że nie czułabyś się za bardzo komfortowo gdybyś krwawiła podczas wizyty.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #3608 przez Agnieszka
kiedyś czytałam w gazecie, że jeśli miało się nieregularne okresy, to po ciąży się to normuje, czy rzeczywiście?



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #3702 przez tysia178
ja miałam regularne więc nie umiem Ci na to pytanie odpowiedzieć.. a ja z znów slyszałam ,że jak przed ciążą przy okresie bolał brzuch to po ciąży juz nie boli, a to nie prawda bo mnie boli nadal:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4645 przez Mirella
A u mnie bóle przeszły jak ręką odjął :) W połogu krwawiłam stosunkowo mało i potem rzeczywiście pierwsze miesiączki to jak krwotoki, tampon i podpaska wystarczały na dwie godziny góra. Jak mi się pojawił pierwszy normalny okres to byłam zaskoczona jak nie wiem co, ciągle czekałam że jeszcze chluśnie, ale już nie chlusnęło :)
Raz mi się tak zdarzyło ze byłam zapisana do lekarza i tego dnia rano mi się okres zaczął, a zapisywałam się z dużym wyprzedzeniem, nie mogłam tego przewidzieć, to w ogóle mnie nie badał tylko kazał przyjść za dwa tygodnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4647 przez Moniq
ja w czasie połogu krwawiłam 5 tygodni, po 3 tygodniach było kilka dni przerwy a potem wróciło, i to dość obficie a nasilało się gdy przesadziłam z aktywnością, za dużo zrobiłam, wtedy zaczynało się lać, ale następnego dnia, po odpoczynku wracało do normy.
to nie prawda, że nieregularne okresy normują się po porodzie, moja przyjaciółka miała przed ciążą nieregularne ale teraz po to masakra jakaś, raz 26 dni, raz 40, ostatnio nawet 50 a ginekolog powiedział jej że wszystko jest ok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4669 przez Scholastyka21
ja też miałam przed porodem niereguralne okresy i po porodzie nic się nie zmieniło, jeden miesiąc mam a potem np dopiero za półtora miesiąca
ale się tym nie przejmuje bo tak było zawsze, i miedzy innymi dlatego nie wiedziałam że jestem w ciąży, bo myślałam że to kolejne 1.5 mies. prerwy hehe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl