BezpiecznaCiaza112023

Poród w domu

13 lata 11 miesiąc temu #14161 przez AsiaP
Ja wybieram poród w domu. Pierwszy poród też był u nas w domu ale przez zielone wody płodowe pojechałam do szpitala. Od tego czasu stosunki z moim mężem się popsuły. Mój mąż chciał bardzo odebrać poród przy położnej a w szpitalu okazało się że nie wpuszczają nikogo więcej oprócz rodzącej z uwagi na remont szpitala.
Czy ktoś z Was rodził w domu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #14165 przez Madzia89862
oj chyba tu nasze kobitki rodzily w szpitalach choc moze jakas jednak rodzila w domu.a ile kosztuje taki porod w domu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #14168 przez iwonan12
Pomysł fajny ale mój mąż raczej nie poszedł by na taki poród.
Ale sama jestem ciekawa takiego porodu



[url=http://w

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #14218 przez Mirella
Ja bardzo chciałam rodzić w domu, ale niestety, za stara jestem, a i ciąża książkowa nie była.
Asia, ale mąż powinien zrozumieć, że nie zrobiłaś mu na złość tym szpitalem, tylko tak wyszło niestety....
Ja nie mam pretensji do mojego dziecka że się na świat nie pchało i skończyło się cesarką, chociaż moim wielkim marzeniem było urodzić samodzielnie.
A ten remont szpitala to głupia wymówka moim zdaniem. Skoro porody się odbywały, to i osoba towarzysząca by się zmieściła, no bo co, akurat ten kawałek podłogi na której miał stać był zerwany? Eh, ta nasza służba zdrowia... Na szczęście ja byłam w postępowym szpitalu i nawet przy cesarce mój mąż był. Takie szczęście w nieszczęściu, jeżeli można tak powiedzieć.
Asia, zakładaj suwaczek, żebym mogła sobie podglądać kiedy Twoja dzidzia się urodzi, będę trzymała kciuki żeby tym razem było w domu. I pewnie nie tylko ja :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 11 miesiąc temu #14224 przez kasiora
asiap tutaj troszke bylo o porodach w domu :) zachecam do poczytania i zobaczenia filmu (czesciowo w tej tematyce). www.zapytajpolozna.pl/forum/czas-relaksu...owy-biznes-film.html

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl