BezpiecznaCiaza112023

ciaza i porod w Hiszpanii

11 lata 4 miesiąc temu #546900 przez larita
cata kup zel na dziaselka, bo w nocy ponoc bola najbardziej, w skrajnych przypadkach,jesli bedzie plakac i bedziesz widziala,ze sie meczy, daj Apiretal, mi kazali nacierac dziaselka apiretalem,ale dla mnie to jakby nacierac tabaletka czolo jak glowa boli :) dawalam jej 2 razy w nocy kiedys bo naprawde zasnac nie mogla i plakala... a jak Lare przestaly inetersowac juz wsyztskie gryzaki, dawalam jej obrana marchewke i byla happy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #546957 przez kasiah
No juz prawie wszystko spakowane, jutro rano wrzuce tylko tylka pierdol i gotowe.
Na forum bede zagladala bo tescie internet maja i beda spedzac z mala duzo czasu wiec ja pewnie bede miala czas wolny hehe.

Toska witaj w naszych skromnych progach i rozgosc sie. Napisz cos o sobie, gdzie mieszkasz i dlaczego espana ?
No i Dominik to maly przystojnaczek.
Coraz tloczniej sie tutaj u nas robi, ale fajnie, w kupie razniej :laugh: :laugh:

lenita, ania odezwijcie sie jak bedziecie mialy chwile czasu, bo spotkano trzeba zorganizowac.

To w ten weekend Lenita se casa ? czy w nastepny ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #546975 przez cata
Larita dzięki za poradę cały czas mu smaruje zwłaszcza przed spaniem i jak widzę ze to oto chodzi z epiretalem poczekam w ostateczności użyje mam jeszcze panadol dla dzieci z polski . O marchewce nie wiedziałam fajny sposób ja raczej w siateczkę wkładam owoce i sobie gryzie sposób Kamili :-)

No Kasia to pewnie "odpocznij" trochę niech teście się naciesza wnuczka .

Wielki dzień Lenity juz w ta sobotę i Ksawcia też on będzie chrzczony .

Mój smerf zrobił sobie 40 minitowa sjestę spalby nadal ale go obudziłam bo co on w nocy będzie robić, mam nadzieje ze da mi pospać bo główka mnie boli. Ostatnio budzi się w nocy płacze biorę go na cyca a on zasypia po dwóch pociagnieciach czyli pora coś z tym zrobić !


Agathe my też czekaliśmy do 3miesiaca zeby sciac włosy, ( dokładnie 5 włosów na krzyż :-) )
Pewnie ze idź do fryzjera dziewczynka musi pięknie wyglądać przecież nie zetniesz jej włosów maszynka :laugh: ach ten eRek chce się w fryzjera zabawić :woohoo:

Ok narka jeszcze będę zaglądać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #547031 przez gumis24
Toskawitaj na forum!!:)jak fajnie ze nas coraz wiecej:):) Dominik ( moj imiennik;) sliczny rzeczywiscie polki najpiekniejsze dzieciaczki maja:)
U nas tez juz 1 zabek w drodze dzis go odkrylam i taaka jestem dumna... :laugh: wprawdzie w nocy wczoraj marudzil troszke ale w dzien ladnie spal i zasnal wieczorem tez bez problemu..:)
Kolezanka ma jutro wywolywany porod trzymajcie kciuki zeby z ich corcia wszystko bylo dobrze..jak ja widzialam a trudno mi bylo uwierzyc ze sama mialam taki brzuszek.. :silly:
Kasiah udanego pobytu i pobadzcie z mezem ile sie da niech dziadkowie bawia..;) nam bardzo tego brakuje i zwiazek "kuleje"...;)i rzeczywiscie sporo tego do zabrania !:)
A dziewczyny jak sobie radzicie z obiadkami poza domem?niewiem jak to rozwiazac...
Cata miejmy nadzieje ze jak zabek wyjdzie to troszke odpoczniesz biedactwo..wiem jak to jest...
Dobrej i spokojnej nocy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #547219 przez cata
Gumis czyli ty jesteś Dominika? U was też ząb ale fajnie chłopaki się zgadali :laugh: z której strony ? U nas z lewej dolny. Ale się cieszę. Jak go odkryłam to nie moglaam się doczekać powrotu tatusia do domu aby się pochwalić. bede trzymać kciukasy . Moja sąsiadka jest w ciąży i za każdym razem jak ja widzę to przypominam sobie jak to było ma termin na lipiec :)

Przespanej nocy życzę i do jutra. :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #547260 przez gumis24
Dzien doberek pierwsza..:);).
U nas nocka nawet choc kilka razy sie budzil ale w miare..
Cata tak mam na imie Dominika...u nas zabek z prawej na dole wychodzi nie moge sie napatrzec a bak mi buzki nie chce pokazac..;)
A jak reszcie minela noc?
U Was tez tak cudna pogoda??wiosna tuz tuz..:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #547291 przez larita
gumis co tak wczesnie wstajesz :D u nas noc nie najgorzej, budzila sie 2 razy,ale ja za to z 10 :) ale nie spie juz od roku hehe bo pod koniec ciazy tez kiepsko bylo,wiec juz sie przyzwyczailam ;) dzis jedziemy na zakupy. mojej juz 3 zabek wychodzi, przebil sie juz, wiec spi lepiej,ale dalej smaruje zelem.
Milego dnia, wpadne pozniej, teraz przyszlam tylko psa wypuscic na taras i przy okazji zajrzalam ;) i uciekam juz ubierac nas i na sniadanko...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #547321 przez cata
Gumis sto lat dla Ryanka na 7 miesięcy :kiss:
Naasza nocka dobra budził się dwa razy i ten drugi raz był o 4 musiałam dać mu epiretal i zrobić sztuczne mleko bo na moje się wypinal nie spal przez prawie godzinę ale jak zasnal to wstał o 8 i juz nie śpimy. Teraz turla się po podłodze i bierze w pyszczek wszystko co znajdzie :laugh:
Larita co będziesz kupować? pochwal się zdobyczami.

Idę zrobić śniadanie dla smyka i siebie ubrać :) miłego dnia wszystkim.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #547322 przez toska
Witam mamusie
Dziękuję za mile przywitanie.
Dominik dziękuje za komplementy i przesyła buziaki :kiss: :kiss:
Mieszkamy w pobliżu Madrytu, jestem tutaj już 8 lat a przyjechałam jak większość do pracy, poznałam męża i tak sobie mieszkamy w tym słonecznym kraju.
Doczytam później, bo wybieramy się do konsulatu załatwić paszport i właśnie mały się obudził i marudzi w łóżeczku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #547544 przez kamila7-26
Hejka :) Gumis ucaluj Rayanka na ten klejny miesiac :) STO LAT STO LAT:)
Toska witaj na forum sliczny ten Twoj synus dziewczyny maja racje wszystkie dzieciaczki na forum sa przepiekne :)
Cata Gumis fajnie sie macie ze juz jeden zabek sie przebil moja Carolcia dalej sie meczy :( juz ma ponad 8 miesiecy a zadna zaraza sie nie przebila i tylko ja bola dziaselka tak mi jej zal :(
Lenita trzymamy kciuki za Wasz wielki dzien :)
Gumis u nas rano zimno ale slonko pozniej popoludniu to nawet 17 stopni mamy :) wiec jest piekna pogoda!! Co do obiadkow poza domem to ja zabieram ze soba sloiczek i miseczke i zawsze gdzies podgrzeje albo w barze albo u znajomych przewaznie sama gotuje obiadki ale jak wychodzimy to mam zawsze uszykowany w rezerwie sloiczek!!
Nic zmykam bo mala zasnela a ja tez staram sie odpoczywac wszystko mnie boli :( milego weekendu dziewczyny buziaki!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #547575 przez anuskka
Helouuuu :kiss: :kiss: :kiss:

Ale fajnie,ze robi sie nas wiecej..
Toska witaj.
Olencja ucaluj nasza mala roczna Mayeczke od ciotki i Milenki
Gumis a ty Ryanka-ile to?7 miesiecy????A na zdjeciach jak zwykle sliczny. co za hipnotyzujace spojrzenie...
Lenita trzymam za jutrzejsze wydarzenia :kiss: i czekam na zdjecia
Larita Lara przesliczna-oczyska niesamowite
Gatita z Jamalka slicznosci do schrupania
Cata ja tez uwazam ze Alejandro podobny do ciebie
Kamila alez Carolinka urosla-na ostatnim zdjeciu juz taka panienka...
Tyle tylko pamietam....

U nas odwilz-bleee,mokro,wietrznie-wole jednak temperatury minusowe.
Milence wyszedl czwarty zabek,zrobila samodzielnie pare kroczkow-ale chyba nie zdala sobie z tego sprawy,bo na tym sie skonczylo. Za to mowi coraz wiecej. Ziazia-dziadziu,deti-dzieci zizi-dzidzi,wiec chyba bedzie gadula hihi-kurde bedziemy miec wesolo w domu...

Obiadek u tatusia-spadam bo sie obrazi...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #547682 przez kamila7-26
hejka Anuskka super ze Milenka postawila juz samodzielnie kroczki :) no i ile juz mowi :) fakt bedziecie miec wesolo :) zazdroszcze Ci tego pobytu w polsce ciekawe kiedy my pojedziemy!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #547781 przez kasiah
Witam sie z drogi.

Mamy podroz z przygodami. Ok 200 km od domu zlapalismy gume. A mom eNektaki zdoly ze nawet kola nie umie wymienic. Zadzwonilsmy po pomoc drogowa i zmienli nam kolo ale sie okazalo ze na tym zapasowym kole to mozemy przejechac tylko 80 km wiec do Madrytu bysmy nie dojechali nie mowiac juz o zaragozie. Na szczescie obok gdzie zlapalismy kapcia byl poligono industrial i byl tam warsztat gdzie wymieniaja opony, normalnie szczescie w nieszczesciu. wymienili nam kolo, my zjedlismy cos w barze i dalej w droge.
Maja jak narazie grzeczna, duzo spi. Zjadla 2x cyca wykorzystujac ten nasz przymusowy postoj.
Teraz znowu zasnela i mam nadzieje ze troche pospi bo wolelibysmy sie juz nie zatrzymywac. Jesli sie obudzi i nie bedzie marudna, to sciagne mleko laktatorem i dam jej w czasie jazdy.

Buziaki dla Rayanka.

Anuskka witaj kochana, fajnie ze sie odezwalas. Wycaluja Milenke gadule

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #547791 przez anuskka
Korzystam z chwili,bo Milenka bawi sie z kuzynka.
Kamila na fajnie jest byc w Polsce,ale wiekszosc czasu spedzam u tesciow na wsi,nie znam tam ludzi,tesciowie boja sie ,zeby Milenka sie nie przeziebila,wiec kazde wyjscie z nia jest skomentowane:no wiesz Aniu ja na twoim miejscu nie bralabym dziecka na takie zimno,wiatry,snieg, deszcz(niepotrzebne skreslic)...Kobiety w urzedach sa jak zwykle bardzo hm,hm "uprzejme" kazde zalatwienie to masakra....Wiec okazuje sie ze te trzy tygodnie to za malo,zeby wszystko podopinac...Do tego tesknie za eMusiem i dzieciakami-chce do domuuuuuuuuuu :pinch:
Teraz przyjechalam na weekend do ojca-to przynajmniej mam kontakt ze swiatem...

Larita ,czyli mieszkasz gdzies za Vicalvaro?W tamta strone?To moze kiedys sie umowimy? Ja jezdze na Las Rosas do polskiej szkoly i nudze sie jak mops pare godzin,wiec.....jesli znajdziemy jakies miejsce wygodne dla obu...
Toska Slicznego masz synka.. Ma racje Lenita nasze polskie dzieci najsliczniejsze sa. :woohoo: A ty z ktorej strony Madrytu jestes?

Zapomnialabym-gratulacje dla wszystkich "nowouzebionych" maluszkow

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #547792 przez larita
anuska rzeczywiscie Milenka duzo mowi, bo mam znajoma w jej wieku i mowi duzo mniej,wiec bedzie gadula z niej, pewnie po mamusi ;) :D a chodzic jeszcze sie nauczy,tyle spokoju dla Ciebie poki nie chodzi hehe

toska ja tez blizej madrytu,anusska tez :D

cata pojechalam kupic obiadki malej, bo z Hipp nie moge znalezc nigdzie indziej tylko w Alcampo, a tam juz musze samochodem jechac, chcialam przy okazji polazic troche ;) bo moje dziecko zakupoholiczka od malego i moge z nia godzinami chodzic, bardzo grzeczna jest, oczywiscie naciagnela mnie na zabawke,ale przynajmniej byla spokojna :D chcialam jej cos jeszcze dokupic na nasto zime,korzystajac z rebajas,ale nic specjalnego nie znalazlam, tylko jakies drobiazgi, typu skarpetki itd, a jutro jedziemy w odwiedziny do pierwszego narzeczonego Lary hehe (mlodszy o 5 mcy) ;) tez cos musialam kupic i tak zlecialo 4godz!!!! centra handlowe to zzeracze czasu!!! dodam,ze sobie nic nie kupilam, to chyba najgorsze ;)

kamila kuruj sie, a zabki to zobaczysz, jak zaczna Caroli wychodzic, to wszystkie na raz :D
kamila gdzie mieszkacie, ze takie slonce macie? przeprowadzimy sie hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl