BezpiecznaCiaza112023

Doradzcie mi prosze !!

11 lata 6 miesiąc temu #447594 przez Kamciaosb01
Witam !
Nie wiem czy taki temat już byl czy nie, ale jestem tu pierwszy raz i chyba tytlko tutaj znajde odpowiedz na pytanie które chce zadać.
Mianowicie .. Mam 19 lat i jestem pol roku po porodzie , po porodzie mialam lyzeczkowanie ze względu na resztki łozyska. Krwawienie poporodowe trwało u mnie ponad 6 tyg od tamtego czasu ciągle mam rozciągliwy żolty śluz, bez zapachowy ( dzien bez wkładki higienicznej sie nie obejdzie ) do tego wystepowal wczesniej lekki ból podbrzusza a teraz mam ból w okolicy pępka gdy nacisne na brzuch, zdarzają sie minimalne skurcze .
Czasem ustąpi na dzien, góra dwa dni i potem na nowo ten śluz żolty. Raz ciągnący raz normalnej konsystencji. Nie wiem co to moze byc. Czy to moze byc nadżerka? Albo cos groźnego ? Może jakas infekcja ? To chyba nienormalne żeby śluz był od 6 miesiecy ciągle.
Byłam u ginekologa 7 tyg po porodzie , powiedzial ze wszystko przebiega prawidłowo ( gojenie sie itd ) . Wizyte u lekarza mam dopiero za 3 tyg, wiec prosze o jakies informacje. PILNE.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #447599 przez nataleczka_92
Jeśli masz dużo śluzu to prawdopodobnie nadzerka. Ale ginekolog by Ci o tym powiedział. Albo jakaś infekcja Ci się wdala. Ja tak miałam po porodzie i gin przepisał mi globulki dopochwowe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #447600 przez Kamciaosb01
A mogła by nadżerka sie zrobić pozniej niz po tym czasie ( 7 tyg po porodzie ) ?? Lekarz powiedzial, że macica kurczy sie prawidlowo ze nie trzeba dalszej konsultacji lekarskiej no chyba ze cos zacznie sie dziac, bolec itd.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #447607 przez nataleczka_92
Myślę że mogła zrobić się później. Ja po pierwszym porodzie wszystko miałam ładnie zagojone a jak poszłam na kontrolę po roku to okazało się że mam nadzerke

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #447688 przez Kamciaosb01
Tylko, że jak czytałam o objawach nadżerki to nikt nic nie pisal ze bóle takie jak ja mam. Ale jeżeli tak, to musze czekam tak czy tak te 3 tyg.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #447692 przez nataleczka_92
No to albo jakaś infekcja. Albo może źle Cię oczyścili jeszcze. Najlepiej idź prywatnie i mieć Ci zrobią usg jeśli masz bóle brzucha itp

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #447753 przez sylka
mi rok po porodzie zrobila e nadzerka ale sluzu jakos wiecej nie widze. Bole sie zdarzaja takie nae skurcze. Przy zabarwionym sluzie bdziej stakcje nie zawssi byc zapachowy. Ajak z @ masz regularne?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #447775 przez Mirella
Ehhh, znowu ktoś wróżki szuka ;) Kamcia my tu możemy pospekulować, porównywać różne przypadki, ale tak naprawdę nikt Ci nie powie co Ci jest, czasem nawet podobne objawy wskazują na różne przypadki, tylko gin Ci odpowie. Jak masz te bóle jakieś bardzo straszne i nie dajesz rady, a nie chcesz iść prywatnie do gina to idź wieczorem na ostry dyżur, czy nocną pomoc, czy co tam masz w swojej okolicy. Jest szansa że Cię przebadają porządnie i gratis. Tylko wieczorem, bo w dzień to Cię do przychodni odeślą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #447824 przez Kamciaosb01
Opisałam mój przypadek dlatego, bo być moze jest taka osoba która ma tak samo jak ja. Wiem dobrze o tym, że moze to wskaywac na całkiem inna chorobe czy cos innego.

@ dostałam pierwszy raz 4 miesiace po porodzie , miałam 9 sierpnia i we wrzensiu 24 a teraz w paździerku jeszcze nie ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #447857 przez Mirella
Kamcia, ja Ci tylko próbuję powiedzieć że nawet jak znajdziesz osobę która ma takie same objawy to i tak przyczyny tych objawów mogą być inne, my kobiety jesteśmy skomplikowane :)

Dziś dopiero albo już 16, jak miałaś 24 września, to jeszcze masz trochę czasu, zresztą po porodzie to @ ma prawo tańczyć zanim się ustabilizuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 miesiąc 3 tygodni temu #1080490 przez martaaruum
Dzień dobry czy było wiadomo od czego ten śluz ? Jestem 3 miesiące po porodzie i mam to samo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl