BezpiecznaCiaza112023

Mam 1cm rozwarcia, upławy przeźroczysto-różowe i .

11 lata 1 miesiąc temu #568598 przez __Ola
coraz bliżej rozwiązania :huh:

mamy czwartek...we wtorek byłam u lekarza i Pani Doktor powiedziała, że jak na pierwszą ciąże to mam bardzo dobrze przygotowane TE sprawy do porodu, dziecko płytko położone i rozwarcie na 1 cm. Przestraszyłam się tym rozwarciem..

Żadnych skurczy wcześniej nie miałam. Za to upławy straszne!
z wtorku na środę w nocy obudził mnie ból w dolnych partiach brzucha..coś podobnego do okresu. :o
Z środy na czwartek powieliło się to ale były te skurcze mocniejsze. W tym samym miejscu. W ciągu dnia tego nie odczuwam. Szczerze to ...bolało mnie i jak na chwilę obecną nie trwało bardzo długo :mellow:

Zastanawiam się czy zaczęły mi się skurcze przepowiadające? czytałam o nich w internecie. Dodatkowo dziś zauważyłam, że moje upławy zmieniły kolor z przeźroczysto-białawych na przeźroczysto-różowe.

Wizytę u lekarza mam na wtorek 26 lutego. Pozostaje mi obserwowanie mojego ciała? czy te zmiany, które u mnie zachodzą świadczą o tym, żeby zgłosić się od razu do lekarza?

ajjjjj pierwsza ciąża i ten mój niepokój!! :blink: nie chcę przeoczyć jakiegoś ważnego momentu świadczącego o początku porodu, bo z tym też jest różnie :/ ...niby się wie, że to JUŻ, a niektóre z Was (z tego co czytałam) potrafiły przeoczyć ten moment... historie są różne :P

trzymajcie się ciepło! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl