BezpiecznaCiaza112023

Dobra położna

14 lata 2 miesiąc temu #3508 przez tysia178
ja poszłam i poprosiłam o ściągnięcie, zapytali tylko jak się nazywam zapisali i ściągneli..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #3516 przez Agnieszka
może trafiłaś na kogoś uprzejmiejszego ;)



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #3567 przez tysia178
z pewnością:) bo wcześniej inna położna nie była tak miła i powiedziała, że jak przyjdzie pora to ściągną.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #3741 przez Agnieszka
ze świecą szukać

jak leżałam w szpitalu, to przyszła taka bardzo młoda pani położna do nas, która na oddziale opiekowała się praktykantkami, i dziewczyny nam pomagały przy dzieciaczkach cały czas, to aż nie mogłam uwierzyć że ta kobieta jest taka miła, siedziała z nami sporo czasu i opowiadała jak ona była w ciąży, pokazała dokładnie jak przystawić dziecko, jak przewinąć i wiele innych rzeczy



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #3846 przez Scholastyka21
aga to pozazrościć bo u nas takiej pani nie było, studentki pomagały ale miały tyle roboty, że nie były w stanie z tobą dłużej niż 15min posiedzieć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #3849 przez Agnieszka
my miałyśmy 4 dziewczyny, które były tylko do naszego pokoju przypisane, na początku były strasznie przestraszone, i śmiechu było jak nam mierzyły ciśnienie, bo wcale im nie wychodziło:) na wieczór nam kąpały dzieciaczki same, to ich opiekunka oczywiście z nimi była, wszystko im mówiła i dokładnie opisywała co i jak trzeba robić, więc sama dostałam też dobra lekcję, i jeśli chodzi o taką wizytę studentów to jestem oczywiście za, bo to co było w innym temacie o obecności przy porodzie cy badaniu, to nie :)



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #3931 przez tysia178
dobra położna to taka, która ma w sobie mnóstwo ciepła i co bardzo ważne nadal uczy się,aby być jeszcze lepszą w dwoim fachu!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4104 przez Scholastyka21
dobra położna to uśmiechnięta położna :) bo śmiech to zdrowie i każdy ci to powie hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #225002 przez kotek23
Dobra położna przede wszystkim powinna być ludzka.
Dla niejednej z nas pobyt w szpitalu podczas porodu jest pierwszym w życiu i w dużej mierze od zachowania personelu tam pracującego zależy jak go będziemy wspominać.
Pierwszą córkę rodziłam w małym powiatowym szpitalu. Nie miałam przy sobie prywatnej położnej tylko tą która akurat pełniła swój dyżur podczas mojego porodu.
Pani Wiesi była wspaniała i to dzięki niej tak szybko urodziłam dziecko.
Była delikatna podczas badania, o wszystkich procedurach mnie informowała a co najwaznijesz okazywała mi szacunek, a z jej twarzy nie schodził uśmiech.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl